Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Intraco
2017-09-09, 08:57:31
Post: #3
RE: Intraco
Witaj tom_70.

Forma tekstu, jaka przyjąłem była próbą napisania czegoś w takim stylu w jakim pisał na naszym byłym forum "Fatamorgana" jeden z jego użytkowników. Lubię się sprawdzać w czymś co mnie w danej chwili imponuje. Wiersze tej osoby zaliczaliśmy na wspomnianym forum, jako prozę poetycką, ale tak jak napisałeś to kwestia uznania.
Jeśli wskażesz mi, gdzie występują błędy językowe postaram się je poprawić, ewentualnie uzasadnić powstałą formę - liczę że dojdziemy do konsensusu.
Co do treści to po prostu wspomnienie z dzieciństwa. Od urodzenia do końca szkoły podstawowej mieszkałem w jednym z takich socrealistycznych bloków w Warszawie przy obecnie ulicy Andersa, niegdyś Nowotki. W drodze do szkoły i ze szkoły przechodziłem obok Intraco. Po szkole nieraz wpadaliśmy z kolegą do tego budynku, bo jak napisałem w treści - pod ladą nieraz można było znaleźć kilka, kilkadziesiąt centów, za które można było kupić wymarzone wówczas lizaki z gwizdkami.

Pozdrawiam tom_70
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Intraco - komisarz - 2017-09-06, 22:28:08
RE: Intraco - tom_70 - 2017-09-07, 14:27:38
RE: Intraco - komisarz - 2017-09-09 08:57:31



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS