Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejne niewypały administracyjne ...
2019-01-28, 08:46:02 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-01-28 09:38:07 przez bronmus45.)
Post: #1
Kolejne niewypały administracyjne ...
.
Wczorajsza (27.01.2019) decyzja administratora Piotra GRD jest kolejnym - według mnie - niewypałem, dołującym coraz mocniej portal w środowisku jemu podobnych. Proszę zauważyć / prześledzić "dorobek" pisarski w działach wierszy rymowanych i białych w ostatnim okresie - które to od teraz mają przewodzić stawce strony głównej - a następnie porównać do ilości publikacji w tym samym czasie w dziale autorskim.

Cytując administratora - Działami głównymi, do których ludzie trafiają swym wzrokiem najpierw powinny być "wiersze rymowane" i "wiersze białe" - koniec cytatu - można sobie właśnie wyobrazić ową rzeszę czytelników widzących, że w tych działach prawie nic się nie dzieje (kilka publikacji w okresie paru miesięcy). No i na tej podstawie wielu z nich już na wstępie rezygnuje z uczestnictwa w tymże przedsięwzięciu, kierowanym przez Piotra GRD. Co widać "gołym okiem" w ilości nowych użytkowników, rejestrujących się na tym forum.

Oto owa decyzja administratora Piotra GRD - kopia z oryginału:

"Dział autorski" został przeniesiony niżej na liście działów na stronie głównej. Uznałem, że nie powinien on - będąc praktycznie pierwszy na liście - stanowić "działu głównego", a jedynie być dodatkowym, uzupełniającym. Działami głównymi, do których ludzie trafiają swym wzrokiem najpierw powinny być "wiersze rymowane" i "wiersze białe".
...
Zapewne kolejną decyzją Piotra GRD będzie ban w stosunku do mnie - a niech sobie ulży, dowodząc swojej doskonałości ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2019-03-08, 14:39:15
Post: #2
RE: Kolejne niewypały administracyjne ...
Daleko, bardzo daleko mi do doskonałości... Ale nie o tym.

Wiem kto tworzył kiedyś to forum i mogę domyślać się z jakich względów powstał tutejszy dział autorski. Nie wyobrażam sobie jednak, aby na forum *dyskusyjnym* pierwszym od góry działem był ten, w którym się nie dyskutuje. I tyle, kropka.

Twoja argumentacja odnośnie ilości publikacji w ostatnim czasie w poszczególnych działach jest o tyle nietrafiona, że dział autorski zawiera niemal wyłącznie (w ostatnim okresie) Twoje wpisy. Nie można opierać forum wyłącznie o jednego użytkownika.

Że ruch na forum jest znikomy (poza Twoimi wpisami w dziale autorskim) - wiem. Wynika to również (choć nie tylko) z przeszłych działań osób takich jak bronmus45, Misiek, tom_70. Przy braku kłótni takich jak wasze mam nadzieję na powolne odżycie tego miejsca, choć tak jak i poprzednio zajmie to pewnie lat kilka.

Pisałeś, że udzielasz się zarówno na forach, jak i portalach społecznościowych, prowadzisz blogi... Powinieneś zatem rozumieć różnice pomiędzy tymi miejscami i znać przeznaczenie każdego. A mimo to na forum *dyskusyjnym* usiłujesz tworzyć autorski wątek, swego rodzaju portfolio lub blog i wściekasz się, że przesuwany jest on niżej na liście działów, przez co będziesz miał mniejszą widownię.

Nikt nie broni Ci pisać w innych działach, tam jednak, jak na każdym forum dyskusyjnym, będziesz musiał zaakceptować komentarze, również i te będące w kontrze do Ciebie i Twoich utworów. Jeśli chcesz mieć jedno miejsce, w którym badał będziesz oglądalność/klikalność akurat konkretnie Twoich dzieł zebranych, bez żadnych (lub przynajmniej bez niepochlebnych) komentarzy, to forum dyskusyjne nie jest do tego właściwym miejscem.

Piotr GRD
Piotr GRD network
Piotr GRD photos

Młodzi Gniewni
Jezioro Szmaragdowe w Szczecinie
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS