Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[przeniesiony z] Dział autoski: Oto kolejne wcielenie tom_70 - wiersz "Oswojenie się z myślą o śmierci"
2017-09-14, 10:48:46 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-09-14 10:51:04 przez bronmus45.)
Post: #9
RE: Oto kolejne wcielenie tom_70 - wiersz "Oswojenie się z myślą o śmierci"
(2017-09-14 10:36:06)Misiek napisał(a):  i póki co jest domniemanie NIEWINNOŚCI toma do momentu wyjaśnienia całej tej sprawy
- a ty - obłudniku - czekasz na udowodnienie niewinności, kiedy codziennie i na wielu portalach opluwasz innych użytkowników, oczerniając ich - jak i mnie również - wysnutymi z pustej mózgownicy domysłami?
Na dodatek owe domysły w formie powiadomień kierujesz do wielu administracji. Przypominasz mi zimnego płaza... albo dworską gnidę (z Janosika)
- lecz dosyć już z tobą się nagadałem - brzydzę się każdego takiego zetknięcia z kimś, kto dla własnej korzyści gotów jest połknąć gówno...
- ŻEGNAM...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Oto kolejne wcielenie tom_70 - wiersz "Oswojenie się z myślą o śmierci" - bronmus45 - 2017-09-14 10:48:46



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS