Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Techniczny
2015-10-12, 16:48:12
Post: #1
Techniczny
Witam. Pod adresem mojego wpisu: http://www.poezja.org/index.php?a=u&k=11...56#1141799
- nijak nie mogę wkleić odpowiedniego (żadnego) obrazka z mojego komputera. Wkleja się jedynie podlinkowany adres. Co robię nie tak, gdy dotychczas za każdym razem udawało mi się wklejać bez żadnego problemu owe zdjęcia?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-12, 17:43:01
Post: #2
RE: Techniczny
Podałeś link do zupełnie innej strony internetowej. Jeśli tam masz problemy to zwróć się z pytaniem do pomocy technicznej na tamtejszym forum.

Piotr GRD
Piotr GRD network
Piotr GRD photos

Młodzi Gniewni
Jezioro Szmaragdowe w Szczecinie
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-12, 18:16:21
Post: #3
RE: Techniczny
(2015-10-12 17:43:01)Piotr GRD napisał(a):  Podałeś link do zupełnie innej strony internetowej. Jeśli tam masz problemy to zwróć się z pytaniem do pomocy technicznej na tamtejszym forum.
Witam i bardzo przepraszam - to miał być ten adres:
http://dotykiemwiatru.grd.pl/thread-5681.html
...
...tamten adres widocznie "siedział" w pamięci komputera, a ja nie zerknąłem po jego wklejeniu...
Pozdrawiam..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-12, 20:06:38
Post: #4
RE: Techniczny
W podanym temacie wpisałeś:
[url=adres]...[/url]
Użyj tagu [img]:
[img]adres_obrazka[/img]
Opcjonalnie w edytorze kliknij ikonę "wprowadź obrazek" i w dodatkowo otwartym oknie podaj adres obrazka (co da taki sam efekt jak ręczne wpisanie tagu [img]).

W tym jednym poprawiłem.

Piotr GRD
Piotr GRD network
Piotr GRD photos

Młodzi Gniewni
Jezioro Szmaragdowe w Szczecinie
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-12, 20:15:01
Post: #5
RE: Techniczny
Witam ponownie. Ja po prostu pobieram adres obrazka z mojego komputera, klikam w ikonkę obrazka przy pisaniu notki, wstawiam tam pobrany adres i... dotychczas wszystko było cacy. W pewnym momencie tenże system mnie zawiódł, a przy haiku bardzo przydają się obrazki, aby je lepiej zrozumieć.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-12, 20:19:34
Post: #6
RE: Techniczny
Nie wiem jak coś wpisywałeś, ale faktem jest, że tag [IMG] nie znalazł się w podanym przez Ciebie temacie, a był tam jedynie tag [URL].

Jeśli gdzieś jeszcze nie pojawia się obrazek, to wciśnij "edytuj" i sprawdź czy aby na pewno masz tam wpisaną formułę [img]adres_obrazka[/img] - jeśli nie, to popraw, czy to ręcznie czy to przyciskami.

Piotr GRD
Piotr GRD network
Piotr GRD photos

Młodzi Gniewni
Jezioro Szmaragdowe w Szczecinie
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-12, 20:33:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-10-12 20:34:01 przez bronmus45.)
Post: #7
RE: Techniczny
Teraz wszystko znowu gra - specjalnie opublikowałem kolejne haiku z obrazkami. Wszystko odbyło się bezproblemowo. Dzięki za tak szybką reakcję adminów. To się bardzo rzadko zdarza na innych portalach.
Pozdrawiam...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS