Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tom i Fred
2016-01-10, 16:57:52
Post: #1
Tom i Fred
Ciekaw jestem dla jakiego portalu "pracuje" tych dwóch typków - Tom i Fred. Bo dla mnie jest widocznym, że ci emisariusze zła mają na celu "wykończyć" forum Dotykiem Wiatru, a tym samym napędzić uciekających stąd blogerów w otwarte ramiona ich zleceniodawcy. Sami bowiem bardzo rzadko publikują cokolwiek - ot, tak dla pozorów - zarzucając jedynie sieci ohydnej krytyki na innych, ośmielających się tutaj jeszcze przebywać. Podłość.
[Obrazek: weze68.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2016-01-10, 20:44:28
Post: #2
RE: Tom i Fred
HM

Grześ
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2016-01-11, 11:58:20
Post: #3
RE: Tom i Fred
I tenże hipokryta śmie twierdzić, że to ja go zaczepiam... Obślizgły typek z charakterem węża, jako symbolu zakłamania... Ja na jego publikacjach się nie pojawiam, a on biega po wszystkich portalach i gdzie tylko mnie spotka, stara się mnie sprowokować do niecenzuralnej odpowiedzi, aby admini mieli powód mnie zbanować. Uczynił tak już w kilku przypadkach. Uważajcie więc na niego, ale też nie rezygnujcie z pobytu tutaj, aby dać mu kolejną satysfakcję i kolejne punkty u zleceniodawców...
[Obrazek: weze26.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2016-01-11, 22:08:36
Post: #4
RE: Tom i Fred
tutaj też powiem HM

Grześ
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2016-01-11, 23:19:43
Post: #5
RE: Tom i Fred
(2016-01-11 22:08:36)Grześ napisał(a):  tutaj też powiem HM
...a ja dodam dwie literki - z przodu C i w środku A Big Grin - to nie o Tobie !!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2016-12-17, 19:00:08
Post: #6
RE: Tom i Fred
Bronmusie Konusie, sam widzisz, że trafiłeś kulą w płot, bo i kogóż ja gdziekolwiek "napędzilem. Sam zobacz ilu sobie sam napędziles paetnerów do dysputy, dyskutujecie w duecie z Miskiem i tyle.

Wiersz jaki jest, każdy widzi.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2016-12-17, 20:51:13
Post: #7
RE: Tom i Fred
(2016-12-17 19:00:08)Fred napisał(a):  Bronmusie Konusie, sam widzisz, że trafiłeś kulą w płot, bo i kogóż ja gdziekolwiek "napędzilem. Sam zobacz ilu sobie sam napędziles paetnerów do dysputy, dyskutujecie w duecie z Miskiem i tyle.
Twoja "ćwokowatość yntelygencka" święci za każdym twoim wejściem tryumfy. Nie umiesz w tym przypadku nawet czytać ze zrozumieniem.
Powtarzam więc - ograniczony umysłowo typie - wypędziłeś stąd swoim zachowaniem (teraz już sam, bez spółki z Tom_70) wielu o wiele lepszych od siebie użytkowników. Aby napędzić innym portalom. Nie mogąc im dorównać, imałeś się jarmarcznych zagrywek "umilania" tutaj dla nich życia.
Wypad z moich publikacji, bo nie mam zamiaru poddawać się twojej prowokacji, w celu doprowadzenia do zbanowania mnie. Zrozumiałeś - pół...u?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-01-22, 10:34:04
Post: #8
RE: Tom i Fred
Z tym napędzaniem to się rzeczywiście udaleś.

Wiersz jaki jest, każdy widzi.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-01-22, 11:54:31
Post: #9
RE: Tom i Fred
(2017-01-22 10:34:04)Fred napisał(a):  Z tym napędzaniem to się rzeczywiście udaleś.

[Obrazek: eff4ae86b332599dgen.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS