Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dowcipy z maila
2008-09-30, 23:54:32
Post: #9
 
Wklejam dosłownie .. nie bijcie .... Smile
Skręcając w Aleji Racławickiej z ulicy Lipowej jadący Wartburgiem JerzyKołodziej na środku skrzyżowania na skutek awarii sprzęgła zatrzymał się izostał staranowany przez wyjeżdżającego z Krakowskiego Przedmieścia Toyotą CamryLeona Wizgę. Jak to zwykle w takich wypadkach odbyła się ostra pyskówka.Została wezwana policja, która po krótkich wyjaśnieniach ukarała obukierujących mandatami po 500 zł za blokowanie pasów ruchu i kazała rozjechaćsię do domów.
Wkurwiony jak nieszczęście Jurek Kołodziej wszedł do pustegomieszkania rzucił w kąt teczkę i zasiadł do komputera.
Zalogował się na forum dyskusyjnym i napisał:

/// Zły jestem jak nieszczęście. Jakiś chuj wjechał dzisiaj we mnie w centrummiasta. Takie kutasy, które nauczyły się jeździć na
gówno-wozach teraz poprzysiadały się na rzęchy sprowadzane z zachodu i jeżdżąjak palanty bez głowy. A jeszcze durne, jebane menty walą bez sprawdzenia winy500 zł
J. Kołodziej

A oto część dalsza dyskusji na forum :

/// Kogo nazywasz kutasem ty kutasie ? Że niby jakiś chuj w ciebie wjechał ?Masz szczęście, że się bardziej nie rozkraczyłeś bo
wtedy bym w ciebie wjechał aż poszłyby ci bulki dupą. Ale fakt menty jebanenawet nie chciały gadać.
Leoś Automobilista


/// Mam zapisane wasze numery gówniarze. Ja wam dam mentów jebanych.
Aspirant Ważyński

/// Ważyński ty chamie to skasowałeś dzisiaj 1000 zł i nie chcesz mnie zabraćna dyskotekę bo niby nie masz kasy? To ja odchodzę do Wieśka Kowalika. Spadaj.
Kasia Woszczanek

/// Kaśka to ty się z psami prowadzasz ? Jak cię spotkam to cię kurwo zabiję.

Józek Wideński

/// O pan Wideński w sieci. Dzisiaj przychodzę do pana po zaległy czynsz za dwaostatnie miesiące i niech pan nie próbuje udawać, że pan nie wiedział.

Właściciel kamienicy Albert Urban.

/// Albercik??? Co u ciebie? To ja Maksym - Długi. Razem byliśmy na kursiepodatniczym w ZDZ sześć lat temu pamiętasz? Musimy się spotkać

Maksym Kołodka

/// Maksym, kochany to ja Lusia z tego kursu w ZDZ. Cały czas myślę o tobie.Wiesz mamy wspólne dziecko. To po tym naszym wyjeździe do Firleja na wieczorekzapoznawczy. Jestem teraz u mamy w Świdniku, musisz do mnie zadzwonić. Mójtelefon to 123 123 123 Zadzwoń.
Lusia K.

/// Lusia K? Telefon 123 123 123? Luśka ty kurwo, jak wrócisz do domu to ci łeburżnę. A na drugi raz patrz w czyj post włazisz, dziwko. Twój mąż.

Jerzy Kołodziej

życie .. jest snem wariata ... aż do utraty przytomności ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Dowcipy z maila - Ginsana - 2008-09-28, 14:09:12
[] - male_p - 2008-09-28, 15:13:59
[] - Ginsana - 2008-09-28, 15:15:48
[] - Ginsana - 2008-09-28, 19:33:45
[] - male_p - 2008-09-29, 23:37:20
[] - czardasz - 2008-09-30, 11:03:05
[] - Ginsana - 2008-09-30, 19:19:45
[] - male_p - 2008-09-30, 23:36:24
[] - male_p - 2008-09-30 23:54:32
[] - Interpelacja - 2008-10-01, 17:23:06



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS