Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.
- fotka znaleziona w sieci... - Wersja do druku

+- Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej. (http://dotykiemwiatru.grd.pl)
+-- Dział: Czas wolny (/forum-8.html)
+--- Dział: Hyde Park - wolna amerykanka LOL (/forum-40.html)
+--- Wątek: - fotka znaleziona w sieci... (/thread-6585.html)



- fotka znaleziona w sieci... - bronmus45 - 2017-09-08 11:06:12

[Obrazek: d31fd1723262efb3gen.jpg]
#
- a teraz po latach Gwiazda razem z PiS-em
"przeginają pałę" ze swym życiorysem...
Obaj dzisiaj "wielcy" - czyli Andrzej z Jarkiem
- każdy z nich był wtedy dla Wałęsy... smarkiem.

#
P.S - w swoim zakładzie pracy, gdzie już pod koniec września 1980 roku zakładałem (i założyłem) KZ NSZZ Solidarność, przechodziłem podobną historię. Bo dawni CRZZ-owcy nijak nie mogli (nie chcieli) się pogodzić, by jakiś tam pracownik fizyczny (chociaż z maturą, o czym nie wszyscy wiedzieli) rozwalał ich związek i zakładał Niezależny oraz Samorządny. Na nic się zdały ich przeciwdziałania. Już po kilku tygodniach do "mojego" Związku należało 90% załogi (grubo ponad 300 - trzystu - pracowników)...



RE: - fotka znaleziona w sieci... - Misiek - 2017-09-08 11:34:22

Bronku,
Andrzej Gwiazda i Lech Wałęsa to dwa różne światy
odmienne postawy,charaktery i zachowania
Gwiazda nigdy Solidarności nie zdradził...
Wałęsa zdradził i swoich kolegów i cały kraj
W mojej firmie do Solidarności zapisali się wszyscy
nawet mój wówczas kierownik -towarzysz PZPR
takie to były czasy
przecież do NSZZ ,,S,, należało kilkanaście milionów ludzi
a teraz ?

https://www.wykop.pl/wpis/19413411/jerzy-wyskiel-tw-roman-i-jan-budnik-tw-jedrek-nios/


RE: - fotka znaleziona w sieci... - bronmus45 - 2017-09-08 13:11:51

- ośmieszasz się takimi wypowiedziami, tłumacząc akurat mnie - "kto jest kto..."
Jarosław Kaczyński też Solidarności nie zdradził - a wiesz chociażby, dlaczego?


RE: - fotka znaleziona w sieci... - Misiek - 2017-09-08 13:36:13

A oglądałeś,, działaczu,, dwa odcinki Solidarności wg. Wyszkowskiego ?
pewnie nie
bo nie oglądasz TVP-is prawda ?


RE: - fotka znaleziona w sieci... - bronmus45 - 2017-09-08 14:05:23

- zadałem pytanie odnośnie niejakiego Jarosława Kaczyńskiego z PiS - znasz odpowiedź, czy też zamierzasz nadal lawirować "gigantem"..?

- bo ja z kolei znam wiele odpowiedzi na dziejące się wtedy fakty i to nie z opowieści gdzieś zasłyszanych, a siedząc miesiącami przy teleksie (taki był wtedy rozwój techniki) w MKZ, by następnie z tych pasków streszczać najważniejsze wiadomości, przychodzące z biura prasowego KK NSZZ "S" i powielać je na ulotki rozdawane nie tylko w moim Szczecinku... Więc nie zabieraj lepiej głosu, bo po prostu nie masz zielonego pojęcia - co widać, słychać i czuć... (nawet z daleka) Mam jeszcze do tego czasu wszystkie wydania "Solidarności" z tamtych lat, czym nie każde muzeum regionalne może się poszczycić. I nie tylko takie wydania...
Zarówno na paskach teleksu, jak i tamtejszej prasie nie znajdziesz nazwiska Jarosław Kaczyński.
Lech Kaczyński się pojawia... w grupie kilkudziesięciu doradców przy Lechu Wałęsie i to wszystko...


RE: - fotka znaleziona w sieci... - Misiek - 2017-09-08 14:40:28

To ,że ktoś wtedy nie był w Solidarności o niczym nie świadczy
gorzej jak ktoś był a dzisiaj pluje na swoich kolegów
i na partię ,która jako jedyna dzisiaj popiera ten związek
w PO jest mnóstwo byłych członków NSZZ
a zobacz jak rozwalają wszystko w dalszym ciągu w kraju
ile złego zrobili przez 8 lat
Lepiej nie być członkiem NSZZ niż zdrajcą,który zdradził swoich kolegów jak sam Lech Wałęsa

szkoda,że nie oglądałeś pana Wyszkowskiego


RE: - fotka znaleziona w sieci... - bronmus45 - 2017-09-08 15:11:11

Jezu... jakiś ty beton... Dzisiejsza "Solidarność" nie ma kompletnie nic wspólnego z tą, do której i ja należałem - czyli pierwszą. Gdzie ty widzisz na świecie - oprócz posowieckich państw (z Rosją na czele) Związek Zawodowy tak uzależniony od rządu, jak dzisiejsza "solidarność" - specjalnie zapisałem przez małą literę. Jak takie "cóś" można nazwać Niezależnym i Samorządnym?
Chłopie - ty jesteś naprawdę potwornie "zamataczony" przez takich jak Kaczyński, Gwiazda czy inne Dudo/Śniadki...
Nie myślę nadal z tobą na ten temat dyskutować, bo po prostu ty żyjesz w świecie iluzji z religią smoleńską na czele. A to kiedyś gruchnie i rozpadnie się w pył...


RE: - fotka znaleziona w sieci... - tom_70 - 2017-09-08 15:11:32

Wałęsa ma swoich grafologów i nie był agentem.
Wałęsa podważa niezależne ekspertyzy grafologów.
Wałęsa przysiągł na Matkę Boską, że nie donosił
na swoich kolegów.
Wałęsa nie może się przyznać do winy bo inaczej
jego walka o wolność zostałaby wywrócona na nice.


RE: - fotka znaleziona w sieci... - bronmus45 - 2017-09-08 15:34:53

źródło: http://www.gdansk.pl/wiadomosci/Grafolog-z-UW-Walesa-w-trzy-dni-zmienil-pismo-IPN-jest-w-bledzie,a,77732

- urywek - całość w adresie j.w
...
(...) Co ciekawe, w swojej analizie prof. Girdwoyń porównał właśnie dwa dokumenty z grudnia 1970 r: zobowiązanie do współpracy z 21 grudnia i odręczną notatkę z 24 grudnia. Z analizy prof. Girdwoynia wynika, że zobowiązanie z 21 grudnia sporządzono pismem powstałym "w szybkim tempie i charakteryzującym się wysokim stopniem wyrobienia", a notatka z 24 grudnia to pismo o "niskiej klasie, niewyrobione, charakterystyczne dla osoby, która pismem ręcznym posługuje się okazjonalnie".
Zatem jeśli Wałęsa w grudniu 1970 r. miał pismo niewyrobione, jak na prostego robotnika przystało, to nie byłby w stanie sporządzić 21 grudnia zobowiązania napisanego pismem o klasę wyższym, równym, bezbłędnym (...)
...


RE: - fotka znaleziona w sieci... - Misiek - 2017-09-08 15:57:10

przecież sam pan Wałęsa często powtarzał ,że podpisał zobowiązanie
a zaprzecza dopiero teraz kiedy ujawniono dokumenty z domu Kiszczaka

(2017-09-08 15:11:32)tom_70 napisał(a):  Wałęsa ma swoich grafologów i nie był agentem.
Wałęsa podważa niezależne ekspertyzy grafologów.
Wałęsa przysiągł na Matkę Boską, że nie donosił
na swoich kolegów.
Wałęsa nie może się przyznać do winy bo inaczej
jego walka o wolność zostałaby wywrócona na nice.

o to właśnie chodzi
gdy był niewinny to Solidarność by się od niego nie odwróciła
tak jak to w ostatnich latach się stało


RE: - fotka znaleziona w sieci... - tom_70 - 2017-09-08 16:33:44

Słynna dziennikarka Orana Fallaci zapytana,
czy żałuje przeprowadzenia wywiadu, z którymkolwiek z
przywódców politycznych, powiedziała: że tak, z Lechem Wałęsą.
Największym zdziwieniem Fallaci było to,
że człowiek walczący o wolność z
komunistami, mieszka w mieszkaniu SB.


RE: - fotka znaleziona w sieci... - Misiek - 2017-09-08 16:35:22

wszystkich nas oszukał Tomku

(2017-09-08 15:34:53)bronmus45 napisał(a):  źródło: http://www.gdansk.pl/wiadomosci/Grafolog-z-UW-Walesa-w-trzy-dni-zmienil-pismo-IPN-jest-w-bledzie,a,77732

- urywek - całość w adresie j.w
...
(...) Co ciekawe, w swojej analizie prof. Girdwoyń porównał właśnie dwa dokumenty z grudnia 1970 r: zobowiązanie do współpracy z 21 grudnia i odręczną notatkę z 24 grudnia. Z analizy prof. Girdwoynia wynika, że zobowiązanie z 21 grudnia sporządzono pismem powstałym "w szybkim tempie i charakteryzującym się wysokim stopniem wyrobienia", a notatka z 24 grudnia to pismo o "niskiej klasie, niewyrobione, charakterystyczne dla osoby, która pismem ręcznym posługuje się okazjonalnie".
Zatem jeśli Wałęsa w grudniu 1970 r. miał pismo niewyrobione, jak na prostego robotnika przystało, to nie byłby w stanie sporządzić 21 grudnia zobowiązania napisanego pismem o klasę wyższym, równym, bezbłędnym (...)
...


Cechy pisma tzw. niewyrobionego może mieć także pismo człowieka w niekorzystnym stanie psychicznym -silne zdenerwowanie, stres etc. o co przecież w kontaktach z SB nie było trudno
niełatwo było bowiem pewnie młodemu Wałęsie opanować nerwy po podpisaniu zobowiązania -zwłaszcza ,że był wzywany potem wiele razy
osoby o wykształceniu zawodowym potrafią też czasem mieć w pewnym stopniu wyrobione pismo np. techniczne po nauce rysunku w szkołach zawodowych.


RE: - fotka znaleziona w sieci... - bronmus45 - 2017-09-11 02:05:06

@Misiek - czy ty - wyrobniku PiSlamu - za każdym wejściem musisz udowadniać swoją niezmierną tępotę umysłową?


RE: - fotka znaleziona w sieci... - Misiek - 2017-09-11 18:05:14

no cóż ,napisałem ci tylko opinię mojego znajomego...grafologa


RE: - fotka znaleziona w sieci... - bronmus45 - 2017-09-12 08:36:43

(2017-09-11 18:05:14)Misiek napisał(a):  no cóż ,napisałem ci tylko opinię mojego znajomego...grafologa
...poznaliście się - jak mniemam - w zakładzie psychiatrycznym?


RE: - fotka znaleziona w sieci... - Misiek - 2017-09-12 13:22:37

,nie obrażaj tego pana bo to biegły sądowy kochasiu


RE: - fotka znaleziona w sieci... - bronmus45 - 2017-09-12 14:14:28

(2017-09-12 13:22:37)Misiek napisał(a):  ,nie obrażaj tego pana bo to biegły sądowy kochasiu
...
- a niech sobie biega po sądach, ile tylko ma zdrowia... Ma również tytuł naukowy jak wspomniany wyżej prof. Girdwoyń, czy też daleko mu do tego?


RE: - fotka znaleziona w sieci... - Misiek - 2017-09-12 20:04:18

twój profesorek to młody prawnik ,który grafologią zajął się przy okazji
mój znajomy zajmuje się tym kilkadziesiąt lat i ma na koncie szereg publikacji naukowych


RE: - fotka znaleziona w sieci... - bronmus45 - 2017-09-12 20:54:11

(2017-09-12 20:04:18)Misiek napisał(a):  twój profesorek to młody prawnik ,który grafologią zajął się przy okazji
mój znajomy zajmuje się tym kilkadziesiąt lat i ma na koncie szereg publikacji naukowych

- EOT -



RE: - fotka znaleziona w sieci... - Misiek - 2017-09-13 07:02:24

OVER AND OUT