Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Warkocze myśli 2
2015-11-20, 15:32:42
Post: #1
Warkocze myśli 2
[Obrazek: zaduma%2Bx%2B275.jpg]
^
Ruina pokładanej nadziei w odnowioną rzeczywistość.
Bolesne doznanie niezasłużonej chłosty;
bez jakichkolwiek refleksji winy.
Ciemnogród zwycięża.
- zaduma nad -
..amen..
+
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-11-20, 15:49:24
Post: #2
RE: Warkocze myśli 2
Gratuluję pomysłu z "warkoczami". Przecież to jest o niebo lepsze przekazanie swoich spostrzeżeń, niż tzw. białe czy wolne wiersze, których to autorzy często już po tygodniu nie potrafią wytłumaczyć, co tak właściwie mieli na myśli tworząc je.Idea
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-11-20, 15:53:38
Post: #3
RE: Warkocze myśli 2
...też tak myślę... Te wszystkie "ą" i "ę" z bułką przez bibułkę to dobre dla "ciepłych chłoptasi" oraz pań...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-11-20, 16:10:36
Post: #4
RE: Warkocze myśli 2
Bardzo jestem ciekaw, czy klon poprzedniego krytykanta też tutaj "przylizie"...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-11-20, 16:14:21
Post: #5
RE: Warkocze myśli 2
(2015-11-20 16:10:36)klimeusz napisał(a):  Bardzo jestem ciekaw, czy klon poprzedniego krytykanta też tutaj "przylizie"...
...tfu... tfu... tfu - po trzykroć pluję przez lewe ramię dla odczynienia takiej przepowiedni... łomatkobosko!!! i świenci janieli..
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-11-20, 17:24:29
Post: #6
RE: Warkocze myśli 2
Proszę Cię tylko o jedno nie szarżuj słowem jeśli piszesz wiersz który w zamiarze ma być mową oznaczającą Amen - Niech mi się tak stanie. Bo jak na razie Twoja modlitwa jest kiepska, a wiersz może trochę lepszy. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-11-20, 17:27:21
Post: #7
RE: Warkocze myśli 2
(2015-11-20 17:24:29)member22 napisał(a):  Proszę Cię tylko o jedno nie szarżuj słowem jeśli piszesz wiersz który w zamiarze ma być mową oznaczającą Amen - Niech mi się tak stanie. Bo jak na razie Twoja modlitwa jest kiepska, a wiersz może trochę lepszy. Pozdrawiam
Wszystko było i jest zamierzone. Amen to po prostu koniec. Czegoś koniec. I to nie nazwałbym wierszem. Tylko że nie ma miejsca na portalu, by takie warkocze myśli zamieścić. Ot, co...Undecided
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS