Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.
[przeniesiony z] Dział autoski: Oto kolejne wcielenie tom_70 - wiersz "Oswojenie się z myślą o śmierci" - Wersja do druku

+- Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej. (http://dotykiemwiatru.grd.pl)
+-- Dział: Poetica (/forum-5.html)
+--- Dział: Archiwum oraz komentarze do działu autorskiego (/forum-48.html)
+--- Wątek: [przeniesiony z] Dział autoski: Oto kolejne wcielenie tom_70 - wiersz "Oswojenie się z myślą o śmierci" (/thread-6614.html)



Oto kolejne wcielenie tom_70 - wiersz "Oswojenie się z myślą o śmierci" - bronmus45 - 2017-09-14 07:37:58

źródło: http://dotykiemwiatru.grd.pl/thread-6519.html
...
(skopiowana strona z tym tekstem)
Tryb drzewa | Tryb normalny
Oswojenie się z myślą o śmierci
2017-07-22, 16:05:34Post: #1Oswojenie się z myślą o śmierci
tom_70 Offline
Rimbaud
*****
Liczba postów: 985
Dołączył: 2014-01-02
.
moja babcia kupiła sukienkę
na śmierć

z zadowoleniem przegląda się
w lustrze

nie wiem tylko z którymi kolczykami
będzie mi ładniej - powiedziała

z masy perłowej czy srebrne z bursztynem?
to pytanie

utrzymuje ją przy życiu
Sartre
...
zrzut ekranu na dzień dzisiejszy z tym dziełem:

[Obrazek: 62b1edb5af0a6a74.jpg]
...
a oto ten sam wiersz, a jakże innego autora...
źródło: http://www.versopolis.com/poet/124/mariusz-wicek/poem/1256/untitled
...
autor: Mariusz Więcek

UNTITLED

moja babcia kupiła sukienkę
na śmierć

z zadowoleniem przegląda się
w lustrze

nie wiem tylko z którymi kolczykami
będzie mi ładniej

duże kółka czy delikatne klipsy?
to pytanie

utrzymuje ją przy życiu
...
- kolejne, jakże świeże jeszcze "niedopatrzenie" z dnia 2017-07-22
"miszcza" tom_70...


Czy wreszcie użytkownicy forum zrozumieją, kim jest ich "nauczyciel" wszelkich mądrości - niejaki tom_70... a wraz a nim jego najwytrwalszy obrońca i przyjaciel - niejaki Misiek???

Oni dwaj swoim postępowaniem stanowią największy syf, jaki może nawiedzić forum poezji amatorskiej. Mają bowiem nadzieję, że żaden z pozostałych użytkowników nie rozpozna w nich "miszczów" obłudy i hipokryzji, a uzna za godnych naśladowania...


RE: Oto kolejne wcielenie tom_70 - wiersz "Oswojenie się z myślą o śmierci" - Misiek - 2017-09-14 09:20:08

Bronku,
ale trzeba najpierw ustalić ,że tom_70 i Mariusz Więcek to dwie różne osoby.
Na razie to jest podejrzenie o plagiat -bo jak się okaże ,że to jedna i ta sama osoba
odpowiesz za pomówienie (zniesławienie).


RE: Oto kolejne wcielenie tom_70 - wiersz "Oswojenie się z myślą o śmierci" - bronmus45 - 2017-09-14 09:23:43

(2017-09-14 09:20:08)Misiek napisał(a):  Bronku,
ale trzeba najpierw ustalić ,że tom_70 i Mariusz Więcek to dwie różne osoby.
Na razie to jest podejrzenie o plagiat -bo jak się okaże ,że to jedna i ta sama osoba
odpowiesz za pomówienie (zniesławienie).
- to sobie kliknij w nazwisko autora oryginału po wyświetleniu adresu, jaki podałem - i przestań wreszcie tak bezczelnie się zachowywać, podły obłudniku... Chyba że... znajdziesz tam i inne wiersze pisane "do spółki" z tomem (lub jako jedna i ta sama osoba)


RE: Oto kolejne wcielenie tom_70 - wiersz "Oswojenie się z myślą o śmierci" - Misiek - 2017-09-14 09:28:56

nie dociera bo nie wiem czy tom&70 i autor wiersza to nie jest jedna i ta sama osoba ?
paniał tawariszcz Muchin ?

literaci zawodowi też używają nicków cymbale


RE: Oto kolejne wcielenie tom_70 - wiersz "Oswojenie się z myślą o śmierci" - bronmus45 - 2017-09-14 09:35:35

(2017-09-14 09:28:56)Misiek napisał(a):  nie dociera bo nie wiem czy tom&70 i autor wiersza to nie jest jedna i ta sama osoba ?
paniał tawariszcz Muchin ?

literaci zawodowi też używają nicków cymbale
.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Mariusz_Więcek

- to przedstaw inne wiersze (w całości) autora M. Więcek pod nickiem tom_70 lub nuel... prostaku

P.S - czy uważasz, że p.Mariusz Więcek - osoba o tak już znanej marce i publikująca dużo wcześniej ten sam tekst pod swoim nazwiskiem w uznanych wydawnictwach, teraz zechciałaby "rozmieniać się na drobne" pod pseudonimami tom_70 vel nuel - Plath.pl vel Marcin Mantorski - poema.pl i zacząć publikować na forach poezji amatorskiej?


RE: Oto kolejne wcielenie tom_70 - wiersz "Oswojenie się z myślą o śmierci" - Misiek - 2017-09-14 10:25:52

NIEWYKLUCZONE
poeci jak wszyscy artyści lubią zaskakiwać
i to wcale nie gorzej od ciebie

powiedziałem raz żebyś przestał mnie znieważać
bo moja cierpliwość ma swoje granice panie Muszyński


RE: Oto kolejne wcielenie tom_70 - wiersz "Oswojenie się z myślą o śmierci" - bronmus45 - 2017-09-14 10:33:05

(2017-09-14 10:25:52)Misiek napisał(a):  NIEWYKLUCZONE
poeci jak wszyscy artyści lubią zaskakiwać
i to wcale nie gorzej od ciebie
.
No, więc... zamierzam wysłać zapytanie o takiej oto treści - zacznę od admina p.Piotra, z zaznaczeniem że to nie pierwszy przypadek związany z tym użytkownikiem:

###
Osoba o nicku / loginie tom_70 opublikowała pod datą 22.07.2017 w adresie:

http://dotykiemwiatru.grd.pl/thread-6519.html

wiersz zatytułowany: "Oswojenie się z myślą o śmierci"
.
Tekst wiersza jest tożsamym z tekstem p. Mariusza Więcka pod tytułem "UNTITLED" z adresu:

http://www.versopolis.com/poet/124/mariusz-wicek/poem/1256/untitled

Moje pytanie brzmi, czy to jest jedna i ta sama osoba - nadmieniam, że ów tom_70 występuje też na innych portalach pod zmienionymi nickami.
Pozdrawiam - liczę na odpowiedź.
.
Jeśli nie doczekam się odpowiedzi wyślę do innych adresatów, z zaznaczeniem, że to nie pierwszy przypadek takiej twórczości tom_70
.


RE: Oto kolejne wcielenie tom_70 - wiersz "Oswojenie się z myślą o śmierci" - Misiek - 2017-09-14 10:36:06

i póki co jest domniemanie NIEWINNOŚCI toma do momentu wyjaśnienia całej tej sprawy


RE: Oto kolejne wcielenie tom_70 - wiersz "Oswojenie się z myślą o śmierci" - bronmus45 - 2017-09-14 10:48:46

(2017-09-14 10:36:06)Misiek napisał(a):  i póki co jest domniemanie NIEWINNOŚCI toma do momentu wyjaśnienia całej tej sprawy
- a ty - obłudniku - czekasz na udowodnienie niewinności, kiedy codziennie i na wielu portalach opluwasz innych użytkowników, oczerniając ich - jak i mnie również - wysnutymi z pustej mózgownicy domysłami?
Na dodatek owe domysły w formie powiadomień kierujesz do wielu administracji. Przypominasz mi zimnego płaza... albo dworską gnidę (z Janosika)
- lecz dosyć już z tobą się nagadałem - brzydzę się każdego takiego zetknięcia z kimś, kto dla własnej korzyści gotów jest połknąć gówno...
- ŻEGNAM...


RE: Oto kolejne wcielenie tom_70 - wiersz "Oswojenie się z myślą o śmierci" - Misiek - 2017-09-14 11:32:28

tak to już jest Broneczku
rzucałeś we mnie g.... i to teraz wszystko wróciło do ciebie
-------------------------------------------------------------------
jakbyś się ze mną pogodził (tyle razy wyciągałem do ciebie pierwszy dłoń)
to dzisiaj byś odzyskał zasłużony spokój
ale ty jesteś taki nerwowy duch
i każdy dzień bez zadymy albo politwiersza uważasz za dzień stracony

zostań z Bogiem bracie odwrócony


RE: Oto kolejne wcielenie tom_70 - wiersz "Oswojenie się z myślą o śmierci" - bronmus45 - 2017-09-14 14:47:26

(2017-09-14 11:32:28)Misiek napisał(a):  tak to już jest Broneczku
rzucałeś we mnie g.... i to teraz wszystko wróciło do ciebie
-------------------------------------------------------------------
jakbyś się ze mną pogodził (tyle razy wyciągałem do ciebie pierwszy dłoń)
to dzisiaj byś odzyskał zasłużony spokój
ale ty jesteś taki nerwowy duch
i każdy dzień bez zadymy albo politwiersza uważasz za dzień stracony

zostań z Bogiem bracie odwrócony
.
- no więc teraz przejdź się pod ten sam adres:

http://dotykiemwiatru.grd.pl/thread-6519.html

i zobacz, jak twój nowy przyjaciel tom_70 podwinął swój ogon kundla i zwiał z tekstem. Lecz to jedynie dowodzi jego winy - dowody i tak pozostały, nawet w naszych tam komentarzach, jak i moim zrzucie ekranu, wykonanym dzisiaj, co łatwo można odczytać z górnego paska tego zrzutu... A ciebie określa równie jednoznacznie jaki obłudnika "pierwszego sortu"
.


RE: Oto kolejne wcielenie tom_70 - wiersz "Oswojenie się z myślą o śmierci" - Misiek - 2017-09-14 18:49:36

Bronku,
po prostu uznał swój postępek i tekst usunął.
Teraz bierzemy go pod lupę i zobaczymy co opublikuje ?
I nie podniecaj się tak jak stalinowski prokurator tylko czekaj i obserwuj rozwój przypadków.
A usunięcie tekstu jak na razie daje mu mały punkcik.


RE: Oto kolejne wcielenie tom_70 - wiersz "Oswojenie się z myślą o śmierci" - bronmus45 - 2017-09-14 18:55:34

(2017-09-14 18:49:36)Misiek napisał(a):  Bronku,
po prostu uznał swój postępek i tekst usunął.
Teraz bierzemy go pod lupę i zobaczymy co opublikuje ?
I nie podniecaj się tak jak stalinowski prokurator tylko czekaj i obserwuj rozwój przypadków.
A usunięcie tekstu jak na razie daje mu mały punkcik.
- słuchaj no "adwokat" przekręta... on nie ma moralnego, ani portalowego prawa cokolwiek tutaj publikować. Powinien zostać na stale wykluczonym z tej tutaj społeczności forumowej. Przecież to niepoprawny recydywista - ja wiem o jego trzech takich występach (bo mi się nie chce dalej szukać)... A ty winieneś wylecieć... razem z nim - obłudniku


RE: Oto kolejne wcielenie tom_70 - wiersz "Oswojenie się z myślą o śmierci" - Misiek - 2017-09-14 18:57:54

Bronek,uspokój się .
Nie zapominaj ,że też miałeś tutaj bardzo długiego bana ale Admin dał ci szansę na poprawę.
Plagiatów co prawda nie piszesz ale obrażasz wszystkich i to w sposób karygodny.


RE: Oto kolejne wcielenie tom_70 - wiersz "Oswojenie się z myślą o śmierci" - bronmus45 - 2017-09-14 19:02:23

(2017-09-14 18:57:54)Misiek napisał(a):  Bronek,uspokój się .
Nie zapominaj ,że też miałeś tutaj bardzo długiego bana ale Admin dał ci szansę na poprawę.
Plagiatów co prawda nie piszesz ale obrażasz wszystkich i to w sposób karygodny.
- owego bana miałem również przez ciebie - prowokatorze
Żegnam!!!


RE: Oto kolejne wcielenie tom_70 - wiersz "Oswojenie się z myślą o śmierci" - Misiek - 2017-09-14 19:09:34

skoro sam tego chcesz to przypomnę co napisał wtedy Admin Piotr:

,,Podobnie jak bronmus45 - i Ty również w dniu dzisiejszym otrzymujesz czasowy zakaz udzielania się na tym forum. bronmus45 na dłużej, Ty na krócej, proporcje subiektywne według mojego uznania (uwzględniające szkodliwość, zaciętość, "recydywę" lub jej brak),,

Dlatego skończ wreszcie te przepychanki człowieku !!