Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[wydzielone z] Dział autorski: 13 grudnia 1981 - wspomnienia...
2016-12-15, 10:58:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-12-15 10:59:37 przez bronmus45.)
Post: #14
RE: 13 grudnia 1981 - wspomnienia...
Przestań mnie uświadamiać - jesteś tak przesiąknięty propagandą sukcesu w wydaniu PRL-bis - czyli Kaczokracji - że każde Twoje słowo wydaje się być jarmarczną groteską. Nie mam zamiaru na tym polu nadal dyskutować o polityce. Widzę, że Ty tym żyjesz. Więc żyj sobie nadal złudzeniami w tym bagnie, w którym zmącona woda jest rajem dla PiSkorzy. Twoja sprawa. Ja oceniam inaczej, i nie masz najmniejszych szans, aby mnie przekonać.
...
P.S - ja mam śmieszniejszy problem. Napisałem i opublikowałem na pewnym forum wiersz "Tanka wiejska" Tanka, to rodzaj literatury haiku. Składa się z pięciu wersów - hokku (5+7+5) i waki (7+7). W nawiasach ilość sylab. Już na drugi dzień jeden z administracyjnych przydupasów w bezczelny sposób splagiatował większą część mojego tekstu - pierwsze trzy wersy - a nawet tytuł. Zainterweniowałem w administracji i... bronili go z całych sił i nic... Ja nie wytrzymałem i dziś rano usunąłem stamtąd konto. Teraz widzę, że chyba się ktoś wystraszył, bo i jego (mój) wierszyk usunięto. Moich już tam nie ma żadnych. A on nadal tam jest i się śmieje... Również zagorzały PiSowiec... Jego login/nick to leopard 2
Cześć - nie mam ochoty na dalsze pisanie internetowe...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: 13 grudnia 1981 - wspomnienia... - bronmus45 - 2016-12-15 10:58:06



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS