Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pragnęła pójść do nieba
2015-09-13, 11:58:12
Post: #1
Pragnęła pójść do nieba
Jakby czekała aż straci mnie z oczu
że to miejsce jest właśnie dla niej
w ramionach słońca
w orszaku promieni

Przestała oddychać
światło zanurzyło się
w niezgłębionym

Nie pytam dokąd idziesz

W tej chwili jestem tylko z tobą
po raz ostatni
w ciszy
która przelewa się uszami
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-13, 18:55:53
Post: #2
RE: Pragnęła pójść do nieba
Myślę,że dla każdego,kto odchodzi do nieba i zostawia tutaj ludzi,których kocha,takie odejście na pewno jest ciężkie,ale my pogrążeni we własnym bólu nie jesteśmy w stanie tego zobaczyć.... Piękny wiersz,trafia prosto do serca... Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-13, 19:33:07
Post: #3
RE: Pragnęła pójść do nieba
Treść wiersza (niestety) jest mi bardzo bliska.

miłego dnia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-14, 12:26:09
Post: #4
RE: Pragnęła pójść do nieba
Troszkę zbyt pesymistycznie jak dla mnie. Wiem, że poezja obrazuje stan duszy autora, dlatego tym bardziej apeluje o choć namiastkę optymizmu. Wtedy zobaczyć będzie można pewną metamorfozę myśli i wzmocnienie swego ego. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-14, 12:46:35
Post: #5
RE: Pragnęła pójść do nieba
(2015-09-14 12:26:09)member22 napisał(a):  Troszkę zbyt pesymistycznie jak dla mnie. Wiem, że poezja obrazuje stan duszy autora, dlatego tym bardziej apeluje o choć namiastkę optymizmu. Wtedy zobaczyć będzie można pewną metamorfozę myśli i wzmocnienie swego ego. Pozdrawiam

To jak ma być?
Optymistycznie?
Przecież nie opisuję uczty weselnej.
Trzeba ze zrozumieniem czytać.

hej!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-14, 14:02:06
Post: #6
RE: Pragnęła pójść do nieba
Tom ma rację, nie można zaprogramować duszy. Smutny poeta pisze smutno, wesoły optymistycznie.W tym wypadku ciężko o optymizm, odejście bliskiej osoby potrafi być dołujące. Wiersz w piękny sposób mówi o nieuniknionym, podoba mi się. Czuję ten ból, jednak to nie jest rozpacz a tak jakby pogodzenie się z losem. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-15, 20:18:56
Post: #7
RE: Pragnęła pójść do nieba
(2015-09-14 14:02:06)Toyer napisał(a):  Tom ma rację, nie można zaprogramować duszy. Smutny poeta pisze smutno, wesoły optymistycznie.W tym wypadku ciężko o optymizm, odejście bliskiej osoby potrafi być dołujące. Wiersz w piękny sposób mówi o nieuniknionym, podoba mi się. Czuję ten ból, jednak to nie jest rozpacz a tak jakby pogodzenie się z losem. Pozdrawiam

Dzięki, Toyer, za komentarz, za zrozumienie Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS