Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tu nie ma
2017-07-22, 16:05:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-09-14 10:43:15 przez tom_70.)
Post: #1
Tu nie ma
I tu też

Sartre
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-07-28, 10:16:59
Post: #2
RE: Oswojenie się z myślą o śmierci
Czy to fragment opowiadania o babci i sukience ?
bo nawet ładne
no,ale czy wiersz i to nawet biały ?
nie ma tu metafor,powtórzeń
interpunkcja też jakaś dziwna

poezja toto nie jest
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-07-28, 12:48:29
Post: #3
RE: Oswojenie się z myślą o śmierci
Jeszcze mało wiesz chłoptasiu.
Duuuuuuuuużo czytaj, a nie będziesz
umieszczał dziwnych komentarzy.

hej!

Sartre
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-08-04, 19:14:53
Post: #4
RE: Oswojenie się z myślą o śmierci
w tym sęk ,że dużo czytam ale nie takiej poezji
bo proza to nie poezja
a pisać wierszem białym to ogromna sztuka
i chyba cię tomie przerosło
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-08-04, 19:55:36
Post: #5
RE: Oswojenie się z myślą o śmierci
Można dużo czytać.
U ciebie jest problem, że czytasz bez zrozumienia.
Dlatego piszesz głupie komentarze.

Trzym się chłoptasiu.

Sartre
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-08-17, 10:17:54
Post: #6
RE: Oswojenie się z myślą o śmierci
nie prowokuj tom...bo mam dość już takiego pogrywania
napisałeś kiepski wiersz
i trudno
napisz lepszy,może zmienię zdanie
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-08-19, 10:18:12
Post: #7
RE: Oswojenie się z myślą o śmierci
(2017-07-22 16:05:34)tom_70 napisał(a):  moja babcia kupiła sukienkę
na śmierć

z zadowoleniem przegląda się
w lustrze

nie wiem tylko z którymi kolczykami
będzie mi ładniej - powiedziała

z masy perłowej czy srebrne z bursztynem?
to pytanie

utrzymuje ją przy życiu
- na poziomie wieku wczesnoszkolnego - opowiadanie w grupie bawiących się szkrabów - czyżbyś Tomie podsłuchał swojego wnuka i "uskuteczniasz" tutaj kolejny... pagiat?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-08-19, 10:53:18
Post: #8
RE: Oswojenie się z myślą o śmierci
To nie jest opowiadanie.
Nie dorosłeś jeszcze by zrozumieć

Sartre
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-08-19, 10:58:59
Post: #9
RE: Oswojenie się z myślą o śmierci
(2017-08-19 10:53:18)tom_70 napisał(a):  To nie jest opowiadanie.
Nie dorosłeś jeszcze by zrozumieć
- lecz to jest jedynie twój osąd i zdanie na temat napisanego przez siebie tekstu. Więc dla kogo piszesz? dla "wysokich obcasów"...? Tutaj - oprócz ciebie nie znajdziesz zapewne innych, z takim przerostem swojej wartości.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-08-19, 11:18:45
Post: #10
RE: Oswojenie się z myślą o śmierci
Na szczęście nie liczę się z twoim zdaniem.

Sartre
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-08-19, 11:57:48
Post: #11
RE: Oswojenie się z myślą o śmierci
(2017-08-19 11:18:45)tom_70 napisał(a):  Na szczęście nie liczę się z twoim zdaniem.
Podobnie, jak ja z twoim - zaczekaj zatem na takich, co to tylko potrafią przyklasnąć dla uzyskania efektu wdzięczności - ja tobie - ty mnie...
.
Oto moja sentencja na ten temat:
.
Istnieją pośród ludzi tacy, którzy pochylając się nad gównem, zdolni są nim się zachwycić. Dla zyskania korzystnego dla nich wizerunku u wybranych osób. Lub dla zrobienia na złość innym - bronmus45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-14, 13:39:48
Post: #12
RE: Tu nie ma
Miał być chyba kolejny plagiat, ale coś nie wyszło... Biedny Tom...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-14, 14:14:36 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-09-14 14:41:16 przez bronmus45.)
Post: #13
RE: Tu nie ma
(2017-09-14 13:39:48)ElaM napisał(a):  Miał być chyba kolejny plagiat, ale coś nie wyszło... Biedny Tom...
.
był - tej oto treści, lecz tom_70 wystraszył się konsekwencji i zmodyfikował (usunął pierwotną treść). Lecz ja mam ją nawet na zrzucie ekranu. Czas u góry na pasku zgadza się co do sekundy. A i dzisiejsza modyfikacja widoczna...
...
[Obrazek: 62b1edb5af0a6a74.jpg]
.
Tekst wiersza jest tożsamym z tekstem p. Mariusza Więcka pod tytułem "UNTITLED" z adresu:

http://www.versopolis.com/poet/124/mariu...6/untitled

- nawet twojego krętactwa dowody pozostały
.
2017-07-22, 16:05:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: Dzisiaj 10:43:15 przez tom_70.)
.
- powyższy zapis to nic innego, jak kopia z górnego paska publikacji, a jednocześnie przyznanie się do winy...
Bowiem jest tam zarówno data publikacji plagiatu, przedstawionego moim zrzutem ekranu, jak i data dzisiejszej modyfikacji (usunięcia) pierwotnego tekstu. I co na to "adwokat" Misiek?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-14, 18:52:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-09-14 18:53:31 przez Misiek.)
Post: #14
RE: Tu nie ma
adwokat Misiek uważa ,że oskarżony okazał skruchę z powodu dokonania czynu karalnego
i wnosi o wyrok w zawieszeniu
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-14, 19:31:03
Post: #15
RE: Tu nie ma
(2017-09-14 18:52:07)Misiek napisał(a):  adwokat Misiek uważa ,że oskarżony okazał skruchę z powodu dokonania czynu karalnego
i wnosi o wyrok w zawieszeniu

- żadnej skruchy nie wykazał, na dodatek próbuje zatrzeć ślady przestępstwa, działając w warunkach recydywy.
Więc nie ośmieszaj się nadal tym lizaniem tyłka wspólnikowi z TWA...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-14, 21:01:43
Post: #16
RE: Tu nie ma
nie wiemy czy to skrucha czy kolejna zagrywka
czas pokaże Bronku
i ochłoń wreszcie...mnie to też wkurzyło ale szkoda zdrowia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-14, 22:01:18
Post: #17
RE: Tu nie ma
Gratuluję Tom, jesteś wielki... oszust.

Tak marnie skończyłeś... a jeszcze nie tak dawno mnie o plagiat oskarżałeś... widzisz teraz, że zło wraca jak bumerang i uderza z podwójną siłą. Należało Ci się... ZA NAS WSZYSTKICH.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-15, 03:35:49
Post: #18
RE: Tu nie ma
(2017-09-14 22:01:18)ElaM napisał(a):  Gratuluję Tom, jesteś wielki... oszust.

Tak marnie skończyłeś... a jeszcze nie tak dawno mnie o plagiat oskarżałeś... widzisz teraz, że zło wraca jak bumerang i uderza z podwójną siłą. Należało Ci się... ZA NAS WSZYSTKICH.
.
A Tobie - Elu - radzę z daleka trzymać się od tutejszego @Misiek. Specjalnie to piszę tutaj oficjalnie, aby wszyscy się dowiedzieli również, że to szuja "pierwszego sortu" na wielu portalach. Po prostu bezwzględny donosiciel do adminów na każdego, kto mu w jakikolwiek sposób przeszkadza. A szczególnie wobec tych, co krytykują jego "tfurczość". Ja przez niego zostałem zbanowanym na kilku portalach, gdzie przedtem niektórzy admini ostrzegali mnie przed nim, lecz moje nerwy nie wytrzymują...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-15, 06:17:29
Post: #19
RE: Tu nie ma
Bronku,
nie znam bardziej zawistnego hipokryty od Ciebie. Dobrze wiesz za co Ciebie wyrzucali z innych portali.
Nie będę publicznie tu zamieszczał komentarzy Adminów bo nie zniżam się do twojego poziomu.
A donosiłem tylko na jednym portalu i tylko na ciebie bo cały czas łamałeś regulamin co i teraz właśnie robisz.
Poza tym -sam poczytaj jakie piszesz głupoty. Najpierw cię Admini ostrzegali a potem banowali.
To prawda ale ostrzegali przed naruszaniem regulaminu a nie przede mną.
Taka jest prawda i jedyna.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-15, 09:11:41
Post: #20
RE: Tu nie ma
Dosyć chłopcy tej zabawy... Skoro już nie ma tego oszusta, czas przywrócić portal do życia... Nie mam zamiaru czytać Waszych słownych potyczek, tylko Was one bawią.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-15, 10:02:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-09-15 10:09:44 przez bronmus45.)
Post: #21
RE: Tu nie ma
(2017-09-15 06:17:29)Misiek napisał(a):  Bronku,
nie znam bardziej zawistnego hipokryty od Ciebie. Dobrze wiesz za co Ciebie wyrzucali z innych portali.
Nie będę publicznie tu zamieszczał komentarzy Adminów bo nie zniżam się do twojego poziomu.
A donosiłem tylko na jednym portalu i tylko na ciebie bo cały czas łamałeś regulamin co i teraz właśnie robisz.
Poza tym -sam poczytaj jakie piszesz głupoty. Najpierw cię Admini ostrzegali a potem banowali.
To prawda ale ostrzegali przed naruszaniem regulaminu a nie przede mną.
Taka jest prawda i jedyna.
.
- ostrzegali mnie przed tobą, że parokrotnie, codziennie donosisz na mnie z byle głupstwem. A na tym tutaj portalu to jedynie dlatego dostałeś mniejszą karę - prowokatorze - że potraktowano ciebie ulgowo, jako "świadka koronnego" - czytaj - donosiciela. Tacy też są - niestety - potrzebni adminom...

(2017-09-15 09:11:41)ElaM napisał(a):  Dosyć chłopcy tej zabawy... Skoro już nie ma tego oszusta, czas przywrócić portal do życia... Nie mam zamiaru czytać Waszych słownych potyczek, tylko Was one bawią.
- a kto Ci powiedział, że jego już tu nie ma?...Ostatnia jego wizyta tutaj - dzisiaj 08:02:45 - (wejdź na jego profil i sobie sprawdź). Po prostu na razie wstydzi pokazać swoją gębę oszusta. A za pomocą takiego jak Misiek znowu wypłynie na powierzchnię, tym razem wychwalając w rewanżu wszelkie zgrzytające gnioty owego Miśka...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-15, 10:48:05
Post: #22
RE: Tu nie ma
Jako Tom jest już spalony, reaktywacja jest niemożliwa, każdy go wyśmieje... Wróci pod innym nickiem, ale charakteru nie zmieni, każdy go pozna.

Proponuję zostawić go w spokoju, nie ma sensu byle kim zawracać sobie głowy...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-15, 10:48:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-09-15 10:49:58 przez Misiek.)
Post: #23
RE: Tu nie ma
Bronku,zejdź z łaski swojej wreszcie ze mnie
bo jak się wkurzę to doniosę nie tylko do Admina
ale także napiszę do twojej rodziny aby ci zabrali komputer
72 lata w metryce a zachowujesz się gorzej jak chłopczyk z piaskownicy.

(2017-09-15 10:48:05)ElaM napisał(a):  Jako Tom jest już spalony, reaktywacja jest niemożliwa, każdy go wyśmieje... Wróci pod innym nickiem, ale charakteru nie zmieni, każdy go pozna.

Proponuję zostawić go w spokoju, nie ma sensu byle kim zawracać sobie głowy...

oczywiście -a jak Piotr sprawdzi jego IP to będzie spalony.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-15, 10:52:46
Post: #24
RE: Tu nie ma
Jak dorośniecie, to zajrzę tu znowu, teraz nie ma sensu. Obaj zachowujecie się jak chłopcy z piaskownicy... co to starość robi z ludzi. Straszne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2017-09-15, 11:16:12
Post: #25
RE: Tu nie ma
(2017-09-15 10:48:58)Misiek napisał(a):  Bronku,zejdź z łaski swojej wreszcie ze mnie
bo jak się wkurzę to doniosę nie tylko do Admina
.
- a kto tutaj komu wchodzi w paradę - tępaku? Łazisz za mną pod każdą publikację i prowokujesz, aby doprowadzić mnie do irytacji i wypowiedzi kreującej bana - bo przecież takie twoje zadanie, otrzymane od kaprali z PiS...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS