Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ograniczenia (kary) nałożone na niektórych użytkowników i ich uzasadnienia
2017-10-29, 09:55:56
Post: #1
Ograniczenia nałożone na niektórych użytkowników i ich uzasadnienia
W tym temacie informował będę o ograniczeniach nakładanych na niektórych użytkowników i uzasadniał te ograniczenia. Ma to na celu zachowanie przejrzystości moich działań jako administratora oraz uczulenie wszystkich na to, aby nie powielać uczynionych już wcześniej nieakceptowanych zachowań.___________________________________________________

W dniu dzisiejszym ograniczam możliwość aktywnego korzystania z forum na okres jednego miesiąca użytkownikom bronmus45, Misiek, tom_70. Mogą jedynie przeglądać forum, ale nie mogą pisać, wysyłać wiadomości ani wykonywać innych czynności na forum. Uznaję ich - po wyłącznie pobieżnym przejrzeniu ostatnio (w ciągu 3-4 miesięcy) publikowanych treści - za główne postaci konfliktu, budowania niemal wyłącznie negatywnej atmosfery i słownego napadania nawzajem na siebie.

Ten miesiąc ograniczenia to jedynie decyzja wstępna. W tym czasie mam nadzieję (choć niczego obiecać nie mogę) przejrzeć dokładniej toczącą się dyskusję i ograniczenie zostanie odpowiednio przedłużone, indywidualnie w przypadku każdej z osób, być może do tych trzech dołączą też inne.

Piotr GRD
Piotr GRD network
Piotr GRD photos

Młodzi Gniewni
Jezioro Szmaragdowe w Szczecinie
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
2017-11-08, 11:19:52
Post: #2
RE: Ograniczenia (kary) nałożone na niektórych użytkowników i ich uzasadnienia
Bezsprzecznym jest fakt, że użytkownik klimeusz zarejestrował się tu nie tyle po to, by prezentować i komentować poezję, ale głównie po to, by prowadzić kłótnie. Jego pierwszym krokiem było wytknięcie tego, co na forum się dzieje (działo w roku 2015), zdecydowane postawienie się po jednej ze stron, a pozostałym zarzucanie bycia "sitwą i układem". Teraz też głównie - lub jedynie - staje się częścią kłótni, zamiast przejść do porządku nad ostatnimi decyzjami administratora i zająć się tym, do czego to forum zostało stworzone - poezją. Nawet, gdy pisał już jakieś rymowanki, to też traktowały one o "obłudniku i matole", "kundlu, skunksie, donosicielu" - w sposób oczywisty odnosząc się do konkretnych osób - i o tym, że "mądrość z głupotą w szranki stawać nie chce", a mimo tego ostatniego stwierdzenia jednak "w szranki" staje wielokrotnie.

W związku z powyższym również i na użytkownika klimeusz nakładam 30-dniowe ograniczenie w dostępie do forum. Jest to decyzja tymczasowa, aż (jeśli w ogóle, bo z tym zwlekam) przeanalizuję ostatnie kilka miesięcy Waszych "podwórkowych kłótni" dokładniej i każdemu indywidualnie ograniczenie odpowiednio przedłużę.

Piotr GRD
Piotr GRD network
Piotr GRD photos

Młodzi Gniewni
Jezioro Szmaragdowe w Szczecinie
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
2017-11-22, 18:28:48
Post: #3
RE: Ograniczenia (kary) nałożone na niektórych użytkowników i ich uzasadnienia
@ bronmus45, Misiek, tom_70
Przebrnąłem przez mniej więcej 90% Waszych dyskusji i przekomarzań w lipcu i sierpniu 2017. Wiem już, że każdy z Was trzech otrzyma ode mnie ostatecznie dłuższe niż trzydziestodniowe ograniczenie w dostępie do forum.

Z tego też powodu swoją tymczasową decyzję o blokadzie na dni 30 przedłużyłem o kolejne 60 (w sumie 90), dając sobie tym samym więcej czasu na dokładne przebrnięcie przez wrześniowe i październikowe spory pomiędzy Wami. Po pełnym zapoznaniu się ze wspomnianą zawartością - co pewnie dalej będę odwlekał, być może aż do końca tych 90 dni - zadecyduję o ostatecznych długościach nałożonych na Was blokad.

Piotr GRD
Piotr GRD network
Piotr GRD photos

Młodzi Gniewni
Jezioro Szmaragdowe w Szczecinie
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS