Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPROPONUJ ZMIANY NA DOTYKU
2010-02-07, 20:06:40
Post: #3
Re: ZAPROPONUJ ZMIANY NA DOTYKU
Dziękuję za pierwszą odpowiedź - mam nadzieję, że będzie ich więcej!

Aktualnie przeglądam dostępne skrypty forum i sprawdzam czy nie ma czegoś ciekawszego od phpBB3, które jest dosyć kulawe jeśli chodzi o bezpieczeństwo - a zarządzanie tym, przynajmniej w moim mniemaniu nie należy do wygodnych. Sam wygląd jest przesycony, za dużo do klikania z każdej strony - nie wiem czy tylko ja jestem minimalistą, ale tutaj się gubię co jest gdzie i po co. Chociaż zapewne po skończy się na tym co jest teraz. Zobaczymy.

Zastanawiam się również czy nie warto byłoby zrobić jakąś stronę główną, która byłaby na przykład dostępna pod adresem dotykiemwiatru.pl, można ją szybko baźgnąć w oparciu o wordpress albo inny prosty CMS. Można byłoby na niej przeczytać coś sensownego o tym co tutaj się dzieje, forum byłoby jednym z odnośników na stronie. Ewentualnie zintegrowane z nią samą...

Nad tym wszystkim będę medytował w trakcie najbliższej doby.

Sam aktualny wygląd i kolory strony są tylko kolejną próbą, proszę nie traktować tego za poważnie. Ot.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
ZAPROPONUJ ZMIANY NA DOTYKU - efemeryda - 2010-02-07, 19:04:44
Re: ZAPROPONUJ ZMIANY NA DOTYKU - efemeryda - 2010-02-07 20:06:40
Re: ZAPROPONUJ ZMIANY NA DOTYKU - anja - 2010-02-07, 22:05:23
Re: ZAPROPONUJ ZMIANY NA DOTYKU - anja - 2010-02-10, 00:51:27



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS