Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 4.33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie chcę
2015-07-14, 22:28:27
Post: #1
Nie chcę
Nie wiem,dokąd idę,
gdzie biegnę.
Czy daleko jeszcze?

Nie chcę...

Pędzę,korytarzem niepokoju,
lęku przed światem,
który mnie otacza.

W głowie szum w sercu ból
zatacza swój krąg.
Powiedz, jak długo jeszcze?
Ile da radę znieść złamane me serce...

Nie chcę...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-15, 11:53:22
Post: #2
RE: Nie chcę
Ciekawe ukazanie sytuacji, która dzieje się w głowie człowieka, który stracił ukochaną osobę, lub odrzucenie. Ta chęć ucieczki od tego wszystkiego, chęć zapomnienia o tym wszystkim, ucieczki od świata, który jest niesprawiedliwy, okrutny, a zarazem próba zdławienia tą ucieczką własnego bólu i niepokoju. Piękny wiersz, którego złośliwą i negatywną ocena proszę się nie przejmować. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-15, 20:56:10
Post: #3
RE: Nie chcę
Teraz raczej nikt nie będzie komentował moich wierszy...a Tobie dziękuję za przychylny komentarz i gratuluję odwagi. Pozdrawiam serdecznie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-15, 23:18:18
Post: #4
RE: Nie chcę
Zdarzenie , które przewraca całe dotychczasowe życie do góry nogami i sprawia , że świat staje się nieprzychylny . Słowa "nie chcę" świadczą o walce . Walce o powrót do zwykłego życia . Bardzo wymowny utwór . Pozdrawiam .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-15, 23:22:58
Post: #5
RE: Nie chcę
Dziękuję za komentarz.Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-16, 11:33:15
Post: #6
RE: Nie chcę
Kiedyś miałem sen, w którym przyśnił mi się długi ciemny korytarz, jakby hotelowy, na którego końcu była nieoślepiająca jasność. I choć nie chciałem to jednak do tej jasności dążyłem. A gdy się w niej zatopiłem wtedy wszystkie troski i kłopoty zniknęły, wydawałoby się bezpowrotnie. Dlatego doskonale Cię rozumiem ElaM i rozumiem głębie treści Twojego utworu. Jednak moje doświadczenie wskazuje że nie warto życiu się opierać, bo na końcu zawsze jest jakieś światełko, które sprawia iż żyje nam się pogodniej i lepiej. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-16, 15:32:11
Post: #7
RE: Nie chcę
Dziękuję za komentarz i żałuję,że nie przyśnił mi się ten tunel nadziei...ale może ''jutro'' i mnie przyciągnie światełko,które sprawi,że będzie mi się żyło pogodniej i lepiej... Pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-16, 16:55:41
Post: #8
RE: Nie chcę
To jest nieumiejętnie i fatalnie napisane.
Niepoprawna forma i interpunkcja.
Wydawałoby się, że uczysz się dopiero pisać.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-16, 17:33:45
Post: #9
RE: Nie chcę
Sam twierdziłeś nie tak dawno,że nie umiem pisać...teraz wydaje Ci się,że się uczę...a w mojej ocenie, to Ty jesteś ignorantem... Nie pozdrawiam.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-17, 21:22:09
Post: #10
RE: Nie chcę
Bardzo dobry wiersz, pełny emocji, bólu w pełnym smutku sercu !!!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-17, 21:42:25
Post: #11
RE: Nie chcę
Dziękuję za komentarz. Cieszę się,że wróciłeś...może inni też wrócą,żeby dzielić się tym,co w duszy gra... Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS