Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Orcio24/7
2017-10-13, 17:12:11
Post: #1
Orcio24/7
Dzień dobry..
Mówi największy rymotwórca naszych czasów.. Mam w dorobku twórczym około dziesięciu tysięcy rymowanych linii.. Tak mówi o mnie Cyprian Kamil NORWID.. Jestem magistrem filologii polskiej Uniwersytetu Wrocławskiego, mam dyplom od 2006 roku.. Jestem rencistą bo choruję na schizofrenię paranoidalną, biorę leki jest dobrze mam reemisję, nie mam halucynacji.. Pracuję dorywczo licząc towar jako audytor inwentaryzacji.. Prowadzę bloog zapraszam wszystkich lubiących czytać: /www.orzel_zwyciezca.bloog.pl/ dużo tego.. Będę publikował wiersze bo łaknę krytyki, jaka by nie była.. Wydano mi książkę - oryginalny czyn literacki - zbiór cytatów - do kupienia w Wydawnictwie Miniatura Kraków u pana wydawcy Mieczysława Mączki.. Zbiór cytatów z lektury litreratury pięknej polskiej i obcej.. Polecam.. Pozdrawiam wszystkich na forum i kłaniam się.. Jerzy Piotrowski..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS