Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja prawie radosna twórczość
2017-10-06, 19:36:32 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-10-07 10:43:53 przez bogo6.)
Post: #1
Moja prawie radosna twórczość
Nie wiem czy dobry temat jeśli nie to proszę mnie ukierunkować lepiej.... jestem tu chwilę ale chciałbym dzielić się tym co piszę kiedy towarzyszą mi skrajne emocje. Zacznijmy od tego:

Wszystko ważne odkładamy dziś na później
Marząc o pięknym i dostatnim jutrze
Lecz ono nie przyjdzie bez pracy codziennej
Gdy będziemy stać i przyglądać się życiu biernie
Tylko my je budujemy w sekundzie każdej
Więc skończmy czekać na Wielkiego Pana łaskę
Przecież nikt nam nic nie da bez przyczyny
Bo choć nie wszyscy ludzie są tymi złymi
To każdy chce dla siebie życia najlepszego
I nie poświęci jego dla brata swojego
Więc zaciśnijmy pięści i o swoje walczyć zacznijmy
By pokazać naszą siłę obcym i naszym bliźnim
Wstańmy z kolan i przed siebie biegnijmy
A na pewno pojawią się z tego zyski
...Ale może od jutra dziś trzeba już odpocząć
Ale jutro ruszamy wystrzeleni procą
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-10-06, 20:35:05
Post: #2
RE: Moja prawie radosna twórczość
- temat, jak temat - każdy jest dobry, jeśli mamy w nim coś do powiedzenia. Radziłbym jednak, byś (każdego "tykam", czy mu to się podoba, czy nie) oddzielił słowa wstępu od właściwej treści. A jeśli zamierzasz publikować częściej, to może w wyznaczonych do tego adresach z gatunkami.
Sam pomysł i myśl w nim zawarta podoba mi się - nieco gorzej z wykonaniem, ale... to przecież jest forum dla amatorów i przy tym pozostańmy.
Pozdrawiam - 3msie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-10-06, 21:42:26
Post: #3
RE: Moja prawie radosna twórczość
Z chęcią bym przypisał to co piszę to gatunków... tylko szczerze nie potrafię, a jeśli chodzi o wykonanie to chciałbym wiedzieć czy to co piszę ma jakikolwiek sens a potem poprawiać swoje wykonanie. Niestety nie mam zbyt dobrego zdania o swojej twórczości, więc na pewno nikt mnie nie obrazi jeśli napisze, że to nic nie warte. Mimo tego chciałbym, żeby wypowiedział się o tym ktoś kto nigdy mnie nie widział i nie wie kim jestem, więc dzięki.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-10-07, 06:50:40
Post: #4
RE: Moja prawie radosna twórczość
Witam. Zacznij od tego, że po zalogowaniu się na forum wchodzisz pod swój publikowany tekst i na dole widzisz w ramce pozycję "EDYTUJ". Klikasz w nią i wybierasz z dwóch możliwości (też u dołu) "Szybka edycja" lub "Pełna edycja". Kliknij dla pewności w "Pełną..." i ukażą ci się dwa teksty - zapis, jaki istnieje i zapis z możliwością wniesienia poprawek. Wchodzisz znacznikiem myszy na ten drugi i za jego pomocą oddzielasz przerwą pomiędzy wersami pierwsze swoje zdanie od właściwego tekstu. Bo tak jak jest teraz wygląda niechlujnie i już zaniża ocenę dla Twoich starań.
Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS