Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taro (Królewska droga)
2014-08-03, 11:29:49
Post: #1
Taro (Królewska droga)
Z ekwipunkiem Głupca wyruszę w podróż
Z mądrością Maga spełnię swoje przeznaczenie
Z instynktem Kapłanki wytrwam do końca
Z opieką i błogosławieństwem matki, niczym Cesarzowej
Ze stanowczością Cesarza opanuję swe myśli
Ze zrozumieniem Kapłana poznam Świat
Jak Zakochani poznam zaufanie i prawdziwe życie
Triumfować będę na Rydwanie jako bohater
Niczym sędzia Sprawiedliwie będę dokonywał osądów
Aby poznać siebie udam się na odosobnienie jako Eremita
Koło Losu wyznaczyło mi zadanie, które muszę wykonać
Posiadając Moc, opanuję siebie i stanę się silny
Pogrążony w melancholii, niczym Wisielec przejść będę musiał próbę
Spotkać się ze Śmiercią, by narodzić się na nowo
By żyć w Równowadze i osiągnąć wewnętrzną harmonię
Diabeł będzie mnie kusił, a ja przezwyciężę wszelkie pokusy
Zburzę Wieżę mojej przeszłości, aby stać się wolnym
Gwiazda stanie się mym przewodnikiem w dążeniu do celu
Skąpany w blasku Księżyca rozmyślać będę o przyszłości
Słońce zaś rozświetli me ciało i duszę, napełniając je miłością
Zostanę Osądzony i pozyskam zbawienie spełniając przeznaczenie
I stworzę nowy Świat, lepszy Świat lub stanę się Głupcem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2014-08-06, 12:19:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-08-06 12:25:37 przez member22.)
Post: #2
RE: Taro (Królewska droga)
Nie znam Tarota, ale wydaje mi się chyba dobrze iż zawarłeś w swoim utworze znaczenie kart. Ale nie gniewaj się, widzę że poniekąd trochę je zmodyfikowałeś pod własną osobę, tak by twój wiersz stał się tylko listą twoich życzeń. Po tekście wiersza myślę że za dużo wymagasz od życia i za mało od samego siebie. Stąd ten zestaw niemniej pozytywnych afirmacji. Jeśli to ma być sposób na podbudowanie samego siebie to ok, tak też można. To tak jak w pozytywnej medytacji z mantrowaniem np Om Surjaja Namah - Niech słońce zawsze świeci w moim życiu. Jednak wydaje mi się że nie przygotowałeś się na porażki, a życie ma dla nas wiele niespodzianek tych dobrych i oczywiście tych złych. Dlatego dobrze by było zrewidować swoje myślenie, a tym samym zredagować wiersz, tak aby był on mniej więcej realny. Pozdrawiam i przepraszam że się rozpisałem.

Nie znam Tarota, ale wydaje mi się chyba dobrze iż zawarłeś w swoim utworze znaczenie kart. Ale nie gniewaj się, widzę że poniekąd trochę je zmodyfikowałeś pod własną osobę, tak by twój wiersz stał się tylko listą twoich życzeń. Po tekście wiersza myślę że za dużo wymagasz od życia i za mało od samego siebie. Stąd ten zestaw niemniej pozytywnych afirmacji. Jeśli to ma być sposób na podbudowanie samego siebie to ok, tak też można. To tak jak w pozytywnej medytacji z mantrowaniem np Om Surjaja Namah - Niech słońce zawsze świeci w moim życiu. Jednak wydaje mi się że nie przygotowałeś się na porażki, a życie ma dla nas wiele niespodzianek tych dobrych i oczywiście tych złych. Dlatego dobrze by było zrewidować swoje myślenie, a tym samym zredagować wiersz, tak aby był on mniej więcej realny. Pozdrawiam i przepraszam że się rozpisałem. member
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS