Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"jazda" p. Mickiewiczem
2015-11-11, 11:40:33
Post: #26
RE: "jazda" p. Mickiewiczem
spadaj - środku od kapusty..!!!
[/quote]

Tylko tyle potrafisz?

Wiersz jaki jest, każdy widzi.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-11-12, 16:44:41
Post: #27
RE: "jazda" p. Mickiewiczem
a to feler westchnął seler

- Panowie jesteście jak Cześnik i Rejent
- parą głównych bohaterów komedii stworzonej przez siebie
- jakbyście się postarali tak w duecie zgodnie
stworzylibyście bardzo ciekawe dzieło
- więc do roboty - ja wam kibicuje

Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.
— Wisława Szymborska
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-11-12, 18:52:13
Post: #28
RE: "jazda" p. Mickiewiczem
(2015-11-12 16:44:41)babajaga napisał(a):  a to feler westchnął seler

- Panowie jesteście jak Cześnik i Rejent
- parą głównych bohaterów komedii stworzonej przez siebie
- jakbyście się postarali tak w duecie zgodnie
stworzylibyście bardzo ciekawe dzieło
- więc do roboty - ja wam kibicuje

Nic z tych rzeczy - ja od tego skunksa jak najdalej... Zawistny prowokator pierwszej wody...
Pozdrawiam. Ciekaw jestem, kiedy pojawi się tam... e-...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-11-12, 22:40:13
Post: #29
RE: "jazda" p. Mickiewiczem
(2015-11-12 16:44:41)babajaga napisał(a):  a to feler westchnął seler

- Panowie jesteście jak Cześnik i Rejent
- parą głównych bohaterów komedii stworzonej przez siebie
- jakbyście się postarali tak w duecie zgodnie
stworzylibyście bardzo ciekawe dzieło
- więc do roboty - ja wam kibicuje

Babajago strasznie mnie zawiodłaś.
Stawiając znak równości między mną, a owym Bronmusem, który operuje obelgami i wyzwiskami, po prostu mnie obrażasz. Ja nikomu nie ubliżam ani na tym ani na innych forach. Raczej nie dam Ci satysfakcji i nie będę kontynuował polemiki z tym Bronmusem. Na kążdym innym normalnym forum taki gość dawno dostałby bana, jak stało się to niedawno na postscriptum. Nie pijam wódki w kiepskich barach, nie pożyczam pieniędzy u dziadów i nie zadaję się z byle kim. Moje reakcje na wiersze Bronmusa i odpowiedzi na jego komentarze nie były spowodowane wolą walki z takimi jak on, ale brakiem przyzwolenia na usprawiedliwianie kiepskiej jakości wierszy np. wiekiem autora. Nie pozwólmy się zakrzyczeć grafomanom. Jak jesteś za stary na to aby pisać wiersze,to ich nie pisz, albo ich nie publikuj. Nikogo nie zmusisz do chwalenia twoich dzieł, poprzez to że pisał je siedemdziesięciolatek. Metryka autora nie podnosi wartości wiersza.

Wiersz jaki jest, każdy widzi.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-11-12, 22:51:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-11-12 22:52:07 przez babajaga.)
Post: #30
RE: "jazda" p. Mickiewiczem
Fred - bardzo przepraszam, nie chciałam ciebie obrazić - kogo jak kogo
ale Ciebie nigdy - cenię sobie twoją przyjaźń i lubię twoją twórczość - raz jeszcze przepraszam

Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.
— Wisława Szymborska
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-11-12, 23:18:55
Post: #31
RE: "jazda" p. Mickiewiczem
Palnęłaś gafę. Zapewne imć Bronmus nie jest dla mnie godnym partnerem, ale to już uważam za wyjaśnione. Nie z każdym warto dyskutować. Z Bronmusem zapewne nie warto.

Wiersz jaki jest, każdy widzi.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-11-13, 06:08:03 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-11-13 06:39:28 przez bronmus45.)
Post: #32
RE: "jazda" p. Mickiewiczem
(2015-11-12 23:18:55)Fred napisał(a):  Palnęłaś gafę. Zapewne imć Bronmus nie jest dla mnie godnym partnerem, ale to już uważam za wyjaśnione. Nie z każdym warto dyskutować. Z Bronmusem zapewne nie warto.
U ciebie - pajacu bez honoru - dyskusja jest wtedy właściwą, gdy tobie przyznaje się rację. Już kilkakrotnie pisałem, byś nie zachodził na moje notki. Ty kilkakrotnie to potwierdzałeś. I nadal szukasz zaczepki - gnuśny trollu i hejterze o wartości jarmarcznego gigalomana...
Natomiast przez działania takich jak ty sam i twój klon tom_70 już kilku wartościowszych od ciebie blogerów wolało stąd odejść, nie wytrzymując twojego jadu... wężu... Przynajmniej już tutaj nie publikują, by nie narażać się na twoje pouczanki... mizeroto

P.S - kolejny już raz wypowiadam te słowa - ja na twoje notki nie wchodzę i ty nie powinieneś na moje również. Mam ci znowu przypominać twoją obietnicę?.. Liczysz zapewne na to, że jak wejdziesz na czyjś bardziej poczytny adres to i o takim jak FRED sobie przypomną czytelnicy... Oż, ty... "miszczu"..!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS