Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
koszmarny sen...
2017-02-03, 16:20:43
Post: #1
koszmarny sen...
[Obrazek: 9d9a1c7ff2bae16egen.jpg]
.
Przyśnił mi się dzisiaj koszmar z obrazem poufnego zebrania najściślejszego kierownictwa PiS, gdzie jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności(czapka niewidka?) byłem świadkiem takiego oto przemówienia wiceszefa tejże partii Antoniego Macierewicza, wobec zgromadzonych osób. Oto jego słowa:
.
(...) macie chyba świadomość, że moje prywatne zasoby archiwalne, jakie zgromadziłem będąc odpowiedzialnym za likwidację WSI są wystarczająco duże. Na tyle zasobne, aby wielu z Was - w tym prezes Kaczyński - byli prowadzeni przeze mnie na "krótkiej smyczy". Każdy nieprzyjazny wobec mnie gest któregokolwiek z Was - w tym obecnego tutaj Kaczyńskiego - skończy się dla niego blamażem politycznej poprawności z czasów PRL. A więc i końcem kariery w obecnej rzeczywistości (...)
.
Gwałtowne przebudzenie, jakie towarzyszyło mi po usłyszeniu tychże słów było czymś zaskakującym. Nie słowa, której treści łatwo było się domyśleć, obserwując karierę Macierewicza przy boku Kaczyńskiego (od momentu zakończenia tejże likwidacji) okazały się zaskakujące, lecz samo przebudzenie. Chyba mnie dostrzeżono i musiałem uciekać...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
koszmarny sen... - bronmus45 - 2017-02-03 16:20:43
RE: koszmarny sen... - Misiek - 2017-02-03, 17:23:50
RE: koszmarny sen... - bronmus45 - 2017-02-03, 17:51:04
RE: koszmarny sen... - Misiek - 2017-02-03, 20:32:50
RE: koszmarny sen... - bronmus45 - 2017-02-03, 20:34:44



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS