Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[bronmus45] Zakaz poruszania tematów politycznych
2019-01-27, 20:05:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-01-27 22:02:59 przez bronmus45.)
Post: #4
RE: [bronmus45] Zakaz poruszania tematów politycznych
Widać, że jeszcze nie dorosłeś do zrozumienia oczywistego faktu, że tak zwane "politteksty" są wielokroć pożyteczniejsze w przestrzeni publicznej, niż tak uwielbiane (według Ciebie) teksty o "dupie Maryni". Na dodatek te dwa moje ostatnie nijak nie wskazywały konkretnego adresata, a jedynie pozwalały się domyśleć. Jednak zarówno Ty sam - jak i wspomniany Misiek - uważaliście (Ty nadal tak uważasz), że nawet limeryk o osobniku z Wrocławia musi dotyczyć właśnie owego Miśka. A takich podobnych obrazków (z udziałem nawet zwierzątek), kpiących z domyślnych bohaterów było, jest i zapewne będzie jeszcze tysiące. Tylko że nie pod Twoim nadzorem - chcesz zapewne w oczach decydentów uchodzić za "świętszego od papieża". Chyba jedynie od Juliusza III ...
...
P.S - cytat z Twojej wypowiedzi - "Piszesz, że gdzieś tam nikt Twoich tekstów nie usuwa..."
Moja odpowiedź - ale i też nie zabrania - a to już stanowi wielką różnicę ...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: [bronmus45] Zakaz poruszania tematów politycznych - bronmus45 - 2019-01-27 20:05:30



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS