Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej.
Testament - Wersja do druku

+- Dotykiem Wiatru - forum poezji amatorskiej. (http://dotykiemwiatru.grd.pl)
+-- Dział: Poetica (/forum-5.html)
+--- Dział: Wiersze rymowane (/forum-14.html)
+--- Wątek: Testament (/thread-2531.html)



- Guest - 2008-04-16 07:47:01

Może przyszedł czas ,abym i ja napisała testament...chociaż nie będzie taki cudowny ,wzruszający


- wanda - 2008-04-16 11:50:19

Agnieszko..co to za pisanie testamentów..? piękny wierszem pisany testament rymowany...kwiat przyniosę zapalę znicz..pomilczę i wspomnę Ninoczkę Agnieszkę...


- czardasz - 2008-04-16 14:26:24

No własnie agnieszko piekny testament ale chyba za wczesnie :-)


- paola - 2008-04-22 22:29:54

Przypomniał mi się testament literacki Słowackiego:
"Żyłem z wami, cierpiałem i płakałem z wami,
Nigdy mi, kto szlachetny, nie był obojętny"...
Po piszących zostają ich wiersze i choć nie czas jak powiadają poprzedniczki na "pisanie testamentów" to każdego dotyka czasem taka chwila....

Pisz, bo pięknie piszesz....Smile


- norbertus - 2008-04-25 14:38:20

Testament - przesłanie bardzo głębokie, Budzi refleksję, nie sposób przy tych słowach przejśc obojetnie. One wymuszanie zatrzymanie wlewaja się we wnetrze dzieki za ten wiersz. Pozdrawiam


- Mikoku - 2008-04-27 20:17:45

pięknie go napisałaś, j brakuje nam czasami odwagi na proste spojrzenie we własne wnętrze, czas ku temu jest zawsze sposobny...jestem pod wrażeniem.


- Ginsana - 2008-05-03 20:54:44

ależ ładnie napisałaś.Ja nad takim tekstem siedzę do dziś.A teraz priv do Ciebie: Koleżankę wali ? o śmierci mi tu będzie pisać ? to chyba po tej ...no wiesz na ostatnie namaszczenie ....kuso-granatowo z kokardka małą :lol:


- Ginsana - 2008-05-03 21:00:18

Ninoczka napisał(a):
Ginsana napisał(a):ależ ładnie napisałaś. Ja nad takim tekstem siedzę do dziś. A teraz priv do Ciebie:
Koleżankę wali ? o śmierci mi tu będzie pisać ? to chyba po tej ...no wiesz na ostatnie namaszczenie ....kuso-granatowo z kokardka małą :lol:

Ta i wstążeczki są - a namaszczanie regularne :oops: :rotfl:

Ty teraz ja sie oblałam ze śmiechu :rotfl: tą herbata , teraz wiem co znaczy puszczanie w rytmie ....przedstępność....oj będzie dzisiaj bal.... :rotfl:


- mystery - 2008-05-04 02:58:49

a gdzież się wybierasz i to na wiosnę...popatrz jak śliczny kolor ma zieleń liści drzew...