Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożegnanie
2015-09-17, 01:12:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-09-17 01:40:31 przez ElaM.)
Post: #1
Pożegnanie
Gdy weszłam na to forum byłam entuzjastką poezji,zawsze lubiłam pisać i my

Gdy weszłam na to forum byłam entuzjastką poezji,zawsze lubiłam pisać i starałam się robić to jak najlepiej. Nie spodziewałam się,że amator będzie się starał zniszczyć innego amatora tylko dlatego,że przerosły go chore ambicje,a tak tu niestety jest...Najśmieszniejsze jest to,że administrator mógł zakończyć to dawno temu,a nie zrobił nic,dając tym nieograniczoną swobodę ludziom bez kultury,których jedyną radością jest fakt,że komuś ''dokopali''.
Tom i Fred i wasze multikonta-wygraliście. Odchodzę z tego forum mając nadzieję,że nigdy więcej was nie spotkam,a jeśli już,to będę was omijać szerokim łukiem.Wasza podłość jest przerażająca...pierwszy raz z czymś takim się spotkałam i nigdy nie zapomnę. Mam tylko nadzieję,że kiedyś zatrujecie się własnym jadem.
Mam też nadzieję,że obudzą się z letargu administratorzy i zadbają w końcu o jakość wypowiedzi,o kulturę wypowiedzi i o rzetelną ocenę,każdego wiersza,nie według czyjegoś widzimisię,ale wiedzy.
Życzę wszystkim,którzy tu pozostają,pięknych wierszy i przepraszam tych,którzy wspierali mnie w tej walce z wiatrakami-wybaczcie,ale straciłam wiarę w sens tej walki...Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-17, 07:31:21
Post: #2
RE: Pożegnanie
W tym dziale publikuje się wiersze białe,
a nie, jakieś pożegnania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-18, 07:14:40
Post: #3
RE: Pożegnanie
Moi drodzy,wpadłam podzielić się z Wami nowym doświadczeniem...pamiętacie,ile to razy Tom krytykował nasze beznadziejne wiersze i odsyłał nas na Ósme piętro,żebyśmy się przekonali,że to, co piszemy wierszami nie jest...
Otóż wstawiłam kilka wierszy na Ósme piętro i spotkałam się z bardzo pozytywną opinią,możecie to w każdej chwili przeczytać,a to jest dowód na to,że Tom cały czas kłamie i oszukuje wszystkich...wynika to z nierozumienia wierszy,braku wiedzy.

Nie wiem, co on tu z Fredem zamierza osiągnąć, przez takie zachowanie, ale doprowadzają do ucieczki wszystkich,którzy dobrze piszą...nie pozwólcie im na to administratorzy,bo zostaniecie tutaj tylko z nimi...czyli będzie beznadziejnie. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-18, 10:00:53
Post: #4
RE: Pożegnanie
(2015-09-18 07:14:40)ElaM napisał(a):  Moi drodzy,wpadłam podzielić się z Wami nowym doświadczeniem...pamiętacie,ile to razy Tom krytykował nasze beznadziejne wiersze i odsyłał nas na Ósme piętro,żebyśmy się przekonali,że to, co piszemy wierszami nie jest...
Otóż wstawiłam kilka wierszy na Ósme piętro i spotkałam się z bardzo pozytywną opinią,możecie to w każdej chwili przeczytać,a to jest dowód na to,że Tom cały czas kłamie i oszukuje wszystkich...wynika to z nierozumienia wierszy,braku wiedzy.

Nie wiem, co on tu z Fredem zamierza osiągnąć, przez takie zachowanie, ale doprowadzają do ucieczki wszystkich,którzy dobrze piszą...nie pozwólcie im na to administratorzy,bo zostaniecie tutaj tylko z nimi...czyli będzie beznadziejnie. Pozdrawiam
Patrzmy dalej na naszego błazenka, ElęM, jakimi jeszcze
błazenadami, figlami i skokami nas ucieszy Smile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-18, 10:09:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-09-18 10:14:48 przez ElaM.)
Post: #5
RE: Pożegnanie
Tobie raczej nie powinno być do

Tobie raczej nie powinno być do śmiechu...ale wyrzutów sumienia , to ty przecież nie posiadasz, nawet przepraszam jest ci obce...

Najlepszą obroną jest atak, w tym przypadku twój atak, to żenada...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-18, 10:21:57
Post: #6
RE: Pożegnanie
A co tutaj jeszcze robisz?
Przecież pożegnałaś się ze wszystkimi.
Nie dotrzymujesz słowa.
Alleluja i krzyż na drogę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-18, 10:29:28
Post: #7
RE: Pożegnanie
O nie !
Muszę tu pozostać i dopilnować, żebyś już nikogo nie skrzywdził... Twój czas się skończył.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-18, 10:38:02
Post: #8
RE: Pożegnanie
Jak najszybciej biegnij do lekarza.
Bo naprawdę jest coś nie tak z tobą.
Nie będę podpowiadał jakiej specjalizacji ma być lekarz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-18, 10:46:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-09-18 11:02:15 przez ElaM.)
Post: #9
RE: Pożegnanie
Nie wścieknij się przypadkiem, taka złość , to jak destrukcja, co prawda nie dziwi mnie twoja frustracja...ale co ty zrobisz, gdy każdy będzie miał w nosie, co piszesz, bo każdy będzie wiedział,że przemawia przez ciebie jedynie złość i zawiść...wtedy, to już zaczniesz gryźć ekran... Jakiś ty prymitywny...

Najlepsze jest "ósme piętro".
Możesz tam publikować i wiele się nauczyć pod
okiem świetnych, prawdziwych poetów

Tak pisał nam Tom...odsyłał od ósmego piętra,straszył,że nasze wiersze zostaną tam wyśmiane...a to nie prawda,tam nikt nie wyśmiewa, jak tu, chociaż oceniają prawdziwi poeci...

Nie rozumiem dlaczego ADMINISTRATORZY pozwolili na takie zachowanie, jak to się stało,że dwóch ograniczonych ludzi zatrzęsło tym forum, a Admin milczy... Dlaczego nie zależy Administratorom, żeby było tu jak najwięcej ludzi...nie rozumiem tego.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-18, 21:09:17 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-09-18 22:06:18 przez babajaga.)
Post: #10
RE: Pożegnanie
To prawda - wiersze EliM - na ósmym pietrze chwalą dobrzy pisarze,
tam nikogo nikt nie tępi - a wręcz przeciwnie, dają dobre rady i wskazówki
dlaczego tutaj nie może tak być.
Pyskówki do niczego nie prowadzą - a wręcz przeciwnie - burzą harmonię

Jestem jaka jestem. Niepojęty przypadek, jak każdy przypadek.
— Wisława Szymborska
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-19, 11:53:09
Post: #11
RE: Pożegnanie
(2015-09-18 07:14:40)ElaM napisał(a):  Moi drodzy,wpadłam podzielić się z Wami nowym doświadczeniem...pamiętacie,ile to razy Tom krytykował nasze beznadziejne wiersze i odsyłał nas na Ósme piętro,żebyśmy się przekonali,że to, co piszemy wierszami nie jest...
Otóż wstawiłam kilka wierszy na Ósme piętro i spotkałam się z bardzo pozytywną opinią,możecie to w każdej chwili przeczytać,a to jest dowód na to,że Tom cały czas kłamie i oszukuje wszystkich...wynika to z nierozumienia wierszy,braku wiedzy.

Nie wiem, co on tu z Fredem zamierza osiągnąć, przez takie zachowanie, ale doprowadzają do ucieczki wszystkich,którzy dobrze piszą...nie pozwólcie im na to administratorzy,bo zostaniecie tutaj tylko z nimi...czyli będzie beznadziejnie. Pozdrawiam


Chce mi się kliknąć "Lubię to" Big Grin

miłego dnia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-09-19, 11:54:40
Post: #12
RE: Pożegnanie
(2015-09-18 21:09:17)babajaga napisał(a):  To prawda - wiersze EliM - na ósmym pietrze chwalą dobrzy pisarze,
tam nikogo nikt nie tępi - a wręcz przeciwnie, dają dobre rady i wskazówki
dlaczego tutaj nie może tak być.
Pyskówki do niczego nie prowadzą - a wręcz przeciwnie - burzą harmonię

Też "Lubię to" Jagusiu kochana Big Grin

miłego dnia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS