Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Apel do użytkowników portalu
2017-02-14, 07:24:11
Post: #1
APEL DO UŻYTKOWNIKÓW PORTALU
Wystarczy wpisać do Google albo Binga zaledwie dwa słowa :
,, bronmus45 blogi,, a pojawi się całkiem spora ilość blogów ,w których udziela się od bardzo długiego czasu
w/w a także zamieszcza antyrządowe inwektywy i kalumnie na osobę pana Prezydenta.
Większość tych blogów jest założona przez bronmusa. Albowiem kiedy został zbanowany dożywotnio pod koniec zeszłego roku na kolejnych dwóch portalach poetyckich
między innymi za antypolitykę i wszczynanie konfliktów postanowił uaktywnić się jeszcze bardziej na blogach w tym na Salonie24.
Pisze na nim w dalszym ciągu te same wierszyki ,które zamieszcza i tutaj niczym V kolumna opozycji.
W związku z tym mam pytania do użytkowników tego portalu :
CZY CHCECIE NADAL TOLEROWAĆ ATAKI bronmusa na Rząd i Prezydenta ?
CZY CHCECIE TOLEROWAĆ UŻYTKOWNIKA,KTÓRY MA W NOSIE UWAGI ADMINA ?
CZY CHCECIE ABY FORUM POETYCKIE ZAMIENIŁO SIĘ W HYDE PARK ALE W NAJGORSZYM WYDANIU ?

PISZCIE CO O TYM WSZYSTKIM SĄDZICIE ?
A ZWŁASZCZA O PROWOKACYJNEJ I WULGARNEJ POSTAWIE BRONMUSA ?
Piszcie do mnie na PW albo bezpośrednio do Admina Piotra.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2017-02-14, 08:38:28
Post: #2
RE: APEL DO UŻYTKOWNIKÓW PORTALU
Powtarzasz się - pajacu - bo nic innego nie potrafisz. Twoje bowiem wątpliwej wartości grafomaństwo nijak nie gwarantuje ci zyskania sławy na jakimkolwiek portalu. Dlatego też - pomny swoich doświadczeń ze służby w ORMO - starasz się być głośnym, "umilając" innym życie, myślącym inaczej od ciebie.
Twój poprzedni apel i moja na niego odpowiedź - której nie zamierzam powtarzać - znajduje się pod adresem: http://dotykiemwiatru.grd.pl/thread-6380.html
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2017-02-14, 09:29:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-02-14 09:44:59 przez Misiek.)
Post: #3
RE: APEL DO UŻYTKOWNIKÓW PORTALU
Repetitio est mater studiorum
stary ignorancie

a co do sławy
są portale w sieci,na których jestem i lubiany i sławny
w przeciwieństwie do ciebie Broneczku
gdzie co rusz jesteś banowany,na niektórych nawet po kilka razy
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2017-02-14, 10:08:09
Post: #4
RE: APEL DO UŻYTKOWNIKÓW PORTALU
(2017-02-14 09:29:59)Misiek napisał(a):  Repetitio est mater studiorum
stary ignorancie

a co do sławy
są portale w sieci,na których jestem i lubiany i sławny
w przeciwieństwie do ciebie Broneczku
gdzie co rusz jesteś banowany,na niektórych nawet po kilka razy
...
- jesteś totalnie ograniczonym umysłowo osobnikiem - lecz tylko tacy mieszczą się w przedziale zarezerwowanym dla "ciemnego luda" z PiSsekty...
Z twojego bowiem rozumowania(?) wynika, że tylko twoim kolegom podobają się gnioty, jakimi zaśmiecasz kolejne portale. O tym natomiast to ja już dawno się przekonałem - opierasz swoją "wielkość" jedynie na przychylnym dla ciebie TWA, jeśli tylko takie gdzieś napotkasz...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2017-02-14, 11:08:51
Post: #5
RE: APEL DO UŻYTKOWNIKÓW PORTALU
twoja zawiść podobnie jak głupota jak widać nie ma granic
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2017-02-15, 11:58:11
Post: #6
RE: APEL DO UŻYTKOWNIKÓW PORTALU
@ Misiek

Podobnie jak bronmus45 - i Ty również w dniu dzisiejszym otrzymujesz czasowy zakaz udzielania się na tym forum. bronmus45 na dłużej, Ty na krócej, proporcje subiektywne według mojego uznania (uwzględniające szkodliwość, zaciętość, "recydywę" lub jej brak), ale Twoje zachowanie też pozostawia wiele do życzenia.


Wyraźnie widać jakie masz poglądy polityczne, że nie pozwolisz, aby ktokolwiek krytykował ulubionych przez Ciebie polityków w żaden sposób, nawet jeśli w słowach tych - mających delikatnie rzecz ujmując nieciekawą formę - tkwi ziarno prawdy, nawet jeśli faktycznie politycy Ci szkodzą swojemu krajowi, a gdy plują na obywateli stwierdzisz, że pada deszcz. Wiele również na sumieniu mają rządy wcześniejsze, choć w swych działaniach były nieco subtelniejsze, rzeczywiste swoje intencje ukrywały za mniej lub bardziej wiarygodnymi pozorami, obecne rządy stosują bezczelną taktykę "nie mamy pańskiego płaszcza i co nam pan zrobi".


Kwestia 1, z powodu której otrzymujesz bana:

Ale nie w tym rzecz. Jeśli proszę o nie poruszanie tematów politycznych i religijnych, to dlaczego zabierasz w nich głos? Dlaczego treści użytkownika bronmus45 nie pozostawiłeś bez komentarza, dlaczego ich nie zignorowałeś, dlaczego - praktycznie rzecz ujmując jako jedyny tutaj - nawiązałeś z nim jakąkolwiek - i w dodatku tak ostrą - dyskusję? Na forach internetowych utarło się powiedzenie "nie karmić trolla". Tu powinna mieć zastosowanie podobna zasada - nie karmić tego, kto zaczyna tematy niepożądane, nie kontynuować tych tematów w żaden sposób. Niech stoi w tłumie ludzi i krzyczy na wiatr, może w pewnym momencie zorientowałby się, że ludzie - w tych konkretnych kwestiach - traktują go jak powietrze. A jeśli stajesz przed nim twarzą w twarz i mu odpowiadasz - dajesz mu paliwo, dajesz mu powód do kontynuowania tego co zaczął.


Kwestia 2, z powodu której otrzymujesz bana:

A na dodatek próbujesz w ten spór wciągnąć innych. Powyższym swoim "apelem" do kłótni - jak do tej pory przebiegającej praktycznie wyłącznie pomiędzy Tobą i bronmus45 - zachęcasz również innych, którzy do tej pory w spór się nie angażowali i go ignorowali. Nawet jeśli nie jest to Twoim celem, to praktyczny wydźwięk - gdyby ktokolwiek na Twój apel odpowiedział - byłby właśnie taki, rozprzestrzenienie się konfliktu z Was dwóch na większą ilość osób.


Zapewne jesteś święcie przekonany, że bronisz dobrego imienia takich lub innych osób publicznych. Ale jak już napisałem w uzasadnieniu bana dla użytkownika bronmus45:

Po pierwsze: uważam, że osoby publiczne decydując się na bycie osobami publicznymi muszą zdawać sobie sprawę z tego, że wystawiają się na krytykę. Tak na krytykę rzeczową i konstruktywną, jak i na taką, która wyglądać będzie jak wyjęta ze słownika wyrazów wulgarnych, albo wprost nosząca znamiona obraźliwej (celowo lub niecelowo). I z tego powodu muszą uzbroić się w grubą skórę. Po prostu. Każdy polityk, aktor, piosenkarz, prezenter telewizyjny, celebryta - musi mieć skórę grubszą od innych.

Oczywiście, czasem zdarzy się, że ktoś przesadzi i nawet osoba gruboskórna poczuje się jednak obrażona. Ma wtedy możliwość rozmówienia się (osobiście) z obrażającą osobą, a jeśli to nie przyniesie skutku, to otwarta jest droga sądowa (cywilna).

Ale - po drugie - jestem przeciwny ściganiu obrażania osób publicznych z urzędu. Wiem, że w przypadku osób reprezentujących organy państwowe istnieją stosowne paragrafy, ale według mnie to absurd. Nie powinno się w prawie regulować ściśle czegoś tak subiektywnego jak uczucia. Żadna osoba trzecia nie powinna nawet próbować decydować, czy ktoś poczuł się lub nie poczuł się obrażony. Każdy ma inny próg wrażliwości, inne doświadczenia, co dla jednej osoby będzie obraźliwe, po innej spłynie i nawet nie zwróci na to uwagi. Ani policja, ani prokuratura, ani żadne służby, ani też żadne osoby prywatne nie powinny moim zdaniem oceniać tego czy jakaś osoba publiczna - ukochany premier, prezydent, aktor, piosenkarz, celebryta - został obrażony czy nie. Tylko on sam, ta konkretna publiczna osoba ma moim zdaniem prawo zdecydować, czy czuje się obrażona czy nie. Wyjątek przewiduję dla zmarłych publicznych osób lub tych żyjących, ale z powodów np. zdrowotnych nie będących w stanie samodzielnie bronić swego dobrego imienia, jeśli takie mają lub miały, one potrzebują reprezentanta. Ale politycy - o jakich mowa w tym konkretnym przypadku - jeśli byli na tyle silni, by wspiąć się na wysokie stanowiska państwowe, tym bardziej powinni mieć siłę sami bronić się przed tym, gdy ktoś ich obraża (jeśli w ogóle poczują się obrażeni, bo powinni przecież mieć grubszą skórę), nie potrzebują tego, by ktokolwiek inny wypowiadał się w kwestiach ich uczuć w ich imieniu, ani policja, ani żadna zwykła prywatna osoba w nich zapatrzona.


Co do Twoich oskarżeń o oszczerstwa i kalumnie natomiast:

Pobieżnie przyglądając się publikowanym przez bronmus45 treściom nie dostrzegłem w nich pomówień. Ale nie wczytałem się we wszystkie. Nie analizowałem każdego słowa i tematu ze szczegółami pozwalającymi wydobyć z nich kwestie pomówień czy oszczerstw. I nie zamierzam.

Jeśli ktoś chce wskazać konkretne słowa - niech przekaże je zainteresowanym osobom (prezydentowi, pani premier, ministrom itd. itp.), niech oni rozmówią się (osobiście, a nie poprzez prywatne osoby trzecie) z użytkownikiem bronmus45, a jeśli to nie przyniesie rezultatu, niech wchodzą z nim na cywilną drogę sądową i przed sądem wykażą, że coś faktycznie jest oszczerstwem godzącym w ich dobre imię, a nie dopuszczalną krytyką w dodatku ubraną w artystyczną formę przekazu.


Kwestia 3, z powodu której otrzymujesz bana:

Zbyt łatwo też odpowiedziałeś obraźliwymi słowami na obraźliwe słowa względem siebie. O ile osoby publiczne grubszą skórę mieć muszą i w mojej ocenie nie potrzebują ochrony osób trzecich, o tyle osoby prywatne już raczej tak, zatem za obrażanie osób prywatnych (użytkownika bronmus45 konkretnie) też otrzymujesz bana.

Piotr GRD
Piotr GRD network
Piotr GRD photos

Młodzi Gniewni
Jezioro Szmaragdowe w Szczecinie
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS