Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ohayo!
2014-04-03, 22:40:36
Post: #1
Ohayo!
A więc serdecznie witam!
Jej. Jak ja dawno nie rejestrowałam się na żadnym forum. A to taka cudowna rzecz.
No ale przejdźmy do sedna... Jestem Peegy. Mam nie wiele bo 16 lat ('97). Mieszkam niedaleko Bielska-Biała.
Co mogę o sobie powiedzieć. Ale coś czuję, że nie będzie to uporządkowane. Można powiedzieć, że taki metalek ze mnie. Ale spokojnie. Pacyfista jednak. Uwielbiam astronomię. Kocham wręcz. Ale idę na biol chema, a potem biotechnologię. Uwielbiam książki. Różne lecz najbardziej fantasy. Najbliższy mi jest Harry. Na nim się wychowałam. A poza tym to... Nie wiem szczerze co jeszcze mogę napisać z rzeczy ogólnych. Pomożecie mi i się dopytacie, prawda?
Jednak to forum o poezji, więc może coś o tym. Zaczęłam pisać... Pod koniec 2010. Jednak jak teraz czytam nie było to nic dobrego. Raczej denne, wolne wiersze. Potem nagle napisałam jeden inny. I coś we mnie zaskoczyło. Gdzieś tak w 2013 chyba. I troszkę mój styl się zmienił. Jednak dalej nie jest dobry. Ale to chyba wypada mi pozostawić waszej ocenie.
Jestem dziwna. Nie czytuje poezji innej niż na forach i lekcjach polskiego. Wiem, to straszne niedbalstwo. Do tego ciągle występują u mnie powtórzenia. A interpunkcja to coś strasznego dla mnie.
Dziękuję za uwagę, kłaniam się nisko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
2014-04-04, 12:25:41
Post: #2
RE: Ohayo!
Witaj Peegy, wrzuć coś swojego, zobaczymy, poczytamy, ew, coś podpowiemy Wink
Każdy z nas jakoś zaczynał i z czasem szlifował swoje umiejętności.

miłego dnia
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości

Kontakt: dotykiemwiatru @ go away spambots grd.pl | albo: grd @ go away spambots gazeta.pl | | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS