Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ZAPROPONUJ ZMIANY NA DOTYKU
2010-02-07, 19:43:13
Post: #2
Re: ZAPROPONUJ ZMIANY NA DOTYKU
Zmiana głównego wyglądu strony - dobry krok (choć mi osobiście to obecne też nie odpowiada, ale to kwestia gustu). Z całym szacunkiem do wyborów dokonanych przez Sarmatę, ale styl "web2.0" (ten poprzedni wygląd) nie bardzo pasuje do poezji w mojej opinii.


Co do własnej domeny - dotykiemwiatru.pl wygląda na dostępną ("No information about domain dotykiemwiatru.pl in Registry NASK database."), więc należałoby się pospieszyć, by ktoś jej nie zajął wcześniej. Jeśli jest sponsor to 60-120zł rocznie (zależnie od rejestratora) (0-12zł za pierwszy rok) nie powinno być problemem. Gdybym miał jakiekolwiek normalne zarobki, normalną nawet poniżej tysiąca złotych comiesięczną pensję nie zastanawiałbym się ani chwili nad tym bez żadnych sponsorów (niestety zarabiam w granicach kilkudziesięciu złotych miesięcznie tylko).


Z konkretnych sugestii mogących w mojej opinii przyczynić się w realny sposób do większej aktywności na forum (poza normalną domeną zamiast "seth.coloco.pl/~forum/nowe/...") mam następującą:
otworzyć więcej for do wglądu dla niezarejestrowanych użytkowników.
Pytanie: kto (z przypadkowych odwiedzających, nie osób poleconych/znajomych/itd.) widząc tak małe forum (wylogujcie się i spójrzcie na stronę główną) zechce się w to angażować? Ja - będąc nie zalogowanym - mam wrażenie, że to maleńkie niezbyt warte uwagi miejsce. Takie mam wrażenie.

Poza tym - im więcej przypadkowi odwiedzający mogą przeczytać tym większa szansa, że którymś z kolei tematem się zainteresują i zechcą dołączyć - jest wiele osób nie piszących wierszy, tylko je czytają, a nawet nie mają w sobie na tyle śmiałości by będąc laikami je komentować - Ci z pewnością przy okazji czytania wierszy mogliby wziąć udział w dyskusji na temat filmu, teatru, humoru, hobby etc. - ale nie mają takiej zachęty, dla nich nie zarejestrowanych takie miejsca na tym forum nie istnieją.

Wiem, że była już dawnymi czasy o tym dyskusja i zdecydowano odwrotnie, że to właśnie ukrycie zachęca do rejestracji - ja jestem innego zdania.


No i ostatnia najmniej wdzięczna uwaga - trzeba trochę czasu poświęcić i pousuwać ten spam stworzony głównie przez "hubertrowns"... :/

Piotr GRD
Piotr GRD network
Piotr GRD photos

Młodzi Gniewni
Jezioro Szmaragdowe w Szczecinie
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
ZAPROPONUJ ZMIANY NA DOTYKU - efemeryda - 2010-02-07, 19:04:44
Re: ZAPROPONUJ ZMIANY NA DOTYKU - Piotr GRD - 2010-02-07 19:43:13
Re: ZAPROPONUJ ZMIANY NA DOTYKU - anja - 2010-02-07, 22:05:23
Re: ZAPROPONUJ ZMIANY NA DOTYKU - anja - 2010-02-10, 00:51:27



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS