Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dwa oblicza
2015-11-22, 13:30:20
Post: #3
RE: Dwa oblicza
(2015-11-22 12:33:53)member22 napisał(a):  Zgadzam się z ideą. Poezja to nie jest jakiś z góry ustalony szablon, ale różnorodność stylów i własnych koncepcji. Tylko jest jedno Ale. Mimo tej różnorodności nie wolno nam kaleczyć poezji poprzez stosowanie np złej formy. Ty jesteś na tej dobrej drodze, bo Twoja poezja czasem z humorem, a czasem ze wskazówką dociera do odbiorcy. Jeśli więc popracujesz nad formą to i własny styl będzie też całkiem do zaakceptowania. Pozdrawiam
Powtórzę po raz kolejny. Jestem już w tym wieku, że żadna nauka z korzyścią dla mojego, dalszego rozwoju jest mi całkowicie obojętna, a wręcz szkodliwa. Ja piszę dla własnej zabawy, kompletnie nie dbając o pozytywne oceny tego mojego wierszoklecenia. Uważałem, uważam i nadal będę uważał, że moje "warkocze myśli" są o wiele bardziej przyswajalne dla przeciętnego odbiorcy, niż "wysublimowane... ą... ę... bułką... bibułką"treści, zamieszczane w tzw. białych wierszach, często przez samych autorów tłumaczonych w różny sposób. Dopóki chociażby paru odwiedzających znajdzie się pod moimi wypowiedziami (licznik odwiedzin), dopóty będę publikował owe treści. Chyba, że admini mnie zablokują ze względu na brak cienia poezji w tychże wypowiedziach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Dwa oblicza - bronmus45 - 2015-11-22, 07:32:58
RE: Dwa oblicza - member22 - 2015-11-22, 12:33:53
RE: Dwa oblicza - bronmus45 - 2015-11-22 13:30:20



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS