Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy staniemy się portalem politycznym ? apel ponowny
2017-02-04, 22:51:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-02-14 07:22:05 przez Misiek.)
Post: #1
Czy staniemy się portalem politycznym ? apel ponowny
Wystarczy wpisać do Google albo Binga zaledwie dwa słowa :
,, bronmus45 blogi,, a pojawi się całkiem spora ilość blogów ,w których udziela się od bardzo długiego czasu
w/w a także zamieszcza antyrządowe inwektywy i kalumnie na osobę pana Prezydenta.
Większość tych blogów jest założona przez bronmusa. Albowiem kiedy został zbanowany dożywotnio pod koniec zeszłego roku na kolejnych dwóch portalach poetyckich
między innymi za antypolitykę i wszczynanie konfliktów postanowił uaktywnić się jeszcze bardziej na blogach w tym na Salonie24.
Pisze na nim w dalszym ciągu te same wierszyki ,które zamieszcza i tutaj niczym V kolumna opozycji.
W związku z tym mam pytania do użytkowników tego portalu :
CZY CHCECIE NADAL TOLEROWAĆ ATAKI bronmusa na Rząd i Prezydenta ?
CZY CHCECIE TOLEROWAĆ UŻYTKOWNIKA,KTÓRY MA W NOSIE UWAGI ADMINA ?
CZY CHCECIE ABY FORUM POETYCKIE ZAMIENIŁO SIĘ W HYDE PARK ALE W NAJGORSZYM WYDANIU ?

PISZCIE CO O TYM WSZYSTKIM SĄDZICIE ?
A ZWŁASZCZA O PROWOKACYJNEJ I WULGARNEJ POSTAWIE BRONMUSA ?
Piszcie do mnie na PW albo bezpośrednio do Admina Piotra.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2017-02-05, 00:18:10 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-02-05 00:36:52 przez bronmus45.)
Post: #2
RE: Czy staniemy się portalem politycznym ?
.

(2017-02-04 22:51:29)Misiek napisał(a):  Wystarczy wpisać do Google albo Binga zaledwie dwa słowa :
,, bronmus45 blogi,, a pojawi się całkiem spora ilość blogów ,w których udziela się od bardzo długiego czasu
w/w a także zamieszcza antyrządowe inwektywy i kalumnie na osobę pana Prezydenta.
Większość tych blogów jest założona przez bronmusa. Albowiem kiedy został zbanowany dożywotnio pod koniec zeszłego roku na kolejnych dwóch portalach poetyckich
między innymi za antypolitykę i wszczynanie konfliktów postanowił uaktywnić się jeszcze bardziej na blogach w tym na Salonie24.
Pisze na nim w dalszym ciągu te same wierszyki ,które zamieszcza i tutaj niczym V kolumna opozycji.
W związku z tym mam pytania do użytkowników tego portalu :
CZY CHCECIE NADAL TOLEROWAĆ ATAKI bronmusa na Rząd i Prezydenta ?
CZY CHCECIE TOLEROWAĆ UŻYTKOWNIKA,KTÓRY MA W NOSIE UWAGI ADMINA ?
CZY CHCECIE ABY FORUM POETYCKIE ZAMIENIŁO SIĘ W HYDE PARK ALE W NAJGORSZYM WYDANIU ?

PISZCIE CO O TYM WSZYSTKIM SĄDZICIE ?
A ZWŁASZCZA O PROWOKACYJNEJ I WULGARNEJ POSTAWIE BRONMUSA ?
Piszcie do mnie na PW albo bezpośrednio do Admina Piotra.
skopiowano powyższy pierwowzór opublikowany na stronie przez @Misiek - dla zachowania oryginału.
#
cytat z "donosu" autorstwa @Misiek - "między innymi za antypolitykę"...
- teraz moja odpowiedź - stopniowanie przymiotników - głupiec - debil - M..... (który nie rozumie znaczenia określenia "antypolityka" - zapewne miał na myśli pewnego Antka M. - polityka z jego ulubionej partii)
P.S - zapewne nawet nie umiałeś trafić na Salon24 - misiaczku - bo moje tam zamieszczane wierszyki są o wiele bardziej "układne" niż na innych - w tym tutejszym - forach. Jak zwykle konfabulujesz, aby dodać znaczenia swoim wyssanym z palca informacjom... Oto adres (link) do mojego bloga na Salon24 - wszyscy więc mogą ocenić prawdomówność @Misiaczka:
http://admin.salon24.pl/posts/ lub ten adres: http://prkosan.salon24.pl/
- bo nie każdy z adresów się otworzy niezarejestrowanym na forum Salon24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2017-02-05, 00:52:53
Post: #3
RE: Czy staniemy się portalem politycznym ?
Prawdziwa polityka polega na pisaniu czegoś innego niż się myśli i mówi
a jak sami , DRODZY UŻYTKOWNICY widzicie
ten facet o nicku bronmus45 : pisze kalumnie,myśli o kalumniach i je wypowiada
a wszystko to jest jedno obelżywe kłamstwo CZYLI antypolityka WŁAŚNIE
wystarczy
moja prawda obroni się sama
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2017-02-05, 08:08:05
Post: #4
RE: Czy staniemy się portalem politycznym ?
(2017-02-05 00:52:53)Misiek napisał(a):  Prawdziwa polityka polega na pisaniu czegoś innego niż się myśli i mówi
a jak sami , DRODZY UŻYTKOWNICY widzicie
ten facet o nicku bronmus45 : pisze kalumnie,myśli o kalumniach i je wypowiada
a wszystko to jest jedno obelżywe kłamstwo CZYLI antypolityka WŁAŚNIE
wystarczy
moja prawda obroni się sama
I znowu cytuję całość tekstu @Misiek, aby ten nie próbował go przerabiać.
#
Sam sobie przeczysz, a jednocześnie potwierdzasz hipokryzję swojego środowiska związanego z Kaczyńskim, w kilku zaledwie zdaniach powyższej wypowiedzi. Bo jeśli ja w swoich tekstach oddaję prawdziwe, wewnętrzne odczucia i przekonania jakie we mnie się rodzą, to muszę być z gruntu uczciwym człowiekiem. Nawet sam nie potrafiłbym wydać lepszego świadectwa o sobie. Natomiast zarówno ty sam, jak i środowisko kaczystów, które tak żarliwie popierasz, przeżarte jest do szpiku kości populistyczną obłudą. Co innego obiecują, jeśli widzą w tym dla siebie korzyść, co innego natomiast czynią i mówią już po osiągnięciu tych korzyści.
Twoja jednak miernota umysłowa nie ogarnia subtelności tychże wywodów, więc parafrazując Marszałka J. Piłsudskiego powiadam - tobie kury szczać prowadzać, a nie parać się wyjaśnianiem rzetelności polityki...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2017-02-05, 11:06:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-02-05 11:08:02 przez Misiek.)
Post: #5
RE: Czy staniemy się portalem politycznym ?
(2017-02-05 08:08:05)bronmus45 napisał(a):  (...)muszę być z gruntu uczciwym człowiekiem. Nawet sam nie potrafiłbym wydać lepszego świadectwa o sobie.(...)

Pozostawiam to bez komentarza.
Zostań z samym sobą ,,uczciwy człowieku ,,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS