Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potęga podświadomości
2009-01-27, 12:51:05
Post: #19
 
Próbujesz mnie tu na czymś złapac, ale ja wiem o czym piszę Smile
Już wyjaśniam.


W takim razie co nas uwolni? - czy mamy tylko czekać, gasnąć i starzeć się?


Człowiek czeka już tysiące lat na zbawienie, na jakiś cud, i co? Przyszedł?? Przyszło zbawienie? Pojawił się jakiś cud? NIE. Wiesz dlaczego? Dlatego, że My jesteśmy Nim, jesteśmy częścią Boga. Jesteśmy nieskończoną świadomością, jednym umysłem, który doświadcza życia na ziemi w sposób subiektywny, jednostkowy.

Co nas uwolni?? Uwolni nas to, jeśli człowiek uświadomi sobie parę rzeczy;
1. Nie jesteśmy samotni i indywidualni. To jest iluzja. Wszyscy jesteśmy JEDNOŚCIĄ
Każdy bliźni jest nam bliski, jak własna matka, czy brat. Nie ma lepszych czy gorszych. Wszyscy są równi i wszystkim należy się jednakowy szacunek.
2. Kiedy zrozumiemy, że życie nie jest ciągłą bitwą w strachu. Życie to tylko doświadczenie, to film, w którym Nieskończona świadomośc chce wystąpic i znów i znów.
3. Kiedy otworzymy swój umysł.
4. Kiedy przestaniemy patrzec na innych i przejmowac się normami społecznymi.
5. Kiedy zdejmiemy maski konformisty i zaczniemy życ wedle własnych marzeń bez korzyści wobec drugiego człowieka.
6. Kiedy będziemy życ w radości zamiast w hermetycznej bańce smutku.
7. Kiedy połączymy świętą trójcę Prawicę (mózg), Lewicę (mózg) i ducha czyli serce.
One muszą współpracowac ze sobą, byśmy mieli możliwośc życia - BEZ OGRANICZEŃ.

świadomośc całej populacji musi się zmieniac... to już się dzieje na całym świecie.

Wszyscy żyjemy w ciasnym więzieniu własnego Ja ja ja jaj ja ja ja ja..
O mój Boże !! Muszę zarobic na chleb! ...to jest problem człowieka.
Jesteśmy jak owce, które boją się wyjśc poza stado...

Cytat:A to co prawisz tutaj to nie są puste wierzenia??? Przecież to też jest jakaś wiara a buddyzm to też religia

To o czym napisałem do tego dochodziłem przez kilkanaście lat, bo już w podstawówce głowiłem się nad sensem wszystkiego. Czytałem różne książki i doszedłem do buddyzmu w liceum. Buddyzm to nie jest religia. To świat zachodu ochrzcił tę filozofię mianem religii i tak się przyjęło. Buddyzm to nic innego, jak poznanie siebie poprzez medytację. Nic więcej. Religie charakteryzują się tym, że narzucają. Buddyzm daje wybór...albo szukasz albo nie. To Twój wybór, nie gwałci naszej wolnej woli żadnymi zakazami.

Poza tym to o czym piszę nie jest pustym wierzeniem. To wszystko ma swoje poparcie w nauce. Bazuję tu na fizyce, na historii, na chemii.

Dzięki buddyzmowi inaczej zacząłem patrzec na świat, jakby z innej perspektywy,
całkiem niedawno napotkałem film - Wykład Davida Ickey, który przez 20 lat w 45 krajach zbierał informacje i na bazie NAUKOWYCH konkluzji, jak i własnych doświadczeń - nazwał po imieniu to, o czym ja już wcześniej wiedziałem, ale sam nie potrafiłem tego wszystkiego poskładac do kupy.

Snowboarder napisał/a:


a jednak zaraz piszesz
Snowboarder napisał/a:
Chorujemy, spowalnia się nasz organizm... Później się starzejemy i się wyłączamy


Widzisz. Wszystko kręci się wokół naszych niskich wibracji. My ludzie funkcjonujemy na zasadzie magnetyzmu wibracyjnego, jak również na zasadzie wysyłania i odbierania częstotliwości fal. Jesteśmy źle dostrojeni i mamy bardzo niskie wibracje magnetyczne a to wszystko jest wynikiem naszego ciasnego więzienia, jakim jest poczucie odrębności, jako jednostka w społeczeństwie. Do tego dodamy strach, stres i ciągłą obawę, że nie podołamy kolejnemu dniu. Żeby sens moich słów nabrał znaczenie, jako że my ludzie jesteśmy doskonałym bytem na ziemi, musimy zmienic swoje wibracje magnetyczne mózgu ! Wtedy to co napisałem będzie miało sens dla Ciebie.

Jeśli dostroimy się na odpowiednią częstotliwośc, to wtedy będziemy doświadczali tego raju, o którym ciągle piszę. Tym rajem jest ta jednośc ze wszystkimi istotami na ziemi, z Bogiem, mając dostęp do wszechwiedzy i wszechkreatywności.

Jest jeszcze jedna ważna rzecz, Prawo przyciągania - jest to prawo fizyki kwantowej i ono jest tym, co David Ickey nazywa magnetyzmem wibracyjnym. To czysta nauka.

Kiedy wytwarzasz strach, dostaniesz więcej tego co wysyłasz ze swojego mózgu, czyli strach.
Skupienie się to jest energia. Wszystko jest energią i wszystko opiera się na magnetyzmie.

Kiedy ktoś boi się psów i zastanawia się czemu one są agresywne w stosunku do niego, to nie pomyśli o tym, że strach przyciąga więcej tych psów agresywnych w chwili, kiedy inni obok nie będą atakowani.
Jedni mówią mam pecha, ciągle mi się coś nie udaje...to wszystko jest wynikiem niskich wibracji magnetycznych mózgu..

żeby jeszcze prościej wyjaśnic...Pozytywne i negatywne myślenie. Co Ci to mówi??
Znasz to, prawda? Oczywiście, że znasz...wszyscy o tym wiedzą, lecz jedna osoba na 1000 stara się z tego korzystac używając do tego wiary we własne możliwości, robiąc to w pełni świadomie. I to nie jest tak, że och... dobra..myślę pozytywnie, więc czekam na cud. !! O nie, to nie tak działa... Wysyłając odpowiednią częstotliwośc przyciągniesz do siebie okoliczności i to czy z nich skorzystasz to już jest sprawa indywidualna. Ludzie lubią robic sobie wymówki....eeee...zrobię to jutro, bo dziś jest bardzo fajny mecz...Albo...eee...może po jutrze, bo muszę skoczyc do galerii po fajne ciuchy... To jest problem ludzi. Nie idą za przysłowiową intuicją. Robią to rzadko. Intuicja musi współpracowac z częstotliwością, którą emituje nasz mózg.

Jeśli człowiek zmieni częstotliwośc i zacznie emitowac wyrazisty kanał, to wtedy nie zaznamy cierpienia, nie zaznamy choroby, bo wtedy odzyskamy pełną kontrolę nad własnym JA.

To wszystko jest oparte na nauce. Ludzie, tu nie ma żadnej filozofii Smile

_________________
zastanów sie raz, zanim coś dasz, dwa-zanim przyjmiesz i tysiąc zanim zażądasz
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
[] - Guest - 2009-01-20, 23:08:59
[] - Snowboarder - 2009-01-21, 10:16:05
[] - Snowboarder - 2009-01-21, 20:57:43
[] - Guest - 2009-01-21, 23:22:28
[] - Snowboarder - 2009-01-22, 00:30:42
[] - Snowboarder - 2009-01-23, 09:36:48
[] - Guest - 2009-01-23, 16:00:20
[] - Snowboarder - 2009-01-23, 19:54:18
[] - Guest - 2009-01-24, 01:29:06
[] - Snowboarder - 2009-01-24, 03:08:41
[] - Snowboarder - 2009-01-25, 11:23:29
[] - Guest - 2009-01-25, 18:30:20
[] - anja - 2009-01-25, 19:21:13
[] - Snowboarder - 2009-01-26, 12:16:38
[] - Snowboarder - 2009-01-26, 21:56:42
[] - Snowboarder - 2009-01-26, 22:01:43
[] - Snowboarder - 2009-01-26, 23:28:45
[] - Interpelacja - 2009-01-27, 10:22:29
[] - Snowboarder - 2009-01-27 12:51:05
[] - Guest - 2009-01-27, 20:00:19
[] - Snowboarder - 2009-01-27, 21:14:47
[] - Snowboarder - 2009-01-28, 12:58:15
[] - Snowboarder - 2009-01-28, 13:28:02



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS