Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam serdecznie
2016-01-05, 12:16:17
Post: #1
Witam serdecznie
Tak jak w temacie, witam wszystkich ciepło i serdecznie. Pozwolę sobie napisać kilka zdań na swój temat Smile Jestem osobą młodą, zmienną i szczerą jak mało kto. Jako uczeń gimnazjum bawiłem się w pisanie tekstów piosenek. Oprócz tego lubiłem pisać opowiadania, z czasem jednak, gdy mój zasób słownictwa uległ zmianie, nastawiłem się na pisanie wierszy. Pisząc w ten sposób nauczyłem się przelewać myśli spoczywające w najgłębszych zakamarkach mojej podświadomości. Mój styl charakteryzuje niesmaczna gra słów, wulgarność i pewnego rodzaju histeryczne poczucie humoru. Moja twórczość to coś jak smagnięcie biczem, czyli chaotyczne uderzenia, nastawione na siłę przebicia. Co do innych zaintereoswań... Od dziecka trenuję sporty walki, lubię dobry film, muzykę, książkę... Itp, itd.

Zamierzam systematycznie dzielić się moimi pracami właśnie tutaj. Jestem przygotowany na wszelkiego rodzaju krytykę, wskazówki, a przede wszystkim pochwały Cool

Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2016-01-05, 19:31:32
Post: #2
RE: Witam serdecznie
Witam na forum. I czekamy tu wszyscy zapewne z niecierpliwością na twoje publikacje. Odwagi..!!!
.
[Obrazek: smerfy4.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2016-01-10, 18:41:33
Post: #3
RE: Witam serdecznie
Witam na forum

Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.
— Wisława Szymborska
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS