Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chcę Ciebie !
2019-06-08, 18:08:38
Post: #3
RE: Chcę Ciebie !
Niestety ! czytając te uwagi - oceny muszę stwierdzić że dalej niewiele rozumiesz z tego.Takich zwrotek mógłbym napisać jeszcze kilka a może nawet kilkanaście więc nie wchodzi tu w grę " ratowanie " sytuacji.Jest to celowe i zamierzone.Przenieśmy się na chwilę do świata prostej muzyki .W piosenkach / dawnych/często występowała tzw. coda.Była to część zazwyczaj krótka,odrębna jakby"schercowata "pojawiająca się zazwyczaj pod koniec utworu .Była jakby "deserem"dla uczuć jakich doznajemy słuchając tego utworu.Ja próbuję przenieść coś takiego w te obszary. Zaś ta " pusta " linijka ma wzbudzić w czytającym własną inwencję czy pewien domysł czym sam na swój sposób mógłby ją wypełnić. Ogólnie w każdym prawie " tworku" zostawiam pewną "otwartość ."Znowu posłużę się terminem muzycznym gdzie często utwór kończy się nie na tonice podstawowej więc nie ma tego " amen " tylko na tonice szóstego stopnia która sprawia wrażenie,że utwór - melodia płynie jakby dalej według uznania wykonawcy utworu czy słuchacza. Dzięki temu również mamy większą możliwość aranżacji czy interpretacji utworu. Uważam iż w tym właśnie tkwi piękno i doskonałość utworu.Również przychodzi mi na myśl jeszcze inne skojarzenie - świat pszczół .Zakładając węzę do ramek zostawiamy im pewien
"margines" aby same sobie go dorobiły ,dociągnęły do ramki.Więc jeżeli to
owady rozumieją to człowiek tym bardziej.

pozdrawiam !
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Chcę Ciebie ! - adamadahp@gmail.com - 2018-06-24, 10:32:24
RE: Chcę Ciebie ! - Fred - 2018-06-29, 16:52:03
RE: Chcę Ciebie ! - madaadamph - 2019-06-08 18:08:38



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS