Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Martini z lodem
2015-07-06, 08:39:58
Post: #1
Martini z lodem
za wiersze nienapisane
i myśl,co na ustach skonała
wypij dziś ze mną Poezjo

i nie płacz
nade mną

ja się nad Tobą lituję,
bo poszłaś
do ludzi z kamienia...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-06, 09:17:58
Post: #2
RE: Martini z lodem
Wiersz ukazujący kryzys w tworzeniu poety, piękny, a zarazem taki smutny, taki pełen zniechęcenia. Ale nie należy się przejmować często złośliwą, i bezpodstawną krytyką, tylko dalej robić to co dusza podpowiada. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-06, 14:39:23
Post: #3
RE: Martini z lodem
Wielki żal tak pięknie opisany . Ale poezja trafia też do ludzi , którzy nie są kamieniami . Nie zapominaj o tym ! Pozdrawiam .
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-06, 15:12:11
Post: #4
RE: Martini z lodem
Martini wypiłbym z Bondem.
Obojętnie, czy zmieszane, czy wstrząśnięte.

Marny tekścik.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-06, 15:59:31
Post: #5
RE: Martini z lodem
Niema to jak pisać komentarze na poziomie przemądrzałego przedszkolaka, który myśli, że jest pępkiem świata. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-06, 18:31:44
Post: #6
RE: Martini z lodem
Zastanowiłbym się nad kontynuacją utworu, bo myślę że warto byłoby coś jeszcze dodać. Mam pytanie - Czy ludźmi z kamienia są ci którzy wyrażają krytykę, która jak wiemy nie zawsze jest pozytywna, czy też ma to inne znaczenie? Droga ElaM warto sobie zapamiętać że krytyka nawet bardzo negatywna dotyczy aktualnego utworu, a nie człowieka poety, który przecież może stworzyć setki innych utworów, o różnej ich interpretacji.
A tak przy okazji - Dzięki bardzo za mądrego człowieka. Choć moja wrodzona skromność na to nie pozwala, przyznam że troszkę urosłem. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-06, 19:16:36
Post: #7
RE: Martini z lodem
Dziękuję wszystkim za komentarze... Ludzie o dobrym sercu niech nie biorą tego do siebie... Ten wiersz ''narodził''się po przeczytaniu komentarza Toma... Nie wiem jak człowiek,który pisze tak piękną poezję,może pisać takie komentarze młodym twórcom... Gdy widzę młodych,pijanych ludzi zastanawiam się jak skończą...a tu młody człowiek tak pięknie zaczyna i pisać mu takie słowa to niegodziwość,która poecie nie przystoi. Pozdrawiam
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-07, 07:50:18
Post: #8
RE: Martini z lodem
Jakie mam pisać komentarze do czegoś, co nie ma nic wspólnego
z poezją?
Coś, co jest źle napisane, z błędami języka polskiego.
Nie godzi się, aby ktoś tak piszący chwytał za pióro.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-07, 08:00:30
Post: #9
RE: Martini z lodem
Dlaczego zamiast pluć,nie wpadłeś na pomysł,żeby pomóc? Błędy są po to,żeby je poprawić,to żaden problem,bo żaden mistrz pióra nie pisał na tyle poprawnie,żeby bez korekty wystawiać jego utwory... A ten argument,że to nie jest poezja uważam za śmieszny...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-07, 08:41:01
Post: #10
RE: Martini z lodem
Sugerowałem autorowi błędy, ale on nie raczył
się zainteresować.
Już wcześniej pisałem, że w dzisiejszych czasach,
byle co można nazwać poezją.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-07, 09:06:16
Post: #11
RE: Martini z lodem
Kto dał Ci prawo decydowania o tym,co jest poezją,a co nie? Czy posiadasz odpowiednie wykształcenie,żeby poprzeć swoje teorie?Bo to,że napisałeś ileś tam wierszy,świadczy tylko o tym,że znasz swoją poezję...która co tu ukrywać,jest tak samo amatorska,jak każdego z nas...gdyby było inaczej,już dawno poszedłbyś dalej,wyżej....a fakt taki,że tkwisz tu od wielu lat...
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-07, 09:15:57
Post: #12
RE: Martini z lodem
Śmieszna jesteś uahahaha Smile
Ja jestem tutaj od wielu lat?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-07, 09:34:34
Post: #13
RE: Martini z lodem
To Ty jesteś śmieszny ze swoją manią wielkości,naprawdę nie widzisz tego? Gdy tak sobie pomyślę, ile dobrego mógłbyś wnieść do forum,gdybyś nie sączył tego jadu... W Tobie jest taka sprzeczność... w wierszach jesteś subtelny i delikatny...jakby zupełnie ktoś inny je pisał.... Myślałam na początku...po przeczytaniu Twoich wierszy,jaka piękna dusza,ale czytając komentarze nie zobaczyłam już poety...tylko maszynę do zabijania.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2015-07-07, 16:19:07
Post: #14
RE: Martini z lodem
Masz rację, Terminator Genesis już w kinachSmile
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS