Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[wydzielone z] Dział autorski: życzenia imieninowe
2016-11-29, 12:35:54
Post: #1
RE: życzenia imieninowe
Wydzielony z tematu komentarz do: życzenia imieninowe // admin


Bronku a co to za agitacja polityczna na portalu poetów ?
czy ty nie jesteś kuzynem Kijowskiego z KOD-u
bardzo mi się ten list nie podoba ......
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2016-11-29, 13:38:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-11-29 13:39:31 przez bronmus45.)
Post: #2
RE: życzenia imieninowe
(2016-11-29 12:35:54)Misiek napisał(a):  Bronku a co to za agitacja polityczna na portalu poetów ?
czy ty nie jesteś kuzynem Kijowskiego z KOD-u
bardzo mi się ten list nie podoba ......
- jest jak naaaaajjjjjbardziej prawdziwy i z nim się całkowicie utożsamiam.
- polecam również moją stronę (od roku już zaniechaną) - może to coś Tobie, a przy okazji i innym podpowie:
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2016-12-04, 15:46:01
Post: #3
RE: życzenia imieninowe
Przypominam że w Dziale Autorskim nie komentujemy wierszy. Tutaj można założyć swój tzw. pokoik i wstawiać swoje wiersze żeby je mieć w jednym miejscu.

A życzenia do komentowania można zamieszczać w dziale ŻYCZENIA.

miłego dnia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
2016-12-04, 16:19:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-12-04 16:24:00 przez bronmus45.)
Post: #4
RE: życzenia imieninowe
(2016-12-04 15:46:01)anja napisał(a):  Przypominam że w Dziale Autorskim nie komentujemy wierszy. Tutaj można założyć swój tzw. pokoik i wstawiać swoje wiersze żeby je mieć w jednym miejscu.

A życzenia do komentowania można zamieszczać w dziale ŻYCZENIA.
- a można i tu i tam?

- a zobacz sobie Anju, co wyprawiał z moim tutaj wierszem - w tym dziale - "Święto Zmarłych" niejaki Tom_70...
Jemu zbyt długo pobłażano, ilu naprawdę fajnych użytkowników stąd odeszło przez takich jak Tom i Fred
Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS