Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ograniczenia (kary) nałożone na niektórych użytkowników i ich uzasadnienia
2018-01-26, 19:08:00
Post: #4
RE: Ograniczenia (kary) nałożone na niektórych użytkowników i ich uzasadnienia
Przeczytałem zdecydowaną większość tego, co użytkownicy bronmus45, Misiek, tom_70 napisali przez lipiec, sierpień, wrzesień i październik 2017. Podjąłem ostateczną decyzję co do czasu nałożonej na nich blokady (dla każdego osobno, indywidualnie). W najbliższych kilku dniach napiszę indywidualne uzasadnienia tychże blokad dla każdego.

Blokady są dość długie. Mają na Waszą trójkę podziałać tak, abyście w przyszłości nie mieli już ochoty powielać tych samych lub takich samych schematów zachowań na tutejszym forum, abyście już przy okazji swoich "podwórkowych" kłótni nie działali negatywnie na innych, którzy być może mieliby ochotę na forum się aktywnie pojawić, jednak Wy - cała trójka - ich skutecznie odstraszacie. Zniechęcacie nawet mnie, choć mam niejako "obowiązek" tu się przynajmniej od czasu do czasu pojawić, zapoznanie się z tym co napisaliście odwlekałem najdłużej, jak się dało. Gdybym kierował się emocjami - co nie jest wskazane - zablokowałbym Was na dużo dłużej i to bez czytania wszystkich Waszych "bazgrołów" i bez jakiegokolwiek uzasadniania poza "admin ma zawsze rację". Wolę już ciszę, która z biegiem czasu, powoli wypełni się wpisami innych, nowych osób, niż aktywność generowaną przez Was trzech. Przesadziliście mocno, wykorzystaliście to, że reagowałem z dużym opóźnieniem. Jednakże za stosowne uznałem ocenić Was jak najbardziej obiektywnie i bez udziału emocji, przeczytałem niemal wszystko co napisaliście, uzasadnienia niedługo.

Piotr GRD
Piotr GRD network
Piotr GRD photos

Młodzi Gniewni
Jezioro Szmaragdowe w Szczecinie
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Ograniczenia (kary) nałożone na niektórych użytkowników i ich uzasadnienia - Piotr GRD - 2018-01-26 19:08:00



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS