Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...policzyłeś sylaby?
2008-07-25, 22:23:30
Post: #5
 
no takSmile te sylaby to zaraz się przyznam, skąd mi się wzięło to ich liczenie - więc ja zwykle nic nie licze (jako ze nie rymuje, więc...Smile ) ale - na innym portalu poetyckim, no wiadomo którym Smile ludzie w ramach pomocy wzajemnej czy tez Bóg wie czego jeszcze liczą sobie nawzajem te sylaby i czasem to jest posunięte do granic absurdu - ktoś kogoś gromi za to, ze w którymś tam wersie miał tą jedną sylabę więcej itp...więc to jakoś zainspirowało mnie do przyjęcia "policzonych sylab" za jakiś, nie wiem - symbol porządku, zbawiennej rutyny itp Smile wiem, ze się nie liczy ich pisząc - powinny "same się policzyć" :mrgreen: a co do białej - tesh "siebie tak wolę"....ALE tamtego wieczora - tu wyznaję, jak ABSURDALNE mogą być inspiracje - oglądałam "8mą milę" (film o Eminemie. Raper - w kwestii wyjaśnienia, za które przepraszam ale nie mogłam się oprzeć) no i ....musiałam coś po tym filmie zrymować ;> no, to tyle w kwestii moich konfesyjnych elaboratów...mam do takich monologów słabość, WIEM (ale pracuję nad sobą. i nad rymami tesh będę)

"Życie jest zabawne, kiedy się tylko przestać nad nim zastanawiać."
~Kurt Vonnegut~
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
...policzyłeś sylaby? - misery - 2008-07-22, 15:16:07
[] - misery - 2008-07-22, 22:52:00
[] - Kamil Rousseau - 2008-07-24, 14:01:23
[] - Kamil Rousseau - 2008-07-24, 14:02:47
[] - misery - 2008-07-25 22:23:30



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS