Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Do ziobrzydzenia
2015-10-12, 08:13:43
Post: #1
Do ziobrzydzenia
Wyginęło rycerstwo, inny cel ma epoka;
Choć stalowych nie nosi nikt zbroi,
Obserwują kamery tych uczciwych na pokaz;
Potem jeden drugiego się boi.

Wszystkie partie do wszystkich żywią jakieś urazy;
A codzienność jest wciąż taka sama;
Telewizja nadaje ziobrzydzane ziobrazy,
nie przerywa ich nawet reklama.

Skoro wszyscy na wszystkich muszą patrzeć dziś krzywo,
w sądzie sprawa lądować po sprawie,
gdy ma rządzić nie-prawo oraz nie-sprawiedliwość,
To przepraszam! Ja tak się nie bawię!

Wiersz jaki jest, każdy widzi.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
2015-10-12, 09:53:28
Post: #2
RE: Do ziobrzydzenia
Przecież u innych nie za bardzo tolerujesz politwierszy, więc jedynie ty zastrzegasz sobie do nich prawo?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2015-10-12, 10:08:59
Post: #3
RE: Do ziobrzydzenia
Przeczytaj uważnie,co Ci napisałem w komentarzu, nie idź na skróty. O polityce właśnie pisać trzeba, ale jak pisać? Czy ten wiersz jest wzorcem jak to należy robić, to temat do dyskusji. Tylko w tytule jest dyskretne wskazanie do kogo może się to odnosić, ale w treści wiersza są rozważania ogólne. Pisałem ten wiersz kilka lat temu, gdy właśnie PiSowcy śledzili rywali politycznych ukrytymi kamerami, dziś rolę tych ukrytych kamer zastąpiły podsłuchy, ale problem jakiś jest.

Wiersz jaki jest, każdy widzi.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
2015-10-12, 10:14:13
Post: #4
RE: Do ziobrzydzenia
Przepraszam bardzo - pomyliłem Ciebie z niejakim Tomem. Jestem więc tego samego, co Ty zdania...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2015-10-12, 11:01:59
Post: #5
RE: Do ziobrzydzenia
Co ja mam u licha wspólnego z jakimś Tomem? Zarzucano mi swego czasu, że Tom i ja, to ta sama osoba. My się obaj w ogóle nie znamy.

Wiersz jaki jest, każdy widzi.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
2015-10-12, 15:05:20
Post: #6
RE: Do ziobrzydzenia
No nic nie masz zapewne wspólnego, lecz właśnie ów tom_70 zarzucał mi mieszanie polityki do moich wierszydeł. A że jestem tutaj dopiero od kilku dni, po prostu was pomyliłem. Faktycznie - gorzki z ciebie dziad, jak głosi miano forumowe...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2015-10-12, 16:56:48
Post: #7
RE: Do ziobrzydzenia
No gorzki. Wink Niech będzie. Nie oczekuj ode mnie jednak, żebym Ci wyjaśniał, dlaczego Tom sądzi tak czy owak. Mogę mówić za siebie, nie za niego. Smile

Wiersz jaki jest, każdy widzi.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
2015-10-12, 17:39:31
Post: #8
RE: Do ziobrzydzenia
Ja nie oczekuję niczego, jedynie abyś zrozumiał że się po prostu pomyliłem. Zaraz napiszę do adminów, aby do twojego miana przypięli jeszcze wyraz "zrzędliwy", czyli Gorzki, zrzędliwy Dziad
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2015-10-12, 18:08:36
Post: #9
RE: Do ziobrzydzenia
Gargamelu, ksywę Gorzki Dziad przypisałem sobie sam, więc admin nic tu nie ma do rzeczy, a kwestię pomylenia mnie z Tomem uważam za wyjaśnioną i nie ma sensu do tego wracać. Smile

Wiersz jaki jest, każdy widzi.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
2015-10-12, 18:30:43
Post: #10
RE: Do ziobrzydzenia
Aha..!!! Więc proponuję zamienić ją wg mojego pomysłu. Znowu się pomyliłem - bo przecież z ilością gwiazdek pod nickiem zmieniają się również miana autorów. Ja już mam trzecie z kolei - Pisarczyk - nadane właśnie z automatu forum. Myślałem wiec (starość - nie radość...), że i twoje miano jest z automatu...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS