Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[wydzielone z] Dział autorski: 13 grudnia 1981 - wspomnienia...
2016-12-15, 21:28:55
Post: #18
RE: 13 grudnia 1981 - wspomnienia...
Zaczynasz pomału przeginać... Uważasz bowiem, że dyskusja powinna polegać na potakiwaniu Tobie i wtedy... byłbym prawidłowo myślącym wyznawcą sekty PiSlamu.
Nic z tego - wybij to sobie z głowy raz na zawsze. I przestań na forum poezji prowadzić takie dyskusje, gdy tymczasem mnie zarzucasz, jeśli ja akurat opublikuję politwierszydło. Jakie to PiSowskie...!!! Wam / Tobie wolno, bo przecież to robicie w imię "prawdziwej prawdy", a nam / mnie wara od polityki, jeśli nie jest zgodna z kursem i ścieżką PiSmatołków ze sztabu Kaczafiego.
Proponuję Ci zarejestrować się na Salon 24, gdzie 90% użytkowników - łącznie z właścicielami (Janke) są najgorętszymi zwolennikami PiS, jakich nosiła ziemia polska. Ja tam kiedyś ostro dyskutowałem, a teraz jedynie bawię się pod swoim imieniem i nazwiskiem w poezję, mając tam swój blog. Bardzo rzadko odwiedzany, bo tam w ruch idą cepy polityczne i opluwanie opozycji pod każdą postacią. Dla Ciebie zapewne raj. Kiedyś - pamiętam - dochodziło do dyskusji wierszowanych pomiędzy mną a Januszem Wojciechowskim, kiedy jeszcze był europosłem z ramienia PiS w UE. On lubi pisać wiersze - ja też. I trwała wymiana takowych... Aż mnie zbanowano (trzykrotnie) za niedostosowanie się do królującej tam PiSomanii. I trzykrotnie przywracano bez specjalnych próśb. Jest tam taki @TATOO - obłędnie uwielbiający każdy włos na ciele Jarkacza - boki zrywać z tego analfabety językowego - ale sadzi się na "miszcza"
Więc idź tam - będziesz się czuł jak u siebie...

A tutaj daj już spokój z dyskusjami politycznymi. Oceniaj więc wiersz jako produkt gatunku, a nie myśli autora. Bo tak nawet stanowią zasady tworzenia komentarzy. Nigdy do myśli autora i jego osoby - jedynie do formy zbudowanego wiersza, użytych słów, upiększających fraz i porządku w ilości sylab, czy rytmu.. I to byłoby na tyle.
3msie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: 13 grudnia 1981 - wspomnienia... - bronmus45 - 2016-12-15 21:28:55



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS