Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór nowego moderatora (2015)
2015-09-08, 08:10:18
Post: #76
RE: Wybór nowego moderatora (2015)
Ja nie mam na to czasu i nie mam ochoty użerać się choćby z takimi jak TY, a Twoje kompetencje na moderatora są żenujące. Osoba, która potrafi tylko napuszczać ludzi i wszczynać konflikty, nie nadaje się na moderatora.

Wiersz jaki jest, każdy widzi.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-08, 08:26:43
Post: #77
RE: Wybór nowego moderatora (2015)
Fredziu,ja jestem jedyną osobą,która się nadaje,bo kto jak nie ja,zdemaskuje oszusta i nieuka,takiego jak ty. Wieprza,który nie zna się na poezji i w swej naiwności myśli,że pisze perły.Przecież ty jesteś największą żenadą tego forum... Pierwszą rzeczą jaką zrobię,to usunę ciebie razem z Tomem,to jedyny sposób,żeby przywrócić forum do życia....bo przez was wszyscy stąd uciekają-taka jest prawda. Piotrowi powinno zależeć,żeby było tu jak najwięcej osób,a nie żeby mieć tu jedynie cuchnące żywe trupy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-08, 18:33:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-09-08 18:33:50 przez Fred.)
Post: #78
RE: Wybór nowego moderatora (2015)
Rzucasz tylko inwektywami, żadnych konkretów. Zamiast dobijać się o funkcje moderatora, powinnaś zaklepać sobie przyzwoity numerek w kolejce do psychiatry.

Wiersz jaki jest, każdy widzi.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-09, 18:25:19
Post: #79
RE: Wybór nowego moderatora (2015)
Jedynym kandydatem,który może uratować to forum jest Member!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-10, 16:39:31
Post: #80
RE: Wybór nowego moderatora (2015)
(2015-09-09 18:25:19)ElaM napisał(a):  Jedynym kandydatem,który może uratować to forum jest Member!

Zapomniałaś o mnieSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-10, 23:49:31
Post: #81
RE: Wybór nowego moderatora (2015)
Jedynym kandydatem,który może jeszcze uratować to forum jest Daniel[Member],Gryf też byłby świetny w roli moderatora,ale odszedł mając dość kłótni...Ty Tom jesteś tym,który niszczy to forum,bo Ty zachwycasz się tylko swoimi wierszami.Ty się obrażasz,gdy komuś nie podoba się Twój wiersz.Uważam,że powinieneś stworzyć sobie forum tylko dla siebie i nie przemawia przeze mnie złośliwość,tylko szczerość,bo Ty nie potrafisz współpracować z ludźmi. Obrażasz wszystkich,którzy mają inne zdanie niż ty.Jesteś tu tyle czasu,a nikt Ciebie nie lubi,nikt nie szanuje...więc kto chciałby takiego moderatora,który z braku argumentów posuwa się do chamstwa. Nawet ta Twoja aluzja,że zapomniałam o Tobie,świadczy o braku kultury,bo każdy wypowiedział się,że Ciebie nie widzi w tej roli,że się nie nadajesz...a Ty nadal drążysz temat,bo to śmieszne,zabawne... Zobacz Member,wyraża swoje opinie nie zawsze pozytywne,jedne wiersze podobają mu się bardziej,inne mniej,ale nikt nie ma do niego pretensji,żalu,bo jest kulturalny.Nie pisze tak jak Ty ''chłam'',tylko napisze,co trzeba zmienić,poprawić i taki właśnie powinien być moderator.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-11, 09:38:12
Post: #82
RE: Wybór nowego moderatora (2015)
I ty na serio potraktowałaś mój komentarz?
W dziecinny prosty sposób można ciebie
wystrychnąć na dudka hahaha.
Ale mam ubawSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-11, 18:24:04
Post: #83
RE: Wybór nowego moderatora (2015)
Nie,ja tylko byłam zdegustowana Twoim poczuciem humoru i arogancją,i o tym między innymi pisałam...że też trzeba Ci wszystko tłumaczyć jak dziecku... O tym,że można wystrychnąć mnie ''na dudka'' raczej zapomnij,jesteś przewidywalny jak nikt.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-12, 11:47:19
Post: #84
RE: Wybór nowego moderatora (2015)
czy moderator jest już wybrany

Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.
— Wisława Szymborska
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-12, 17:15:50
Post: #85
RE: Wybór nowego moderatora (2015)
Nie,możesz zgłosić swoją kandydaturę,jeśli chcesz...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-13, 19:23:12
Post: #86
RE: Wybór nowego moderatora (2015)
Witam po długiej nieobecności, a była ona spowodowana m.in. fatalną sytuacją na tym forum. Czytałam i potwierdzam że ElaM ma rację bo przyczyniły się do niej dwie osoby, szczególnie Fred.
Każdy pisze inaczej, tak jak sam potrafi i czuje, to jest forum amatorskie i dotychczas spełniało swoje zadanie, ci którzy byli wybitni odeszli wydając swoje tomiki (jestem z nimi w kontakcie gdzie indziej, to mili i ciepli ludzie).
Krytyka wiersza powinna być konstruktywna, delikatnie pouczająca, przyjazna (ale to samemu trzeba być przyjaznym). NIEDOPUSZCZALNA jest krytyka ośmieszająca i obraźliwa dla autora. Bądźmy ludźmi.

To było takie fajne forum, byliśmy tu przyjaciółmi, mamy kontakt ze sobą w innym miejscu, przyjaźnimy się osobiście lub wirtualnie, wiele fajnych ludzi odeszło i nie chce tu wracać, a szkoda Undecided

Moi drodzy, piszemy, czytamy lub tylko zaglądamy na forum. Każdemu autorowi miło jest gdy ktoś czyta jego dzieło, lepsze lub gorsze ale jego. Ale jeszcze milej by było gdybyśmy komentowali, nawet jak nam się nie podoba, mamy inne zdanie lub nie rozumiemy co autor ma na myśli.

Róbmy sobie i innym małe przyjemności, a sami poczujemy się lepiej Heart

miłego dnia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-13, 19:34:17
Post: #87
RE: Wybór nowego moderatora (2015)
Jak ja się cieszę Aniu,że tu jesteś...bo do tej pory tylko Wam zazdrościłam wspaniałej atmosfery i marzyłam,że uda się przywrócić tą cudowną więź,która łączyła forumowiczów,a teraz,gdy wróciłaś wierzę,że dobro powróci na to forum i zostanie tu na zawsze... Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-13, 19:38:50
Post: #88
RE: Wybór nowego moderatora (2015)
(2015-09-13 19:34:17)ElaM napisał(a):  Jak ja się cieszę Aniu,że tu jesteś...bo do tej pory tylko Wam zazdrościłam wspaniałej atmosfery i marzyłam,że uda się przywrócić tą cudowną więź,która łączyła forumowiczów,a teraz,gdy wróciłaś wierzę,że dobro powróci na to forum i zostanie tu na zawsze... Pozdrawiam

Miło mi, będę się starala zaglądać jak najczęściej Smile

miłego dnia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-13, 20:15:40
Post: #89
RE: Wybór nowego moderatora (2015)
i ja mam taka nadzieję Aniu - może i ja zacznę częściej tu bywać

Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.
— Wisława Szymborska
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-13, 20:16:49
Post: #90
RE: Wybór nowego moderatora (2015)
(2015-09-13 20:15:40)babajaga napisał(a):  i ja mam taka nadzieję Aniu - może i ja zacznę częściej tu bywać

No to zbierajmy "starą" ekipę + nową Smile

miłego dnia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-13, 20:17:41
Post: #91
RE: Wybór nowego moderatora (2015)
zbierajmy

Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.
— Wisława Szymborska
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-13, 22:05:41
Post: #92
RE: Wybór nowego moderatora (2015)
Amen
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS