Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[wydzielone z] Dział autorski: 13 grudnia 1981 - wspomnienia...
2016-12-14, 07:55:04
Post: #6
RE: 13 grudnia 1981 - wspomnienia...
(2016-12-14 00:44:36)Misiek napisał(a):  Bronku a jest jakaś partia w naszym kraju,której ,, kibicujesz ,, od zawsze ?
-----------------------------------------------------------------------------------------
bo ja i moja cała rodzina zawsze była prawicowa
Nie ma takiej partii. Od początku powstania KLD po PO - im i na nich głosowałem. Po objęciu przewodnictwa przez Schetynę - "zawiesiłem" swoje dla nich poparcie. Ja o Schetynie swoje zdanie wyrażałem już wielokrotnie, nawet w sieci "wiszą" te moje publikacje. Uważam go bowiem zaledwie za czeladnika, zdolnego do wykonywania zadań zleconych przez mistrza, lecz nigdy nie będącego godnym zastąpienia tegoż. I bardziej dbającego o siebie, niż dobro partii.
Nigdy nie byłem członkiem PZPR (ani żadnej innej partii), lecz gdyby mi przyszło wybierać tylko pomiędzy PiS a SLD, bez zmrużenia okiem głosowałbym na SLD. PiS obserwowałem od samego początku - jeszcze jako PC - i moje zdanie o osobach je tworzących jest zdecydowanie negatywne. Banda nieudaczników gospodarczych, dbająca jedynie o swoje wygody, posługująca się populistycznymi frazesami w myśl zasady, iż "ciemny lud to kupi". Wśród znanych mi osób z dawnego PZPR spotkałem znacznie więcej porządnych ludzi, niż spośród PiSowców, których znam też wielu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: 13 grudnia 1981 - wspomnienia... - bronmus45 - 2016-12-14 07:55:04



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS