Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
katatonia
2008-05-27, 07:17:15
Post: #4
 
misery napisał(a):tylko - na co zmienić "oblicze anioła"? ...bo z tą 3cią strofą od końca to chodziło mi o to, że - ten bezruch jest czymś tak wspaniałym, jak oblicze Boga, więc - nie można z niego zrezygnować - stąd to pytanie w kolejnej strofie. wiąże się ono ze zwrotką poprzednią.....wiem oczywiście, że - no, jednak muszę to dopracować...

pisząc wiersz zawsze możesz posiłkować się (ale nie musisz) wiedza encyklopedyczną, słownikową itp - np mając problem ze słowem wspaniały trafiasz np pod <!-- m --><a class="postlink" href="http://synonimy.ux.pl/">http://synonimy.ux.pl/</a><!-- m --> i masz całą game synonimów tego slowa :

Grupy synonimów:

* cudowny, doskonały, fenomenalny, godny podziwu, imponujący, niesamowity, niezwykły, oszałamiający, porażający, porywający, szampański, wspaniały, zachwycający, zdumiewający, zniewalający
* najwyższy, wspaniały, znakomity
* przepyszny, wspaniały, wyborny, wyśmienity, zachwycający
* ekskluzywny, głośny, niepośledni, poczesny, prestiżowy, renomowany, sławetny, sławny, świetny, wspaniały, wybitny, zaszczytny, znakomity, znamienity, znany
* bardzo dobry, doskonały, godny podziwu, idealny, imponujący, kapitalny, klasyczny, olśniewający, perfekcyjny, świetny, wspaniały, z klasą
* okazały, urządzony z przepychem, wspaniały
* dumny, pyszny, wspaniały
* bajeczny, niesamowity, niezwykły, wspaniały
W internecie znajdziesz jeszcze inne słowniki tego typu. Korzystając z tych pomocy wypełniasz swopja lukę pamieciową lub rozszerzasz swój zasów słownictwa - nikt nie jest doskonały.

Trochę sie tu wymądrzam lub odkrywam amerykę - ale nigdy nie zaszkodzi pokieroqwac lub przypomniec
pzdr
kamil

jestem jaki jestem
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
katatonia - misery - 2008-05-15, 18:03:21
Re: katatonia - Kamil Rousseau - 2008-05-26, 11:13:41
[] - misery - 2008-05-26, 21:31:59
[] - Kamil Rousseau - 2008-05-27 07:17:15
[] - misery - 2008-05-27, 16:27:47
[] - Kamil Rousseau - 2008-05-27, 16:44:22
[] - misery - 2008-05-27, 16:51:58



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS