Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Witam
2015-10-17, 14:33:57
Post: #1
Witam
Witam wszystkich,

Jestem kobietą, mam 23 lata, zaczęłam pisać jakieś 4-5 lat temu (jednak sporadycznie).

Wybrałam to forum, ponieważ wydaje mi się, że otrzymam tu jakieś wskazówki dotyczące pisania. Podoba mi się, że jest tu chociażby dział służący "szlifowaniu", tego właśnie brakuje na innych forach. I od razu powiem, że najbardziej irytują mnie komentarze typu "ale fajny wiersz" albo "widzisz wszystko w czarnych barwach, życie jest piękne". Mam nadzieję, że tu mnie to ominie.

Proszę o wszelkie uwagi pod moimi wierszami, niektóre na pewno "odtłumaczę", ale na pewno każdą wskazówkę wezmę pod uwagę.

Postaram się w miarę możliwości śledzić też, co wstawiają inni i komentować, chociaż skupię się raczej na tych wierszach, które mogłyby być na prawdę dobre, a widzę jakiś rażący błąd. Od razu zastrzegam, że się nie znam zbyt dobrze na pisaniu, przy komentowaniu też mogę się nieraz mylić. Wszystkie wskazówki, jakich postaram się udzielić, pochodzą z własnych doświadczeń z "wierszoklectwem" i różnych forów, które w ciągu ostatnich kilku lat odwiedzałam. Oprócz tego jakieś własne subiektywne odczucia.

Mam nadzieję, że zagrzeję tu miejsce na dłużej,
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS