Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[bronmus45] Zakaz poruszania tematów politycznych
2019-01-27, 19:03:04 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-01-27 19:19:19 przez bronmus45.)
Post: #2
RE: [bronmus45] Zakaz poruszania tematów politycznych
Zadaj więc sobie nieco trudu i "przespaceruj" się po podobnych portalach. Przykład? Poetyckie zacisze - tam nie spotkałem moderatora przez parę lat, a jest o wiele większy porządek, niż tutaj. I dużo więcej aktywnych użytkowników w ciągu jednej doby, niż na tym portalu przez rok. No, a jeśli wspomnieć o "polittekstach", to na portalu Salon 24 - opanowanym w 95% przez wyznawców sekty PiSlamu - żaden z tych moich tekstów nie był jeszcze usunięty. A publikuję tam od wielu już lat ... I jeszcze chociażby poezja.org - tamtejszy moderator doskonale radzi sobie zarówno z wspomnianym przez Ciebie "Miśkiem" czy kilkoma innymi, jemu podobnymi w upodobaniach użytkownikami. Między nimi i ja się mieszczę z tymi samymi tekstami, co i tutaj - a nawet o wiele ostrzejszymi. I nikt się przez to nie zniechęca. To właśnie Twoja osoba - nie mająca zielonego pojęcia o zachowaniu się w roli administratora - wprowadza tutaj najwięcej zamieszania. Na dodatek skamlającego o swojej dobrej woli. Powielasz więc nieudolnie klasyka z jego "nie chcem, ale muszem".
I jeszcze jedno - ja osobiście prowadzę kilka otwartych grup na FB i nigdy mnie nie spotkały podobne przygody, co Ciebie tutaj ...
~~~
Spodziewam się Twojej rozpaczliwej odpowiedzi - godnej takiej właśnie osobowości, jaką reprezentujesz - że jeśli mi się nie podoba, to droga wolna. A prościej ujmując - bronmus - wypie....laj stąd i kwita.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: [bronmus45] Zakaz poruszania tematów politycznych - bronmus45 - 2019-01-27 19:03:04



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS