Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć !
2013-11-25, 01:04:34
Post: #1
Cześć !
Witam wszystkich, jestem Dawid. Mam 21 lat i mieszkam niedaleko Gdańska. Od czasu do czasu wrzucę jakiś tekst. ; ) Miło będzie poznać opinię ludzi którym także zdarza się coś napisać. Sam nie mam większego doświadczenia z poezją poza tym że podobają mi się teksty niektórych muzyków lub jakieś przelotne wiersze przypadkowo przeczytane. Są takie chwile w codzienności gdy przez głowę przemykają mi teksty. W przeróżnych sytuacjach, gdy wracam z pracy autobusem albo siedzę w półmroku przy komputerze . Wtedy najzwyczajniej w świecie łapie długopis, kartkę i piszę, obierając jakiś temat bez większego znaczenia . Chciałbym podkręcić poziom moich tekstów, dlatego też liczę na krytykę . Chciałbym wiedzieć co jest w tym co napisze źle ujęte, ubrane w słowa. I zawsze jakby coś można do mnie napisać .. jestem otwarty na rozmowy, tym bardziej że lubię sobie wieczorami posiedzieć i poszperać w sieci . Także ten.. to tyle o mnie ;d
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Cześć ! - dawidk - 2013-11-25 01:04:34
RE: Cześć ! - anja - 2013-11-29, 21:42:19
RE: Cześć ! - babajaga - 2013-12-12, 14:47:13



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS