Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Testament
2008-04-16, 07:47:01
Post: #1
 
Może przyszedł czas ,abym i ja napisała testament...chociaż nie będzie taki cudowny ,wzruszający


Załączone pliki
.gif  róża i serce.gif (Rozmiar: 26,69 KB / Pobrań: 91)
Odpowiedz cytując ten post
2008-04-16, 11:50:19
Post: #2
 
Agnieszko..co to za pisanie testamentów..? piękny wierszem pisany testament rymowany...kwiat przyniosę zapalę znicz..pomilczę i wspomnę Ninoczkę Agnieszkę...
Odpowiedz cytując ten post
2008-04-16, 14:26:24
Post: #3
 
No własnie agnieszko piekny testament ale chyba za wczesnie :-)

Moje motto"Gdy spłonie dach masz lepszy widok na niebo"
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2008-04-22, 22:29:54
Post: #4
 
Przypomniał mi się testament literacki Słowackiego:
"Żyłem z wami, cierpiałem i płakałem z wami,
Nigdy mi, kto szlachetny, nie był obojętny"...
Po piszących zostają ich wiersze i choć nie czas jak powiadają poprzedniczki na "pisanie testamentów" to każdego dotyka czasem taka chwila....

Pisz, bo pięknie piszesz....Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2008-04-25, 14:38:20
Post: #5
 
Testament - przesłanie bardzo głębokie, Budzi refleksję, nie sposób przy tych słowach przejśc obojetnie. One wymuszanie zatrzymanie wlewaja się we wnetrze dzieki za ten wiersz. Pozdrawiam

norbertus
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2008-04-27, 20:17:45
Post: #6
 
pięknie go napisałaś, j brakuje nam czasami odwagi na proste spojrzenie we własne wnętrze, czas ku temu jest zawsze sposobny...jestem pod wrażeniem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2008-05-03, 20:54:44
Post: #7
 
ależ ładnie napisałaś.Ja nad takim tekstem siedzę do dziś.A teraz priv do Ciebie: Koleżankę wali ? o śmierci mi tu będzie pisać ? to chyba po tej ...no wiesz na ostatnie namaszczenie ....kuso-granatowo z kokardka małą :lol:
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2008-05-03, 21:00:18
Post: #8
 
Ninoczka napisał(a):
Ginsana napisał(a):ależ ładnie napisałaś. Ja nad takim tekstem siedzę do dziś. A teraz priv do Ciebie:
Koleżankę wali ? o śmierci mi tu będzie pisać ? to chyba po tej ...no wiesz na ostatnie namaszczenie ....kuso-granatowo z kokardka małą :lol:

Ta i wstążeczki są - a namaszczanie regularne :oops: :rotfl:

Ty teraz ja sie oblałam ze śmiechu :rotfl: tą herbata , teraz wiem co znaczy puszczanie w rytmie ....przedstępność....oj będzie dzisiaj bal.... :rotfl:
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2008-05-04, 02:58:49
Post: #9
 
a gdzież się wybierasz i to na wiosnę...popatrz jak śliczny kolor ma zieleń liści drzew...

maciek - wodnik - nie mylić z rozwodnieniem :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS