Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zagubione dzieciństwo
2018-10-09, 16:19:18
Post: #1
Zagubione dzieciństwo
Zagubione dzieciństwo

W artyzmie tkwi poświęcenie
Precyzja w sztuce trwa
Sekunda ćwiczeń zamieniona na godziny
W ciszy przełyka się zgubiona łza

Ledwie dziecięcy wzrok
Z niebiańskiego w różne barwy się zamienia
A już mały człowiek ćwiczy niestrudzenie
Talent wyzwolony z dziecięcego cienia

Wielcy prędko zaczynali
swoją przygodę ze sztuką
Nigdy nie rozpaczali
nad zagubioną duszą

Uszanujmy głęboko prawdziwy kunszt
grania, tańca, pędzla
A z nieba popłyną łzy ulgi
Odrodzonego człowieczeństwa
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2018-11-01, 09:41:22
Post: #2
RE: Zagubione dzieciństwo
Skrajny bełkot

Sartre
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2018-11-02, 07:28:21
Post: #3
RE: Zagubione dzieciństwo
@tom_70
Nie zmieniłeś sposobu w jaki dokonujesz swej "krytyki" (cudzysłów konieczny) tekstów. Takie opiniowanie to nie opiniowanie, nie ma tu nic konstruktywnego, ani profesjonalista ani amator z takiego komentarza nie wywnioskuje nic, poza tym, że lubisz wypowiadać się względem innych w - delikatnie mówiąc - "nieprzyjemny" sposób. Żeby tylko móc kogoś swoimi słowami zdeptać, wyciągnąłeś nawet temat dziesięcioletni (w dziale "książka", na wielu forach przyznano by Ci tzw. "złotą łopatę").

Później zdecyduję, czy dać Ci kolejny rok na odpoczynek od tego miejsca. Jako że mam poważny problem z prokrastynacją, może to być bardzo bardzo później. Mój czas reakcji to niestety zazwyczaj miesiące lub nawet lata, przepraszam za to, ale mam z tym problem, a nikogo innego nie ma, by tym konkretnym małym miejscem, jednym z tysięcy czy milionów w internecie, się zajął. Na razie, od tej chwili, Twoje posty wymagają moderowania, nie pojawią się natychmiast po napisaniu, ale dopiero po zatwierdzeniu przeze mnie.

Piotr GRD
Piotr GRD network
Piotr GRD photos

Młodzi Gniewni
Jezioro Szmaragdowe w Szczecinie
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2018-11-02, 08:47:43
Post: #4
RE: Zagubione dzieciństwo
Pseudoadministrator, który zakłada kaganiec wolności słowa, wolności myśli, wolności wypowiedzi.

Sartre
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2018-11-02, 18:51:34
Post: #5
RE: Zagubione dzieciństwo
Za tę formę komentowania byłeś już banowany i przeze mnie i przez innego administratora w sumie co najmniej dwa razy. Poza tym byłeś wielokrotnie ostrzegany tak przez administrację jak i wypominana była Twoja niestosowna forma wypowiedzi przez wielu użytkowników. Rok temu poprzez takie i podobne dyskusje Ty i dwie inne osoby (nie)zgodnie "współpracując" skutecznie zniechęciliście do jakiejkolwiek tutaj aktywności pozostałych użytkowników - było ich aktywnych zaledwie kilku, ale jednak, forum w swej wersji osobowej z roku 2017 przez Was trzech przestało istnieć. Jesteś jedną z tych osób, które są przyczyną psucia się atmosfery do jakiejkolwiek konwersacji i powodem powstawania i utrzymywania się kłótni. Nie dziw się więc takim środkom zaradczym.

Piotr GRD
Piotr GRD network
Piotr GRD photos

Młodzi Gniewni
Jezioro Szmaragdowe w Szczecinie
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2018-12-07, 07:31:12
Post: #6
RE: Zagubione dzieciństwo
A Ty - Ewo - pisz swoje i nie przejmuj się krytykantami, którzy w swoim dorobku twórczym mają bardzo niewiele do powiedzenia.
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS