Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MIŁOŚĆ
2008-09-27, 10:47:15
Post: #1
MIŁOŚĆ
- Miłość -
to piękne słowo,
Nie łatwo jest je wyrazić mową.
- Miłość -
czym ona jest?
Spotkaniem dwóch dusz,
złączeniem dwóch serc.
- Miłość -
to nie tylko wyznanie.
To także wzajemne branie i dawanie.
- Miłość -
jest bezwarunkowa i czysta,
taka prawdziwa i oczywista.
- Miłość -
każdy chce o niej marzyć i śnic,
bo każdy pragnie szczęśliwym być.
- Miłość -
to piękne uczucie.
Każdemu go życzę
i w głębi serca też na nie liczę.
Odpowiedz cytując ten post
2008-09-27, 11:14:23
Post: #2
 
Ninoczka napisał(a):taka jest prawda, że każdy: chce o niej marzyć i śnic,
bo każdy pragnie szczęśliwym być

To prawda, lecz nie każdy ma tyle szczęścia, by ją spotkać.......niektórym pozostają jedynie nieziszczone marzenia.....
Odpowiedz cytując ten post
2008-09-27, 11:32:53
Post: #3
 
Ninoczka napisał(a):Nic na siłę! A szczerze mówiąc wielu osóbom z tej wielkiej miłości zostaje WIELE cierpienia!

Niestety, to prawda, czasem tak bywa, że z tej wielkiej, płomiennej miłości pozostaje tylko ból, cierpienie i łzy......dlatego coraz częściej obserwując ludzi, którym rozpadają się związki, ludzi, którzy kiedyś tak bardzo się kochali, a teraz praktycznie się nienawidzą, nabieram przekonania, że lepiej nie angażować się uczuciowo, bo miłość, to tylko ból i cierpienie.
Odpowiedz cytując ten post
2008-09-27, 12:01:27
Post: #4
 
Ninoczka napisał(a):pamięć jest wybiórcza i po latach...zostają chociaż wspomnienia

Jeśli to są miłe wspomnienia, to jest dobrze, ale jeśli nie.........to wtedy boli....
Kiedyś, też myślałam, że miłość można zabić drugą miłością........ojjjjjjjj, jak bardzo się myliłam.....to nie jest realne, a myśląc i działając w tym kierunku można jedynie zgromadzic sobie więcej kłopotów na swoją głowę......
Odpowiedz cytując ten post
2008-09-27, 12:10:07
Post: #5
 
ewetka napisał(a):Mimo to warto wierzyć , że spotka nas w życiu prawdziwa miłość Smile

Pytanie tylko, jak długo można wierzyć, w coś, co się nie spełnia......???????
Dzięki za komentarz do wiersza :-) Pomyślę także nad zastąpieniem wyrazu "dusz" innym, tylko jeszcze nie mam pomysła jakim..........
Odpowiedz cytując ten post
2008-09-27, 12:28:26
Post: #6
 
DZIęKI!!!!!!!!!! Pewnie źle przepisałam...a potem nie bardzo kontaktowałam, to co napisałaś o tej zmianie wyrazu......jestem chyba trochę rozkojarzona.... :oops:
Odpowiedz cytując ten post
2008-09-27, 16:09:13
Post: #7
 
ładnie, chociaz chwilami mam wątpliwości czym jest miłość, może to tylko feromony ? :roll:
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2008-09-27, 19:51:10
Post: #8
 
ewetka napisał(a)::-) , ale już wszystko jasne Smile
Tak, Ewetko, wszystko jasne, po drobnej niejasności wrrrrrreście do mnie dotarło, o co chodzi :mrgreen:

Ninoczka napisał(a):Jak wszyscy na tym forum :rotfl:
Dzięki za wyrozumiałość Ninoczko Smile

Ginsana napisał(a):ładnie, chociaz chwilami mam wątpliwości czym jest miłość, może to tylko feromony ? :roll:
Mam ten sam problem.........i coraz częściej zadaję sobie pytanie, czy "dziś" istnieje jeszcze coś takiego, co można nazwać miłością, taką prawdziwą, bezwarunkową.......... chyba jednak nie :-(
Odpowiedz cytując ten post
2008-09-30, 10:55:10
Post: #9
 
a ja moge dodac ze pieknie to napisłas wierszem

Moje motto"Gdy spłonie dach masz lepszy widok na niebo"
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2008-09-30, 11:06:02
Post: #10
 
Bardzo dziękuję za miły komentarz
Pozdrawiam serdecznie Smile
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS