Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myśli nieuczesane - spotkania z przyrodą
2015-10-12, 18:00:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-10-16 11:19:00 przez bronmus45.)
Post: #1
Myśli nieuczesane - spotkania z przyrodą
[Obrazek: wichura%2Bx%2B275.jpg]
.
Wichura...
Gwiżdżący z każdej strony wiatr
Dziwny niepokój
Myśli przelatują jedna po drugiej
Przeciąg pomiędzy uszami?
W powietrzu latające reklamówki
Nawet czapki
Dobrze, że nie pada
Żaden parasol
My razem z nim
Szum jeziora
Groźnie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-12, 18:30:59
Post: #2
RE: spotkania z przyrodą
To nie jest wiersz tylko jakiś zdawkowy opis.
A miejsce na obrazki jest w dziale grafiki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-12, 18:45:20
Post: #3
RE: spotkania z przyrodą
Bardzo ciebie proszę - wynoś się gdzie pieprz rośnie. Ja do twoich miejsc już przestałem zaglądać, bo i nie ma po co... Takie tam bajoro mętnej wody...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-12, 19:10:47
Post: #4
RE: spotkania z przyrodą
Już jedna "poetka" została zbanowana za podobne zachowanie.
Czyżbyś był następnym?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-12, 19:13:07
Post: #5
RE: spotkania z przyrodą
(2015-10-12 19:10:47)tom_70 napisał(a):  Już jedna "poetka" została zbanowana za podobne zachowanie.
Czyżbyś był następnym?
...
No właśnie - jak ty się zachowujesz? Nie jesteś przecież u siebie, a ja nie życzę sobie twoich odwiedzin, natręcie. To co, mam zgłosić do administracji twoje hejterstwo?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-12, 19:23:29
Post: #6
RE: spotkania z przyrodą
Ty publikujesz ja komentuję.
Nawet każdy laik ci powie, że to "coś", co
napisałeś, w żadnym razie nie może być wierszem.
Jakie hejterstwo?
Zejdź na ziemię chłopie.
Ja się zachowuję kulturalnie, a ty, każesz mi się wynosić
gdzie pieprz rośnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-12, 19:32:10
Post: #7
RE: spotkania z przyrodą
Czy ty nie rozumiesz, że nie życzę sobie twoich odwiedzin?. Po prostu chcę mieć spokój, aby tacy gigalomani jak ty nie wchodzili mi w paradę natrętnymi pouczeniami, często offtopowymi... Wynoś się więc i już nie powracaj..!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-12, 19:44:39
Post: #8
RE: spotkania z przyrodą
Posyp sobie głowę popiolem i spójrz prawdzie w oczy.
Nie potrafisz pisać wierszy.
Ja mam się wynosić?
To ty się wynieś, bo nikt cię nie zapraszał.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-12, 20:08:17
Post: #9
RE: spotkania z przyrodą
(2015-10-12 19:44:39)tom_70 napisał(a):  Posyp sobie głowę popiolem i spójrz prawdzie w oczy.
Nie potrafisz pisać wierszy.
Ja mam się wynosić?
To ty się wynieś, bo nikt cię nie zapraszał.
odpowiadam:
[Obrazek: nie%2Bkarmi%25C4%2587%2Btrolla%2Bx%2B150.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-12, 20:54:17
Post: #10
RE: spotkania z przyrodą
@ bronmus45
O ile dobrze ułożyłem sobie wszystkie wpisy pod względem chronologii wydarzeń, to wydaje mi się, że od Twoich niby to niewinnych słów wczorajszych "czy ty kogokolwiek i kiedykolwiek pochwaliłeś?... Chyba tylko tych, co chwalą ciebie..." zaczęła się niepotrzebna kąśliwa wymiana zdań. Na nie jeszcze tom_70 zareagował uśmiechem. Ale dziś rano uderzyłeś już znacznie bardziej dosadnie słowami "pustogłowie tego właśnie jegomoscia" i chyba właśnie po przeczytaniu tego tom_70 swój ton w komentarzach względem Ciebie zmienił. Ludzie są różni, jedni wezmą takie słowa do siebie, inni nie. Ja nie zareagowałbym wcale, mnie byś nie sprowokował, tom_70 i owszem, zdaje się, że na to właśnie odpowiedział.

O ile więc dobrze ułożyłem wszystko chronologicznie, to Ciebie, bronmus45, uznaję za "prowodyra" tej dzisiejszej Waszej nieprzyjemnej wymiany zdań w różnych tematach, i choć kilka wypowiedzi tom_70 też nie powinno się pojawić, dziś to Ty zacząłeś i Ciebie winię.

Proponuję więc dziś odpocząć, przespać się, wyzerować emocje, a jutro rozpocząć od nowa tak, aby trzymać się z dala od jakichkolwiek "osobistych wycieczek". Komentarze dotyczące prezentowanych tekstów - proszę bardzo, w końcu jeśli coś publikujemy, to świadomie narażamy się na każdą dotyczącą tej publikacji krytykę. Ale to co zacytowałem powyżej, to już była z Twojej strony "wycieczka osobista".

Piotr GRD
Piotr GRD network
Piotr GRD photos

Młodzi Gniewni
Jezioro Szmaragdowe w Szczecinie
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-12, 21:02:20
Post: #11
RE: spotkania z przyrodą
Zaczęło się od skrytykowania jego ponoć wspaniałej twórczości. A dlatego skrytykowałem, bo on wczesniej to zrobił znacznie złośliwiej w stosunku do mnie. I tyle mam do powiedzenia. Jeszcze tylko pytanie - czy tutaj nie ma opcji blokowania wejść niechcianych gości?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-12, 21:06:57
Post: #12
RE: spotkania z przyrodą
Czytać może każdy. Dosłownie. Nawet osoba niezarejestrowana na forum.
Komentować mogą wszyscy zarejestrowani użytkownicy, bez wyjątku (nie dotyczy specjalnie wydzielonego "działu autorskiego").
To forum publiczne. Autorzy tekstów nie mogą wybierać ani limitować grona odbiorców.

Piotr GRD
Piotr GRD network
Piotr GRD photos

Młodzi Gniewni
Jezioro Szmaragdowe w Szczecinie
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-12, 21:17:34
Post: #13
RE: spotkania z przyrodą
...a jak ktoś jest po prostu trollem, offtopowcem lub hejterem to co...? Znosić te ich wszystkie, natrętne odwiedziny, doprowadzające do nerwowej atmosfery?... A z jakiej to niby racji? Ktoś to może robić jedynie z niezdrowej zawiści, wykorzystując różniste formy do zdenerwowania innego autora... Aż mu się odechce tutaj nadal bywać...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-16, 11:06:30
Post: #14
RE: spotkania z przyrodą
Niestety Tom w swoich komentarzach tym razem ma rację. To jeszcze nie jest poezja, ale wydaje się że dalszy ciąg listy z poprzedniego wpisu. Napisałem jeszcze, żeby Cię nie zniechęcić do pracy nad dalszymi utworami. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-16, 11:14:41
Post: #15
RE: spotkania z przyrodą
No widzisz... Lecz Ty przekazujesz te spostrzeżenia w sposób przyjazny, bez pokazywania swojej gigalomani, jak czyni to tamten. Na ten i inny komentarz (z innego też "wierszoklecenia) znajdziesz wyczerpujacą odpowiedź pod tamtym adresem.
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-17, 17:34:12
Post: #16
RE: Myśli nieuczesane - spotkania z przyrodą
wiatr aż gwiżdże
niespokojne myśli przelatują pomiędzy uszami
w powietrzu fruwają czapki
dobrze, że nie pada
parasol nam niepotrzebny
tylko szum jeziora
jest groźnie


Trochę się pobawiłam Twoim wierszem.
A obrazek jak najbardziej na tak Smile

miłego dnia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-17, 19:05:18
Post: #17
RE: Myśli nieuczesane - spotkania z przyrodą
Dzięki za tą, skądinąd udaną zabawę, ale ja z kolei jako typowy "bezmózgowiec" zdążyłem już założyć na stronie "Eksperymenty" nowy twór pod znanym tytułem "Myśli nieuczesane" i takoweż, bez nazwania ich wierszem zamierzam publikować. A, co - znowu mi ktoś będzie próbował zabraniać?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-24, 18:14:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-10-24 18:15:32 przez skrobipiórek.)
Post: #18
RE: Myśli nieuczesane - spotkania z przyrodą
Pani anja prezentuje kulturę osobistą jak na poetkę także Administratorkę przystało. Nie załamuj się bronmusie45- pisz jak potrafisz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-24, 19:50:06
Post: #19
RE: Myśli nieuczesane - spotkania z przyrodą
(2015-10-24 18:14:54)skrobipiórek napisał(a):  Pani anja prezentuje kulturę osobistą jak na poetkę także Administratorkę przystało. Nie załamuj się bronmusie45- pisz jak potrafisz.
Przecież - do jasnej cholery - to ma być forum dla amatorów, a nie nawiedzonych przygłupów..!!!Tongue
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-24, 20:02:37
Post: #20
RE: Myśli nieuczesane - spotkania z przyrodą
Niby amatorów, przecież bronmus45-jesteś zawodowcem!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-10-25, 07:35:40
Post: #21
RE: Myśli nieuczesane - spotkania z przyrodą
(2015-10-24 20:02:37)skrobipiórek napisał(a):  Niby amatorów, przecież bronmus45-jesteś zawodowcem!

Tak jak Ty zapewne pilotem statków kosmicznych... albo drugim tom_70, czyli nikim...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS