Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
- fotka znaleziona w sieci...
2017-09-08, 11:06:12
Post: #1
- fotka znaleziona w sieci...
[Obrazek: d31fd1723262efb3gen.jpg]
#
- a teraz po latach Gwiazda razem z PiS-em
"przeginają pałę" ze swym życiorysem...
Obaj dzisiaj "wielcy" - czyli Andrzej z Jarkiem
- każdy z nich był wtedy dla Wałęsy... smarkiem.

#
P.S - w swoim zakładzie pracy, gdzie już pod koniec września 1980 roku zakładałem (i założyłem) KZ NSZZ Solidarność, przechodziłem podobną historię. Bo dawni CRZZ-owcy nijak nie mogli (nie chcieli) się pogodzić, by jakiś tam pracownik fizyczny (chociaż z maturą, o czym nie wszyscy wiedzieli) rozwalał ich związek i zakładał Niezależny oraz Samorządny. Na nic się zdały ich przeciwdziałania. Już po kilku tygodniach do "mojego" Związku należało 90% załogi (grubo ponad 300 - trzystu - pracowników)...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-08, 11:34:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-09-08 11:36:38 przez Misiek.)
Post: #2
RE: - fotka znaleziona w sieci...
Bronku,
Andrzej Gwiazda i Lech Wałęsa to dwa różne światy
odmienne postawy,charaktery i zachowania
Gwiazda nigdy Solidarności nie zdradził...
Wałęsa zdradził i swoich kolegów i cały kraj
W mojej firmie do Solidarności zapisali się wszyscy
nawet mój wówczas kierownik -towarzysz PZPR
takie to były czasy
przecież do NSZZ ,,S,, należało kilkanaście milionów ludzi
a teraz ?

https://www.wykop.pl/wpis/19413411/jerzy...drek-nios/
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-08, 13:11:51
Post: #3
RE: - fotka znaleziona w sieci...
- ośmieszasz się takimi wypowiedziami, tłumacząc akurat mnie - "kto jest kto..."
Jarosław Kaczyński też Solidarności nie zdradził - a wiesz chociażby, dlaczego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-08, 13:36:13
Post: #4
RE: - fotka znaleziona w sieci...
A oglądałeś,, działaczu,, dwa odcinki Solidarności wg. Wyszkowskiego ?
pewnie nie
bo nie oglądasz TVP-is prawda ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-08, 14:05:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-09-08 14:16:04 przez bronmus45.)
Post: #5
RE: - fotka znaleziona w sieci...
- zadałem pytanie odnośnie niejakiego Jarosława Kaczyńskiego z PiS - znasz odpowiedź, czy też zamierzasz nadal lawirować "gigantem"..?

- bo ja z kolei znam wiele odpowiedzi na dziejące się wtedy fakty i to nie z opowieści gdzieś zasłyszanych, a siedząc miesiącami przy teleksie (taki był wtedy rozwój techniki) w MKZ, by następnie z tych pasków streszczać najważniejsze wiadomości, przychodzące z biura prasowego KK NSZZ "S" i powielać je na ulotki rozdawane nie tylko w moim Szczecinku... Więc nie zabieraj lepiej głosu, bo po prostu nie masz zielonego pojęcia - co widać, słychać i czuć... (nawet z daleka) Mam jeszcze do tego czasu wszystkie wydania "Solidarności" z tamtych lat, czym nie każde muzeum regionalne może się poszczycić. I nie tylko takie wydania...
Zarówno na paskach teleksu, jak i tamtejszej prasie nie znajdziesz nazwiska Jarosław Kaczyński.
Lech Kaczyński się pojawia... w grupie kilkudziesięciu doradców przy Lechu Wałęsie i to wszystko...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-08, 14:40:28 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-09-08 14:41:03 przez Misiek.)
Post: #6
RE: - fotka znaleziona w sieci...
To ,że ktoś wtedy nie był w Solidarności o niczym nie świadczy
gorzej jak ktoś był a dzisiaj pluje na swoich kolegów
i na partię ,która jako jedyna dzisiaj popiera ten związek
w PO jest mnóstwo byłych członków NSZZ
a zobacz jak rozwalają wszystko w dalszym ciągu w kraju
ile złego zrobili przez 8 lat
Lepiej nie być członkiem NSZZ niż zdrajcą,który zdradził swoich kolegów jak sam Lech Wałęsa

szkoda,że nie oglądałeś pana Wyszkowskiego
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-08, 15:11:11
Post: #7
RE: - fotka znaleziona w sieci...
Jezu... jakiś ty beton... Dzisiejsza "Solidarność" nie ma kompletnie nic wspólnego z tą, do której i ja należałem - czyli pierwszą. Gdzie ty widzisz na świecie - oprócz posowieckich państw (z Rosją na czele) Związek Zawodowy tak uzależniony od rządu, jak dzisiejsza "solidarność" - specjalnie zapisałem przez małą literę. Jak takie "cóś" można nazwać Niezależnym i Samorządnym?
Chłopie - ty jesteś naprawdę potwornie "zamataczony" przez takich jak Kaczyński, Gwiazda czy inne Dudo/Śniadki...
Nie myślę nadal z tobą na ten temat dyskutować, bo po prostu ty żyjesz w świecie iluzji z religią smoleńską na czele. A to kiedyś gruchnie i rozpadnie się w pył...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-08, 15:11:32
Post: #8
RE: - fotka znaleziona w sieci...
Wałęsa ma swoich grafologów i nie był agentem.
Wałęsa podważa niezależne ekspertyzy grafologów.
Wałęsa przysiągł na Matkę Boską, że nie donosił
na swoich kolegów.
Wałęsa nie może się przyznać do winy bo inaczej
jego walka o wolność zostałaby wywrócona na nice.

Sartre
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-08, 15:34:53
Post: #9
RE: - fotka znaleziona w sieci...
źródło: http://www.gdansk.pl/wiadomosci/Grafolog...ie,a,77732

- urywek - całość w adresie j.w
...
(...) Co ciekawe, w swojej analizie prof. Girdwoyń porównał właśnie dwa dokumenty z grudnia 1970 r: zobowiązanie do współpracy z 21 grudnia i odręczną notatkę z 24 grudnia. Z analizy prof. Girdwoynia wynika, że zobowiązanie z 21 grudnia sporządzono pismem powstałym "w szybkim tempie i charakteryzującym się wysokim stopniem wyrobienia", a notatka z 24 grudnia to pismo o "niskiej klasie, niewyrobione, charakterystyczne dla osoby, która pismem ręcznym posługuje się okazjonalnie".
Zatem jeśli Wałęsa w grudniu 1970 r. miał pismo niewyrobione, jak na prostego robotnika przystało, to nie byłby w stanie sporządzić 21 grudnia zobowiązania napisanego pismem o klasę wyższym, równym, bezbłędnym (...)
...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-08, 15:57:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-09-08 15:58:48 przez Misiek.)
Post: #10
RE: - fotka znaleziona w sieci...
przecież sam pan Wałęsa często powtarzał ,że podpisał zobowiązanie
a zaprzecza dopiero teraz kiedy ujawniono dokumenty z domu Kiszczaka

(2017-09-08 15:11:32)tom_70 napisał(a):  Wałęsa ma swoich grafologów i nie był agentem.
Wałęsa podważa niezależne ekspertyzy grafologów.
Wałęsa przysiągł na Matkę Boską, że nie donosił
na swoich kolegów.
Wałęsa nie może się przyznać do winy bo inaczej
jego walka o wolność zostałaby wywrócona na nice.

o to właśnie chodzi
gdy był niewinny to Solidarność by się od niego nie odwróciła
tak jak to w ostatnich latach się stało
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-08, 16:33:44
Post: #11
RE: - fotka znaleziona w sieci...
Słynna dziennikarka Orana Fallaci zapytana,
czy żałuje przeprowadzenia wywiadu, z którymkolwiek z
przywódców politycznych, powiedziała: że tak, z Lechem Wałęsą.
Największym zdziwieniem Fallaci było to,
że człowiek walczący o wolność z
komunistami, mieszka w mieszkaniu SB.

Sartre
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-08, 16:35:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-09-08 16:53:37 przez Misiek.)
Post: #12
RE: - fotka znaleziona w sieci...
wszystkich nas oszukał Tomku

(2017-09-08 15:34:53)bronmus45 napisał(a):  źródło: http://www.gdansk.pl/wiadomosci/Grafolog...ie,a,77732

- urywek - całość w adresie j.w
...
(...) Co ciekawe, w swojej analizie prof. Girdwoyń porównał właśnie dwa dokumenty z grudnia 1970 r: zobowiązanie do współpracy z 21 grudnia i odręczną notatkę z 24 grudnia. Z analizy prof. Girdwoynia wynika, że zobowiązanie z 21 grudnia sporządzono pismem powstałym "w szybkim tempie i charakteryzującym się wysokim stopniem wyrobienia", a notatka z 24 grudnia to pismo o "niskiej klasie, niewyrobione, charakterystyczne dla osoby, która pismem ręcznym posługuje się okazjonalnie".
Zatem jeśli Wałęsa w grudniu 1970 r. miał pismo niewyrobione, jak na prostego robotnika przystało, to nie byłby w stanie sporządzić 21 grudnia zobowiązania napisanego pismem o klasę wyższym, równym, bezbłędnym (...)
...


Cechy pisma tzw. niewyrobionego może mieć także pismo człowieka w niekorzystnym stanie psychicznym -silne zdenerwowanie, stres etc. o co przecież w kontaktach z SB nie było trudno
niełatwo było bowiem pewnie młodemu Wałęsie opanować nerwy po podpisaniu zobowiązania -zwłaszcza ,że był wzywany potem wiele razy
osoby o wykształceniu zawodowym potrafią też czasem mieć w pewnym stopniu wyrobione pismo np. techniczne po nauce rysunku w szkołach zawodowych.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-11, 02:05:06
Post: #13
RE: - fotka znaleziona w sieci...
@Misiek - czy ty - wyrobniku PiSlamu - za każdym wejściem musisz udowadniać swoją niezmierną tępotę umysłową?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-11, 18:05:14
Post: #14
RE: - fotka znaleziona w sieci...
no cóż ,napisałem ci tylko opinię mojego znajomego...grafologa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-12, 08:36:43
Post: #15
RE: - fotka znaleziona w sieci...
(2017-09-11 18:05:14)Misiek napisał(a):  no cóż ,napisałem ci tylko opinię mojego znajomego...grafologa
...poznaliście się - jak mniemam - w zakładzie psychiatrycznym?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-12, 13:22:37
Post: #16
RE: - fotka znaleziona w sieci...
,nie obrażaj tego pana bo to biegły sądowy kochasiu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-12, 14:14:28
Post: #17
RE: - fotka znaleziona w sieci...
(2017-09-12 13:22:37)Misiek napisał(a):  ,nie obrażaj tego pana bo to biegły sądowy kochasiu
...
- a niech sobie biega po sądach, ile tylko ma zdrowia... Ma również tytuł naukowy jak wspomniany wyżej prof. Girdwoyń, czy też daleko mu do tego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-12, 20:04:18
Post: #18
RE: - fotka znaleziona w sieci...
twój profesorek to młody prawnik ,który grafologią zajął się przy okazji
mój znajomy zajmuje się tym kilkadziesiąt lat i ma na koncie szereg publikacji naukowych
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-12, 20:54:11
Post: #19
RE: - fotka znaleziona w sieci...
(2017-09-12 20:04:18)Misiek napisał(a):  twój profesorek to młody prawnik ,który grafologią zajął się przy okazji
mój znajomy zajmuje się tym kilkadziesiąt lat i ma na koncie szereg publikacji naukowych

- EOT -
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-13, 07:02:24
Post: #20
RE: - fotka znaleziona w sieci...
OVER AND OUT
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS