Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zaglądasz w tryby (Czarno-biały czasomierz cz. II)
2015-10-25, 14:42:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-10-25 14:56:07 przez ouhmenna.)
Post: #9
RE: Zaglądasz w tryby (Czarno-biały czasomierz cz. II)
(2015-10-24 21:52:07)tom_70 napisał(a):  Spróbuj go sama zinterpretować, bo ty wiesz najlepiej,
co napisałaś.
Bo ja tu widzę tylko gołe słowa i nic po za tym.

To miało być ironiczne zbycie czy to taka dosłowna porada? Jeśli to drugie, to może idziemy do przodu...

(2015-10-25 07:41:15)bronmus45 napisał(a):  OHUMENNA - po prostu starałem się wykazać krytykantom twojego wiersza, że to oni powinni pomyśleć nad swoim postrzeganiem czegokolwiek, a nie Ty... Możesz to również okeślić jako coś w rodzaju parafrazy - mniej słów w podobnym przekazie. Pozdrawiam.
Jeśli chodzi o postrzeganie, to się zgadzam, ale inną kwestią jest, że po prostu chciałabym nauczyć się jak najwięcej przekazać wierszem, dlatego oczekuję konstruktywnej krytyki. Nie chcę publikować dla powietrza, ani dla tych którzy wszystkiemu przyklasną (chyba większość tu publikuje z podobną myślą), tylko iść jakoś do przodu. Cieszę się z tej "parafrazy", pomogła mi, ale nie rozumiem, po co tyle tych aluzji, które do niczego nie prowadzą.
Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Zaglądasz w tryby (Czarno-biały czasomierz cz. II) - ouhmenna - 2015-10-25 14:42:52



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS