Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wklejam w imieniu Polocika
2009-04-19, 18:55:01
Post: #1
Wklejam w imieniu Polocika
To tekst Polocika, którego sama nie mogła wkleić, ponieważ ktoś zgłosił ją jako autora spamu i jej adres IP
został umieszczony na czarnej liście.
:-(

Słowa Polocika

W związku z zaistnieniem nieprzyjemnej sytuacji do której właściwie ja się nie przyczyniłam pragnę się z Wami pożegnać .
NINKA pragnę Tobie podziękować za to ,że mogłam tutaj z Wami spędzić parę miesięcy w tak wspaniałej atmosferze .
SARMACIĄTKO Tobie dziękuję za wyjaśnienie i uzmysłowienie mi takich a nie innych zachowań Selijki.
Selijkę wprowadziłam na Dotyk, była to moja znajoma realna ,znałam jej wiersze ...piękne wiersze .Chciałam aby Selijka się w tym gronie czuła tak wspaniale jak i ja.
Nigdy nie zabiegałam o jakiekolwiek awanse bo one mi nie są potrzebne ale to zrządzenie losu chyba ...dane mi było poznać gorycz właśnie takiego awansu.
Żegnam się z Wami wszystkimi i każdym z osobna ...mam nadzieje ,ze nigdy nikomu swoimi postami nikomu nie zrobiłam przykrości . Jeżeli tak to przepraszam serdecznie.
Jednego żałuję tylko ,ze już raz odeszłam na jakiś czas i powróciłam ...NIE BYŁO BY TEJ SYTUACJI !!!
Będę Was zawsze mile wspominała.

Małpeczko wracaj tutaj ...JESTEŚ POTRZEBNY!!!

POLOT



Teraz parę moich słów ode mnie. Jest mi bardzo przykro że Polocik nas opuszcza, bo tak ubarwiała nam życie swoim humorem
i wspaniała osobowością. :-( Nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem zachowania Selijki.
Przykre, bo prawdopodobnie właśnie ona zgłosiła Polocika jako twórcę spamu.
To dla mnie tym bardziej niezrozumiałe. Jest mi bardzo przykro że sama nie może wam tego wkleić. Smutne gdy zawiść potrafi tak zmienić człowieka.

Mam prośbę do wszystkich którzy mogą wiedzieć jak można cofnąć to zgłoszenie do czarnej listy.
To chyba możemy dla Polocika zrobić.

Przyjaciel - ktoś, kto zna melodię Twego serca
i może ci ją przypomnieć, gdy zapomnisz słów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2009-04-19, 21:51:50
Post: #2
Re: Wklejam w imieniu Polocika
Z mojej strony: NIE ZGADZAM SIĘ STANOWCZO NA ODEJŚCIE POLOTA!
Jej dymisję odrzucam. Zechce, odpocznie, to niech wróci
To Ona jest tu stroną poszkodowaną i nie widzę powodu, dla którego miałaby jeszcze opuszczać forum.

[center][spacja][/spacja]

Honi soit qui mal y pense!



-=============)Sword®[/center]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
2009-04-20, 00:17:57
Post: #3
Re: Wklejam w imieniu Polocika
polotko, polotaj sobie i wracaj, bo będziesz miała nas na sumieniu :pocieszacz:

miłego dnia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2009-04-20, 03:13:55
Post: #4
Re: Wklejam w imieniu Polocika
Informuję, że na prośbę Andrzejax - jak napisał "z powodów osobistych, nie związanych z sytuacją na Forum" przychyliłem się do jego wniosku z czasów zanim zostałem adminem i usunąłem wszystkie jego posty i profil.

[center][spacja][/spacja]

Honi soit qui mal y pense!



-=============)Sword®[/center]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
2009-04-20, 08:36:55
Post: #5
Re: Wklejam w imieniu Polocika
Zgadzam się z moimi przedmówcami i ja również nie akceptuję odejścia Polocika, to tak radosna, ciepła i serdeczna osoba, że nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić, by zabrakło Jej wśród nas. Poza tym niepotrzebnie się obwinia tym, że gdyby ponownie nie wróciła na forum, to nie byłoby tej całej sytuacji, przecież Ona nic nie zawiniła, a nie może odpowiadać za zawiść, zazdrość osób trzecich!!!!!!! Polociku, mam nadzieję, że wkrótce znowu będziesz z nami, czekamy na Ciebie!!!!!!!!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2009-04-20, 08:55:12
Post: #6
Re: Wklejam w imieniu Polocika
mnie sie wydaje ze i Selijka i Polot są potrzebne na forum i dla nich forum jest także częscia ich życia

Dziewczyny! Swary na bok . Rączki do przodu i...powiedzcie sobie przepraszam - bez rozpatrywania kwestii winy. luzik

jak już jest potrzebny winowajca to obarczcie mnie winą i na szafot ze mną :nerwus: :milczek: :stres:

Proszę Was.

jestem jaki jestem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2009-04-20, 13:59:12
Post: #7
Re: Wklejam w imieniu Polocika
Wszystkie posty przekaże Polocikowi by wiedziała co myślicie, bo mam nadzieję że ją to przekonana że nie ma żadnej winy i powinna zostać, bo nam bez niej będzie smutno. :-(

Przyjaciel - ktoś, kto zna melodię Twego serca
i może ci ją przypomnieć, gdy zapomnisz słów.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2009-04-21, 02:19:49
Post: #8
Re: Wklejam w imieniu Polocika
Rousseau - ty nie być taki Danton, co ? :lol:

[center][spacja][/spacja]

Honi soit qui mal y pense!



-=============)Sword®[/center]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
2009-04-21, 08:38:53
Post: #9
Re: Wklejam w imieniu Polocika
Nula.Mychaan napisał(a):Wszystkie posty przekaże Polocikowi by wiedziała co myślicie, bo mam nadzieję że ją to przekonana że nie ma żadnej winy i powinna zostać, bo nam bez niej będzie smutno. :-(
Super Nulo Smile przekaż Jej to wszystko i powiedz, że wszyscy na Nią czekamy!!!!!!!!!

Traktujmy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2009-04-26, 11:45:25
Post: #10
Re: Wklejam w imieniu Polocika
Kochani powoli do Was wracam ...wybaczcie -jako Polot narazie mało bedę pisać postów(brak powera) .
Aby nie być darmozjadem to proszę o jakąś robótkę cichą.
Tęsknota za Wami i za tą atmosferką jest silniejsza jak postanowienie .
Przykro mi jest bardzo ,że stało sie tak jak sie stało...cóż życie :-(
2009-04-26, 11:49:56
Post: #11
Re: Wklejam w imieniu Polocika
Polot napisał(a):Kochani powoli do Was wracam ...wybaczcie -jako Polot narazie mało bedę pisać postów(brak powera) .
Aby nie być darmozjadem to proszę o jakąś robótkę cichą.
Tęsknota za Wami i za tą atmosferką jest silniejsza jak postanowienie .
Przykro mi jest bardzo ,że stało sie tak jak sie stało...cóż życie :-(
Witaj Drogi Polociku, ogromnie się cieszę, że powolutku do nas powracasz, miałam nadzieję, że tak się stanie :buziak:

Traktujmy innych tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2009-04-26, 12:01:29
Post: #12
Re: Wklejam w imieniu Polocika
DZIĘKUJĘ MAJECZKO :buziak:
2009-04-26, 20:18:58
Post: #13
Re: Wklejam w imieniu Polocika
Przyleciałaś na wiatrolocie, dobre wiatry Ci sprzyjały. Jesteś i już Cię nie wypuścimy :pocieszacz:

Zapraszamy też innych do powrotu na forum :-D

miłego dnia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2009-05-01, 10:47:57
Post: #14
Re: Wklejam w imieniu Polocika
W związku z powrotem Polotki temat uznaję za zamknięty i przeniszę do Archiwum

[center][spacja][/spacja]

Honi soit qui mal y pense!



-=============)Sword®[/center]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS